Tundmatu jalgratta dünamo
#1
Tere,

Oleks tarvis abi väga eriskummalise jalgratta dünamo tootja(võimaluse korral ka mudeli) määramisel. Olen põhjalikult guugeldanud, aga ei saada edu ei eesti, ega ka inglisekeelne otsimine. Olen otsinud "impex" või "index" + "super", aga tulutult. Ka lihtsalt vanu jalgratta dünamode pilte sirvides ei jää silma tema eriskummaline tagaosa millest ei tule välja ühtegi juhet ning on ümar.[Pilt: eXREdK.jpg][Pilt: 8mux7i.jpg]
Vasta
#2
https://picclick.de/Dynamo-von-einem-Wan...00431.html
No näituseks see on kujult sarnane. Allpool veel.
ALTER Impex Super Dynamo 6 Volt 3 Watt
Selle järgi nad tulevad, ilmselt siis saksas levinud disain mingil ajajärgul.
Инвалид информационной воины.
Vasta
#3
Identifitseerida pole siin vist ju midagi, peal on kirjas Impex ja toosama ongi tootja/mark. Tõenäoliselt kataloogikaup tollel ajal ja võidi kasutada erinavate rataste peal. Impex Super Dynamo annab ju ebayst ka sarnaseid asju ja midagi eriskummalist siin pole. Ehk võiks kuskilt välja kooruda, millise edasimüüja juurest Eestis võis seda kunagi lisavarustusena tellida aga tõenäosus on väike.
Vasta
#4
(14-04-2017, 23:05 PM)aavu Kirjutas: https://picclick.de/Dynamo-von-einem-Wan...00431.html
No näituseks see on kujult sarnane. Allpool veel.
ALTER Impex Super Dynamo 6 Volt 3 Watt
Selle järgi nad tulevad, ilmselt siis saksas levinud disain mingil ajajärgul.

(14-04-2017, 23:40 PM)s2si Kirjutas: Identifitseerida pole siin vist ju midagi, peal on kirjas Impex ja toosama ongi tootja/mark. Tõenäoliselt kataloogikaup tollel ajal ja võidi kasutada erinavate rataste peal. Impex Super Dynamo annab ju ebayst ka sarnaseid asju ja midagi eriskummalist siin pole. Ehk võiks kuskilt välja kooruda, millise edasimüüja juurest Eestis võis seda kunagi lisavarustusena tellida aga tõenäosus on väike.

Suured tänud. Ma ei tea miks, aga mul ebays esimese hooaga ei tulnud midagi,  kui kasutasin samu märksõnu. Hakkasin kahtlema, et kas lugesin logo õigesti, kuna natuke veider kirjastiil.
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne