IZ-49/56 tuuleklaas või selle šabloon?
#1

Kas kellelgi on mõni säilinud tuuleklaas piltidel näidatud IZ-49/56 plekile?
Olen huvitatud šabloonist, et mille järgi teha uus klaas enamvähem originaali kujuga.
Võib olla mingi vana räbal klaas või lihtsalt papist välja lõigatud šabloon.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
           

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#2

(01-03-2017, 15:54 PM)isandpauk Kirjutas:  Kas kellelgi on mõni säilinud tuuleklaas piltidel näidatud IZ-49/56 plekile?
Olen huvitatud šabloonist, et mille järgi teha uus klaas enamvähem originaali kujuga.
Võib olla mingi vana räbal klaas või lihtsalt papist välja lõigatud šabloon.

Kui "enamvähem" sobib, siis selle saab konstrueerida foto suurendamise peale. Lähed selle fotoga kuhugi suure koopiamasina juurde ja niikaua suurendad, kuni allserva mõõt plekitüki ülaservaga sobib. Natuke protsenti arvutada viitsides/osates on teine koopia õige juba. Selle sobitad sirge aluse peal oma tuuleplekiga kokku ja siis konstrueerid kumera osa. Ilmselt saab hakkame nii, et lõikad järgmist papitükki kogu aeg servadest väiksemaks kuni kumerus plekiga ja serv fotoga klapib.

Ma ei tea, kas suutsin selgitada, aga mulle endale tundub, et selle kirjutamise ajal pappi lõigates hakkaks praegu kuju juba enam-vähem klappima.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#3

mul tädimehel oli kunagi planeta 3(73 aasta)ja ostis tollele samasuguse klaasi ette.Kkomplektne klaas tänaseni garaazis ja ka rattast üht teist alles.
Vasta
#4

Minul selline komplekt olemas, saan anda mõõtude võtmiseks. Wink

Kui kellelgi vaja, siis üks samasugune plekk koos kroomitud liistuga müüa ka.

vanamotopisiku ohver
Vasta
#5

Muska71 abil on šabloon leitud. Tänan juba ette.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#6

Kas minu pakutu oli liiga sürr?
Muidugi, kui on valida, kas sõita koopiamasina või muska juurde ma valiksin ka ilmselt viimase.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#7

(05-03-2017, 22:52 PM)Marko Kirjutas:  Kas minu pakutu oli liiga sürr?
Muidugi, kui on valida, kas sõita koopiamasina või muska juurde ma valiksin ka ilmselt viimase.

Sain täiesti ootamatu telefonikõne muskalt, kes teatas, et on 15 minuti pärast tallinna xyz-marketi juures ja tal on klaas kaasas. No mis mul üle jäi. Korjasin selle üles ja nüüd saan rahulikult toimetada klaasi re-produtseerimisega. Koopiamasinaga jääb kohting igatahes ära.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#8

tänu ksf. muskale on nüüdseks šabloon oma eesmäri täitnud ning näha saab seda eesmärki Jõgeva MC väljapanekul Motoexsotika messil. keskmises hallis kohe unic-moto kõrval.
Muska, šablooni tagastan järgmisel nädalal!

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne