Järgmine päästetud hing
#1

Tervitus taas!
Ei ole möödunud nädalatki, kui päästsin jälle vanarauahunnikust ühe vanakese. Omaniku jutu järgi kuulus antud isend Tema isale ning ajapikku on ratas saanud külge erinevaid osi teistelt markidelt, sest arusaadav, et ajaga ikka miski kulub ja puruneb, kui seda kasutada. Kuna ma isiklikult nii vanade rataste markidega kursis ei ole, siis küsiksingi, et millega võib tegu olla? Embleem kahjuks säilinud ei ole, aga sealsete neetide vahe on täpselt 7 cm. Algul vaatasin, et sama Lipperts, nagu eelmine raam, kuid lähemalt vaadates ja võrreldes sain aru, et päris samad antud isendid ei ole. Detailidest tundub tagumine porilaud koos helkuriga olevat originaal, ehk ka pakiraam. Esimene porilaud tundub nagu olevat mingisuguse sõjaväeratta oma, sest nii palju, kui ma sõjaaegseid rattaid näinud olen, siis nende porilauad on olnud laiad, massiivsed ja tugevast metallist. Leistangi kohta ei oska ise ka midagi kosta, aga üks hea sõber arvas, et äkki ETK oma. Veljed on muidugi Nõukogude ajast, tagumine algul puudus üldse, aga lisasin selle ise, et ratas saaks normaalselt seista.
Siin ka pildid siis:

[Pilt: 9V8y5XP.jpg]
[Pilt: SXJGunn.jpg]
[Pilt: 4DN1SK9.jpg]
[Pilt: QQHpegg.jpg]
[Pilt: h6YNXQT.jpg]
[Pilt: HUCL0pd.jpg]

Tervitades,
S.
Vasta
#2

Erenpreisi järglane Sarkana Zvaigzne, aastast kuskil 44+. Lenks on saksa sõjaväeratta Express lenks.

Võid detaile võrrelda minu natuke uuema rattaga.
http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=56215
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne