ratta raam
#1

üks rattaraam tuvastamiseks


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
Vasta
#2

(19-12-2016, 23:37 PM)XXX Kirjutas:  
(16-12-2016, 19:52 PM)mikk1986 Kirjutas:  kellelgi veel mõni huvitav arvamus raami kohta või siiani ei oska keegi tuvastada?

Tegelikult võiks ju raaminumbrit pildistada ja olulisemaid sõlmi ilma pilte udustamata ja muud sellist...
(22-02-2017, 12:04 PM)XXX Kirjutas:  Pole muidugi oluline ja kedagi suurt ei huvita (teema autor kaasaarvatud)


Tere, mikk 1986. Ülaltoodud tsitaadid ühest Sinu teisest jalgratta tuvastamise teemast võtavad asja kenasti kokku! Iseenesest on tore, et Sa asja vastu huvi tunned ja piltidelt vaatab vastu ka huvitav jalgratas aga sellisete piltide ja info põhjalt kahjuks keegi midagi öelda ei saa. No tegelikult mina ju kogu seda eelnevat jama sain öelda aga see vist polnud ju eesmärk Smile
Vasta
#3

Tegelikult saab öelda, et tegu on ETK naistekaga...
Vasta
#4

Seda saab ka öelda aga ma pole kindel kas tasub Big Grin. Eelmine kord sai ka öelda, et tegemist on Wotan jalgrattaga aga kuhu see lõpuks välja viis? Essugi ei muutunud sellest Big Grin
Vasta
#5

(25-03-2017, 23:51 PM)s2si Kirjutas:  Seda saab ka öelda aga ma pole kindel kas tasub Big Grin. Eelmine kord sai ka öelda, et tegemist on Wotan jalgrattaga aga kuhu see lõpuks välja viis? Essugi ei muutunud sellest  Big Grin

Niipalju muutus, et see Wotan raam jõudis minu kätte! Sai antud uus välimus ning vurab ringi Kuressaares Big Grin
Vasta
#6

(25-03-2017, 23:51 PM)s2si Kirjutas:  Seda saab ka öelda aga ma pole kindel kas tasub Big Grin. Eelmine kord sai ka öelda, et tegemist on Wotan jalgrattaga aga kuhu see lõpuks välja viis? Essugi ei muutunud sellest  Big Grin

raam-raamid ikkagi selle eesmärgiga siin tuvastamiseks-et endal ka hiljem hea teada milliseid isendeid olen omand-(fotoalbumisse),ise kahjuks rattaraame ei kogu-kui keegi neid rattaraame ning ültse jalgrattaid taga otsib ja taastab siis soovin edu kiiduväärt ettevõtmisel!!
Vasta
#7

(26-03-2017, 11:08 AM)mikk1986 Kirjutas:  
(25-03-2017, 23:51 PM)s2si Kirjutas:  Seda saab ka öelda aga ma pole kindel kas tasub Big Grin. Eelmine kord sai ka öelda, et tegemist on Wotan jalgrattaga aga kuhu see lõpuks välja viis? Essugi ei muutunud sellest  Big Grin

raam-raamid ikkagi selle eesmärgiga siin tuvastamiseks-et endal ka hiljem hea teada milliseid isendeid olen omand-(fotoalbumisse),ise kahjuks rattaraame ei kogu-kui keegi neid rattaraame ning ültse jalgrattaid taga otsib ja taastab siis soovin edu kiiduväärt ettevõtmisel!!

Kõik on tore aga hea oleks alati ka raaminumber üles pildistada ja üks korralik üldplaani pilt, kus raam/jalgratas tervikuna peal on. Siis on teistel parem vaadata ja on asi ilusam ja oluliselt informatiivsem Smile
Vasta
#8

(26-03-2017, 12:57 PM)IEkGes2si Kirjutas:  
(26-03-2017, 11:08 AM)mikk1986 Kirjutas:  
(25-03-2017, 23:51 PM)s2si Kirjutas:  Seda saab ka öelda aga ma pole kindel kas tasub Big Grin. Eelmine kord sai ka öelda, et tegemist on Wotan jalgrattaga aga kuhu see lõpuks välja viis? Essugi ei muutunud sellest  Big Grin

raam-raamid ikkagi selle eesmärgiga siin tuvastamiseks-et endal ka hiljem hea teada milliseid isendeid olen omand-(fotoalbumisse),ise kahjuks rattaraame ei kogu-kui keegi neid rattaraame ning ültse jalgrattaid taga otsib ja taastab siis soovin edu kiiduväärt 
Kõik on tore aga hea oleks alati ka raaminumber üles pildistada ja üks korralik üldplaani pilt, kus raam/jalgratas tervikuna peal on. Siis on teistel parem vaadata ja on asi ilusam ja oluliselt informatiivsem Smile
Eks järgmine kord siis tean!!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne