URAL IMZ 8.903-10 "miilits"
#21
(18-04-2017, 21:28 PM)honkomees Kirjutas: meie kogemus näitab, et kui ikka mehhaaniliselt pole terasharja või pritsiga paks roostekord maha hõõrutud, siis pärast tuleb tsink kobratanud paksude roostelatakatena pealt maha. St et hape toimib küll pealmises kihis, aga ise peab ikka suurema eeltöö ära tegema.

Eks ma ise ka sellepärast käisin kõik asjad üksipulgi üle. Siis saab veel üht-teist parandada, välja vahetada, kui vajadus tekib.
Vasta
#22
Täna sain siis tsinkimises olnud asjad kätte.
Päris paras ports teisi Smile Hall ok. kollane oleks võinud olla tibake kollasem aga nagu ka juba viies öeldi, et kollasemaks ei saa. Nüüd saab vaikselt edasi toimetada.
Kui kellelgi on pakkuda Urali koostekataloogi, oleks väga tänulik. K-d komplekteerides oli katakoogi põhjal väga lihtne õige polt,mutter,seib jne. oma kohale keerata-paigutada.
Pildimaterjal:


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
           
Vasta
#23
Mis sellise koguse tsinkimine maksma läks ?
Vasta
#24
(12-05-2017, 08:50 AM)Qunts Kirjutas: Mis sellise koguse tsinkimine maksma läks ?

See hinnapoliitika on seal huvitav Toungue
See kogus konkreetselt 80.- pluss km.
Mul oli kaks ühesuurust kasti erineva kaaluga, mõlema tk. hinnaks 40.-
Vasta
#25
Küllap on kõigile teada, aga Laitse Rallypargis on 1990. aastal valminud miilitsavärvides Ural, mis on säilinud tõesti originaalsena. Sõidukorras hoidmiseks on ühtteist vahetatud, kuid see ratas jäi pärast politsei taasloomist 01.03.1991 seisma Suur-Patarei tänava Automajandisse kuni 1990-ndate lõpus kingiti Soome politsei ülemkomissarile just sellisena - millitsavärvides ja -varustuses. Tänaseks on see jõudnud tagasi kuuludes politseile, kuid asub Hingul, kus on politsei alarmsõidukoolituste keskus. Kui üldse midagi taastamisel eeskujuks võtta, siis see on hea võrdlusmaterjal.
Vasta
#26
Mul on üks nn.doonor silmapiiril. Väidetavalt ka 100% originaal. Sealt saaks ka mõned spetsiifilised jupid mis omal puudu. Elame näeme. Smile
Doonori järgi oleks oma projekti hea kokku laduda.
Kataloog kuluks ikkagi ära Wink
Vasta
#27
(12-05-2017, 18:25 PM)indreksirk Kirjutas: Küllap on kõigile teada, aga Laitse Rallypargis on 1990. aastal valminud miilitsavärvides Ural, mis on säilinud tõesti originaalsena. ... Kui üldse midagi taastamisel eeskujuks võtta, siis see on hea võrdlusmaterjal.

Just nimelt, miilitsavärvides Ural mida eeskujuks võtta. Kui mu mälu mind ei peta siis ei ole see ratas 8.903-10 vaid 8.103-10.
Kahjuks ka mittekomplektne. Aga parem eeskuju kindlasti kui mööduunud suvel automuuseumis nähtud nn "miilitsaratas"


Palju erinevaid miilitsarattaid ning atribuutikat on siin:
http://miilitsaratas.blogspot.com.ee/


H
Vasta
#28
Eks minu esmane eesmärk on ratas ise võimalikult komplektsena kokku-liikuma saada.
Atribuutikaga jõuab ka hiljem tegeleda.
Vasta
#29
Laitses asuvas ratta liikumisest on kirjas siin:

Radar dets 2011


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne