Vanaaegse mootorratta käigukasti võll.
#1

Tere!

Panen siis üles mõistatamiseks:

[Pilt: 24929427688493_l.jpg]

[Pilt: 24929425c865be_l.jpg]

Tänan.
T.
Vasta
#2

Asja lihtsustamiseks võiks mõõta kas on toll või meetermõõdus asi.
Vasta
#3

(24-03-2017, 22:53 PM)2715 Kirjutas:  Asja lihtsustamiseks võiks mõõta kas on toll või meetermõõdus asi.
Just. Ma esialgu lootsin,et siin sihukesed profid kes vaatavad ainult otsa peale ja panevad õige diagnoosi. Big Grin
Vasta
#4

(24-03-2017, 22:55 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Just. Ma esialgu lootsin,et siin sihukesed profid kes vaatavad ainult otsa peale ja panevad õige diagnoosi. Big Grin

No selle diagnoosi võib ju panna, aga kulla mees, kas ise paneksid oma tehnika sisse sellise roostes ja p...sses asja?
Vist mitte.
Vasta
#5

See ju peaaegu tutikas, nukid kandilised alles ja rõhuv enamus hambaid alles Big Grin

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#6

(25-03-2017, 01:24 AM)stihl Kirjutas:  
(24-03-2017, 22:55 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Just. Ma esialgu lootsin,et siin sihukesed profid kes vaatavad ainult otsa peale ja panevad õige diagnoosi. Big Grin

No selle diagnoosi võib ju panna, aga kulla mees, kas ise paneksid oma tehnika sisse sellise roostes ja p...sses asja?
Vist mitte.

Paneksin ikka. See,et otsad ära taotud ja pisut roostes ei loe midagi. Mul kogemus olemas juba:

http://forum.automoto.ee/showthread.php?...528&page=3

Postitus 51.

Ja üldse on inimestel ajudes mingi vale kolks. Arvatakse,et läikiv ja korralik asi on hirmus hea ja ilus. Big Grin
Vasta
#7

No nii. Esimene tõsiseltvõetav pakkumine tehtud. Asi tundub olema HD või siis Indian. Spetsialist arvas nii. Smile
Vasta
#8

(25-03-2017, 20:22 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  No nii. Esimene tõsiseltvõetav pakkumine tehtud. Asi tundub olema HD või siis Indian. Spetsialist arvas nii. Smile

Noh, lauba õhtu ju ka. Eks nad ikka kipuvad midagi arvama...Toungue

Kuigi, V-50 mopeedi käimakastis oli vist samasugune asi. Aga mis Spetsialist ka mina nüüd olen...
Aastaid ka möödas sellest ajast.

Ja osta.ee võtab ta 10 sendiga vastu ikka. Smile


.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne