Kolhida KAZ-608 ja 4540
#41

mingi kolhida vedeleb Kehra jaama vastas saekaatris. Klaase ees pole.
Vasta
#42

Kehras on rohelise 607 vedur ,veidi eemal on üks käru moodu asi ka.Ei tea kas nood koos ka olnud on?
Vasta
#43

terv jõugule. See Iida on tõesti arvel ARK´s.Ma ei tea kuda vanal on õiendamist MA R/V maksu suhtes, aga ta on tõesti paberitega auto. Olen pildi võlgu, saan ehk läemal ajal selle tagasi teha.
Vasta
#44

Oli ka Volvo F 84- aastast 68.
Väga tugev auto jms. Selle müüsin maha ühele muhu friigile.
Vasta
#45

ehk tuleb selle pilt kah läbi.
Vasta
#46

krt. ma ei oska sellele voorumile pilte esitada.
ju siis lapikpea-
Vasta
#47

Kunagi sain ARKilt vastuseks,et kolm 608 on siis Eestis veel arvel.Seega-Muhu,Kallaste ja Põltsamaa siis???
608dest rääkides,selle lühikesest teljevahest olla tingitud ka vilets juhitavus.
Vasta
#48

aga küsige! Ma küsin edasi spetsilt, kes on sellelaadse tehnikaga sõitnud üle 20 aasta.!saan ju küssad väljaprintida ja nende alusel küsida!?
Vasta
#49

see kõik on ju mälestus, millest me saatuse tahtel osaleda ju ei saa, või mis?
Vasta
#50

ja uurin välja teh.passi andmed
Vasta
#51

TO:munapea

Vajuta nupule \"VASTA\" ->
vt.Uus Manus vajuta \"BROWSE...\" ->
otsi oma pildi faili nimi ja aktiviseeri see nii, et faili aadress tuleb Uus Manus lahtrisse ->
Kõik...postita vastus

Just a man!
Vasta
#52

Oman Kaz -608 mis on ka arvel ning viimati sõitsin temaga eelmine sügis.
Vasta
#53

To: Paul23
Kas sa oma Kolhiidast pilti saad teha? Tahaks väga näha, milline see auto sul välja näeb. Ja kui ei saa, siis anna teada, millisesse EMEX´isse sa ta viia kavatsed... Teen ise pildi ära.
Vasta
#54

Toda Kohila oma enam seal ei ole.
Vasta
#55

Ida-Virumaal Kalvis jäi silma ka üks sadulveoki vrakk,mis tagantpoolt tundis väga KAZ-608 moodi olevat.
Vasta
#56

Juurus paistab tee pääle 4540.See auto on alles hiljuti sinna ilmunud.
Vasta
#57

Korralik Kolhida on vist juba muuseumiharuldus. Muuseas, täna (30.08.04) oli üks romu Tartu EMEX\'isse toodud, ustel olid kirjad \"Tartu KEK\".

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta
#58

Pilt raamatust \"Vennasvabariik Gruusia\" va. 1975
[Pilt: kolhida.jpg]
Vasta
#59

Täna 3:30 Viljandi Valdeku ristis tuli vastu 4540.Lauakoorem peal,numbrit ei jäänd meelde ,tähed AOH.
Vasta
#60

Mina nägin 4540 sõitmas viimati kuskil aasta eest,tookord Taksopargi juures.
Aga positiivne,et vähemalt üks seda marki auto veel elab...Wink


PETSS Kirjutas:Täna 3:30 Viljandi Valdeku ristis tuli vastu 4540.Lauakoorem peal,numbrit ei jäänd meelde ,tähed AOH.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne