Patarei vene multimeetrile
#21

2R10-le müüakse netiavarustes (nt. e-bay jm) 3V CR123 liitiumpatarei adapterit.

Piisab kui paneb e-bay otsingusse sisse 2R10. CR123 on võtta põhimõtteliselt igalt poolt.
Vasta
#22

(09-08-2023, 08:56 AM)Lauri_L Kirjutas:  2R10-le müüakse netiavarustes (nt. e-bay jm) 3V CR123 liitiumpatarei adapterit.
...

Sellest on vähe kasu, kuna originaalis käivad selles erimõõduga patareid (mida 2R10 kestast saab välja lõigata 2 tk) "seljad vastamisi". Siin on keegi asja juba modifitseerinud, aga algne pesa on näha.

[Pilt: 145828812940637631.jpg]
Vasta
#23

Kui tahate võib ju 3d-printida adapteri tänapäevasele patareile.
Vasta
#24

Nüüd asi selgem jah. Mis selle originaalse patarei mõõt võiks olla (pikkus x läbimõõt)?
Vasta
#25

(09-08-2023, 10:31 AM)Lauri_L Kirjutas:  Nüüd asi selgem jah. Mis selle originaalse patarei mõõt võiks olla (pikkus x läbimõõt)?
Tasub teemat lugeda: esimeses postituses on kirjas "läbimõõt 20mm, pikkus 36mm".
Vasta
#26

(09-08-2023, 11:57 AM)olevtoom Kirjutas:  
(09-08-2023, 10:31 AM)Lauri_L Kirjutas:  Nüüd asi selgem jah. Mis selle originaalse patarei mõõt võiks olla (pikkus x läbimõõt)?
Tasub teemat lugeda: esimeses postituses on kirjas "läbimõõt 20mm, pikkus 36mm".

Silmad on vanaks jäänud  Sad  . Lugesin mitu korda, kuid ei märganud...

---

Kui seda mõõtu vaadata ja kui 1,2V element sobib, siis müüakse järgnevaid lähedase mõõduga akusid:

1. Suurus 4/5SC ehk subC, d=23mm L=34mm, enamasti müügil NiCd või NiMh keemiaga, 1,2V pingele
2. Suurus 4/5AAA, d=10...11mm L=36mm, see eeldab diameetri suurendamist, kuid see peaks olema kõige kergem teha. Neid on saada 1,2V NiMh keemiaga.

E-bay's on mõlemad saadaval.
Vasta
#27

Ei näe esimese postituse pilti aga igasuguseid, kaasaarvatud vanadele vene asjadele mõeldud patareisid saab Renovaarist nagu öeldud, ei pea miskit vanameest seal ka ootama, teavad noored ka. Püsiklient seal juba 12 aastat.

www.akuladu.ee on neil veebileht.
Koht, kust ma personaalselt olen igasugu asju tellinud, mitte ettevõttele, on www.nkon.nl
Sealt on kõik sõbrad saanud igasugu fotograafia imedele endale vajalikud jupid, ise tellin sealt siiani 18650 ja 21700 suuruseid.
Vasta
#28

(09-08-2023, 18:38 PM)deus Kirjutas:  Ei näe esimese postituse pilti aga igasuguseid, kaasaarvatud vanadele vene asjadele mõeldud patareisid saab Renovaarist nagu öeldud, ei pea miskit vanameest seal ka ootama, teavad noored ka. ...
Mu vanad silmad seal akulao lehel küll elementse 2R10 ega (A)332 ei näe, kas sihukesi peab kohapealt küsima minema?
Vasta
#29

(09-08-2023, 18:55 PM)olevtoom Kirjutas:  
(09-08-2023, 18:38 PM)deus Kirjutas:  Ei näe esimese postituse pilti aga igasuguseid, kaasaarvatud vanadele vene asjadele mõeldud patareisid saab Renovaarist nagu öeldud, ei pea miskit vanameest seal ka ootama, teavad noored ka. ...
Mu vanad silmad seal akulao lehel küll elementse 2R10 ega (A)332 ei näe, kas sihukesi peab kohapealt küsima minema?

Täpselt nii või kirjuta neile e-mail. Kolisid aastaid tagasi Tondilt Laki 5'te Tamrexi kõrvale.

https://www.google.com/search?q=2R10+site%3A.ee

Nii saate otse otsida eesti lehtedelt.
Vasta
#30

Ma lahendasin nii, et leidsin Orissaare Coopist 2 LR1 tüüpi patareid, mis on 1,5V aga nii pikkuselt kui jämeduselt väiksemad. Painutasin klemmid natuke laiali ja kuna ühtegi kustukummi ei olnud parasjagu käe pärast siis lõikasin peale paksenduse Volvo dumperi õhuvoolikust.
           
Akupoodidesse ei jõudnud, sest ei usu eriti, et leti all leidub asju, mida veebipoes ei ole.
Vasta
#31

suur pilt: https://i.imgur.com/WxgVNqz.jpg

[Pilt: WxgVNqz.jpg]
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne