Mis autolt leiab elektrilise vaakumpumba?
#21

(19-03-2017, 12:45 PM)marauder Kirjutas:  Volvo klubis sirvides keegi pani piduripedaali andurist pumba käima. Ehk kui pidurit vajutab siis ka pump kohe töötab. Vaakumpaagid on ka vahel, ehk peaks toimima küll.

Siis on ju see teema, et kui mäe peal piduriga seisad, siis tõmbab lõpuks kõik voolikud kortsu ja vaevalt tal seal pidurivõimu membraangi enam tuttuus on... Sad
Vasta
#22

Siis ju mehaaniline peaks samamoodi kortsu tömbama?
Vasta
#23

See vaakum seal tegelikult suht lahja. Keskmiselt kuskil 0.8 bar on alarõhu ja välisrõhu vahe, seega midagi kortsu ei tõmba. Võimendusjõu sellise lahja vaakumiga annab suur töökolvi pind, mis asub vaakumvõimendis. Mida suurem tööpind, seda suurem võimendus.
Vasta
#24

Köalb loogiliselt. Tundub, et defka asi se elektriline pump ikkagi, keegi ei paku midagi veel.
Vasta
#25

Miinus 0,8 tuleb igast sisselaskest, ei minesta need võimud siis ka kui see kogu aeg seal on.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#26

(19-03-2017, 14:08 PM)ivoalaska Kirjutas:  sellise lahja vaakumiga

Vaakum saab olla kuni miinus üks, seda antakse kosmoses Smile

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#27

OT:

See trikk tehakse umbes 0,8bar juures. Ma arvan kah, et see 0,8 pole mingi number. Toungue

Millegipärast on vaakumi alahindamine suht levinud just väikese numbri tõttu. Tundub ju, et panen kaubiku rehvi 3,5 sisse ja on hea küll, et mis see 0,8 negatiivset siis ikka ära ei ole. Mõned päevad tagasi vaidlesin sellel teemal ühe kohaliku automehaanikuga.

Kui on raha, siis ostan bensiini ja sõidan tsikliga. Kui ei ole, siis sõidan ilma.
Vasta
#28

(19-03-2017, 23:33 PM)marauder Kirjutas:  Köalb loogiliselt. Tundub, et defka asi se elektriline pump ikkagi, keegi ei paku midagi veel.

No siin enne juba pakuti ühte elektrilist. Ma ei mõista miks sulle need ei sobi? Ma lisan ühe veel. Aliexpress

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#29

Volvo varuosakood peaks olema 30630398. Selle järgi guugeldad auto mudelid millele neid peale pandi ja siis saad teha kasvõi varuosapäring(kui oli selline aadress) vms. kodulehelt lammutustesse päringu ja meeldivaima hinnaga asja ostad ära. Tihtipeale saadetakse ka postiga selliseid asju...

Ennem sõidan aeglaselt ja jään totaalselt hiljaks kui et enam kunagi kuskile ei jõua.
Vasta
#30

Lisaks siis siia selle volvoklubi foorumi lingi kus elektrilise vaakumbpumba converison tehti. Loodan, et keegi ei pahanda.
http://foorum.volvoclub.ee/viewtopic.php?f=25&t=16311&start=30
Vasta
#31

Juhul kui rihma pealt käitatav variant huvi pakub, siis saan jagada kontakti, kellelt saaks Chevy diisli vaakumpumba, välimuselt selline:
[Pilt: VCP111photo%20primary.jpg]
Rullik siis pildilt puudu!
Vasta
#32

(20-03-2017, 16:55 PM)viplala Kirjutas:  
(19-03-2017, 23:33 PM)marauder Kirjutas:  Köalb loogiliselt. Tundub, et defka asi se elektriline pump ikkagi, keegi ei paku midagi veel.

No siin enne juba pakuti ühte elektrilist. Ma ei mõista miks sulle need ei sobi? Ma lisan ühe veel. Aliexpress

Tahaks kiiremini ja soodsamalt
Vasta
#33

Vaakumi ehk alarõhuga ei mängita!
Näide
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne