millega keegi tegeleb?
#81

Telekomi sektoris juba 6 aastat, ametiks andmeside tootejuht (GPRS, MMS, WAP ja muud möllud, kellad, viled) Vabal ajal arvutid ja autod ning müütan netis filme ja seda ametlikult Smile
Vasta
#82

Sodin inimeste naha pihta.
Peale selle mitmed muusikalised projektid ja tasapisi ka autosid püüan näppida.

Stiff Skunk Kustompood - http://www.stiffskunk.com
Diskustom Magazine - http://www.diskustommagazine.com
One Eyed Morse Kustoms pinstraibid | sildimeisterdamine | custom paint
http://www.kustom.ee
Vasta
#83

TTÜ Mehhatroonika tudeng
vabal ajal näpib arvuteid ja mootorliikureid
2005 suveks läheb USA-sse raamatuid müüma!
muidu olen ka tore Smile
Vasta
#84

mu katseaeg hakkab läbi saama, niiet kuulutan kah:
\"NOC Engineer\", maakeeli võrguoperatsioonide keskuse insener. Fiibritel põhinevad võrgud (meie teemaks siis rohkem SDH-võrgu sõlmed/multiplekserid) ning tulevikus ilmselt ka IP-tehnika+VoIP-ga seonduv. Kiirelt kasvav ala ja mühinal laienev rahvusvaheline kompanii tagavad selle, et vaba ajaga pole probleemi - see lihtsalt puudub Sad

teet,
praegugi miski Kesk-Euroopa jama pärast ületunde teeb...

...aga see-eest olen nelja kuuga õppinud sellist erialast keelt rääkima, et tavainimene võib seda kuuldes taguotsa valusaks kukkuda Wink
Vasta
#85

Vedurijuht
Vasta
#86

EdR Kirjutas:Mina töötan ehitusel ja olen ventilatsiooniluksepp(vendimees). Peagi 2 aastat juba.
Niisis,3 aastat sai ehitusel töötatud ja nüüd lõppes see otsa. Alates 22.08.2005a. töötan OÜ Lanoni`s,Peterburi tee 71,Tallinn,autorehvid,veljed,ost,müük vahetus ja rehviremont. Enam ma ei ehita,nüüd tegelen hoopis autoratastega....

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#87

Siiamaani töö poolest vaba tegija,ent TTÜ telekommi bakalaureus sai läbi ja nüüd nühin taas sama kooli pinke,kuid juba magistris.Eriala jäi sama.
Lisaks saab ühele Eesti veebilehele samuti kaastöid tehtud.
Vasta
#88

Töötan enda ettevõttes Karu Trans, mis, nagu nimigi reedab, tegeleb autotransporditeenuste osutamisega. Töö- ja vabaaeg on läbipõimunud, olenevalt sellest, mis garaažis parasjagu käsil on: kas veokite korrastamine või \"vanurite\" putitamine.
Vasta
#89

Laadurijuht ÜLE-es.seitse aastat juba.
Vasta
#90

Meditsiinitehnika vallas

ex-Cougar 86, saabumas 442, punnsilm Pobi
Vasta
#91

Minu leiva paneb lauale riik, selle eest et ma päevast- päeva laigulist vormi kannan ning sõdurite elu (ja tuju Big Grin) huvitavaks teen.
Eriala- pioneer: lõhkan, demineerin, ehitan, tõkestan jne, NA-s tuntud sapöörina/insenerina.
Vasta
#92

Kunagine tuletõrjuja-päästja. Riigimannergust ikka naljalt välja ei saa ja nüüd autojuht-asjur.
Vabamatel hetkedel olen autoelektik või taastan oma Audit.
Vasta
#93

Mööbliviimistleja olen juba 4,5 aastat-yhesõnaga rikun tugevalt tervist iga päev
Vasta
#94

Rahvusvaheliste vedude kaugsõidu raskeveoki juht.

rahvusvahelist vedude kaugsõidu raskeveoki juht
Vasta
#95

Käin koolis ja vabal ajal putitan mottikat ja käin isal tööl abiks.

Mini chopperi mees!
=) Wink
Vasta
#96

mina müün autostereosid ja võime.NB"Mitte clatronicuid,aeg jne.ikka firma omasid.foorumlastele soodukas.
Vasta
#97

ma olen treial oma pooldeist aastat olnud
Vasta
#98

Ma juba tatist peale olen tehnikaga tegelenud. Mingi 1990-91 alustasin papsi juutes maz-ide kamaz-idega. Siis kusagil 94-dast juba lääne veokid. kusagil 1997/98 hakkasin salaja tsikleid ja võrre tegema ning oma esimese tsikli sain 1999 aastal (aga hea oli, et ema kohe teada ei saanud). Kusagil 1999 aastal hakkasin ka sõiduautodega tegelema. 2002 aastal astusin kutse kooli autoremondi erialale. Samal ajal (ehk siis õpingute ajal) tegelesin ikka veel aktiivselt sõiduautode ja ka tsiklidega. Veel mõtlesin välja lihtsaid mooduseid, kuidas autode kütuse kulu oleks väiksem aga jõudu ja minekut oleks rohkem. Aa jäi mainimata, et ühika taga oli meil väike ralli rada, aga kuna bensu raha nappis siis sellest need iteed ka alguse said. Mõned toimivad nipid sai isegi välja mõeldud. Kooli kõrvalt käisin samas firmas, kus mul paps töötab, rekasid remontimas ja üles peksmas. Niisiis 2005 sai kool lõpetatud (eriala eksamid olid kõik viied). Siis tegin vähe aega ühe mehe juures tsikleid, aga kuna olin töötuna arvel ei saanud kaua olla (pidin kuhugi tööle minema). Väheaega peksin laksuga autosid üles (jälle rekaid ja ka sõidu autosid) ning kogusin raha. Siis tegin oma firma ja hakkasin uuesti aktiivsemalt oma kõige suurema kirega tegelema ehk siis uunikumide taastamisega. See oli juba aastal 2006 vist aprilli kuust, kui mälu ei peta. sellega olen tegelenud siiamaani. Aa ja, autosid peksan ka veel üles. Keevitamise sain selgeks suht noorelt (see oli vast 6-7 klass), kui papsi tööjuures sai esimest korda kätt proovitud. Paps siis õpetasgi mind tasapisi keevitama (veel lisaks ka plekitööd ja keretööid). Treimis töid õppisin 6-dast klassist alates koolis (päris hästi oskasin), aga enam ei ole mingi 4 aastad pingi tahagi saanud. kokkuvõttes olen nii füüsiliselt kui ka vaimselt restaureeria Smile

Ostan korviga M-72 või K-750

üheskoos suudame rohkem...
Vasta
#99

(kõrg)hariduselt sotsiaalala spets. Varasemad (al 1998) töökohad olnud: erinevates hulgiladudes autojuht-laomees, bensiinijaama operaator- müüja, tegevusjuhendaja erivaj. inimestele, lastekaitsespets ühes linnavalitsuses, antud hetkel juba teist aastat ühes erihooldekodus hooldusosakonna juhataja (sõprade jaoks hullumaja direktor). Nii et paras kompottSmile
Vasta

Hetkel selline üksiküritaja. Oman transafirmat ja tegelen eesti siseste vedudega (kallurautodel), ise kah kettas. Vabal ajal tegelen autospordiga jms., huvitab ka vanem tehnika.

Terv, Inc

It's nice to be important, but it's more important to be nice!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne