Minu silm puhkab,mõnel tõuseb .....
#1

vereõhk Big Grin.
Mida kõike on tehtud iivanist  https://yadi.sk/d/d2QgtR673Bypem

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#2

...või siis mõnel on suht savi, mida nad sellest iivanist teinud on.... Big Grin Big Grin Big Grin

Kõigepealt tegid nad Willisest Iivani ja kui iivanist midagi kolmandat tehakse, ega see ei muuda seda nende leiutiseks...

.
Vasta
#3

Lihtsalt kahju sellest algmaterjalist, mis on ära uroodistatud.Aga eks saavutatu
näita ka meistrite arusaamat ilust ja disainist.
Vasta
#4

   
Eriline lemmik Big Grin!
Aga moded võivad teema ära kustutada ,solvav ikkagi!

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#5

(13-03-2017, 11:24 AM)jurka Kirjutas:  Eriline lemmik Big Grin!
Aga moded võivad teema ära kustutada ,solvav ikkagi!

Kui veel lillaks värvida siis tõsiseid Uuniclasi langeb nagu loogu. Big Grin
Vasta
#6

kui eeldada, et enamuse algmaterjal on ilmselt olnud "raamitaoline asi ja mõned plekitükid", siis pole rikkumise-nutuks küll põhjust. Pigem on ehitamine tervitatav ning ehk on ebaõnnestumised (milleks kogu lingi taga olevat küll ei nimetaks) õppematerjaliks nii tegijatele, kui lahketele kritiseerijatele Smile

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#7

(13-03-2017, 11:24 AM)jurka Kirjutas:  Eriline lemmik Big Grin!
Mulle see neegrivelgedega oranž jätab isegi sügavama mulje:
https://yadi.sk/d/d2QgtR673Bypem/178690295.jpg
Vasta
#8

Tunnistan suure saladuskatte all,et juba vast 6 aastaselt vaatasin linnakorteri aknast ühte GAZ-67-et. mis oli Vene tänaval raudtee ääres ühe hobuseparsniku käes.Peale oli ehitatud kuut. Kui huvi hakkas tulema siis sõitsin sealt läbi aga nädala paari tagasi oli läinud..... keegi Tallinnast oli ära viinud. Tunnistage üles,kes viis. Smile 
Teise pidin võtma kuskilt Räpina ligidalt,peremees ütles,et taga on plate heinte veoks... Sellest loobusin VW-LT-28 kasuks.93 aastal. Seega oleks mul ka olnud vanaauto 67. Big Grin Oleks hea onu,oleks tädi,tädi ikka annaks. Big Grin 
Aga eelmisel aastal käisin ühte juba kaemas.....  Olen ikka ennast vaos hoidnud.
Vasta
#9

Tähelepanelik vaataja märkas ehk ühte Eesti autotki.

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#10

Mõni on päris stiilselt ümber ehitatud,teised aga kuidagi lipp lippi ja lapp lappi peal.


Vasta
#11

(13-03-2017, 11:24 AM)jurka Kirjutas:  Eriline lemmik Big Grin!
Aga moded võivad teema ära kustutada ,solvav ikkagi!

Kui selle tranduleti küljes midagi GAZ-67 oma on, siis on see birka. Kui seegi. Võimalik, et on arvel lihtsalt iseehitatuna. Aga iseenesest üsna muhe käru, kõlbaks kalal-jahil-seenel ja poes õlle järel käia küll. Eriti veel, kui on nelikveoline (pildilt ei saa hästi aru).

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta
#12

Vanu albumeid vaadates leidsin sellised pildid, tehtud Pärnus 199x a mingil vanatehnikaüritusel.

           
Vasta
#13

1995/96 sai ka soetatud Pärnu taga mere äärest GAZ67, vändaga liigutades mootor käis ringi.

Minu suureks üllatuseks kodus sai pillile hääled sisse ca 5 minutiga , peale seda kui küünlad sai vahetatud ja süüte järjekord arvatud.

Mis sellest pillist edasi sai pole teada, uus omanik aga lubas originaaliks taastada, mina tegin sellega ainult hoovis 3 kiiremat ringi
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne