20.05 Autoorienteerumine kõigile huvilistele!
#1
NB! Registreerimine on avatud kõigile huvilistele sõltumata auto vanusest, margist ja päritolumaast. Soodsam registreerimine kuni pühapäeva 14. mai õhtuni.

20. mai õhtul stardib taas järjekordne Retro Night Race sarja autoorienteerumine. Starti ootame kõiki autosid sõltumata margist ja vanusest. Seekord saab liigutada natuke rohkem, sest osa punkte saab võtta jala ja osa autoga. Retro ja USA autode vähesuses tõttu lisasime ka Vaba klassi tavalistele autodele. RETRO klassi paneme autod väljalaske aastaga 1990 või varasem ja VABA klassis saab sõita iga suvalise autoga. Ameerika autode klassis sõitmiseks peab auto olema USA päritolu.

Võistlusjuhend ja registreerimine on avatud: http://www.seiklusministeerium.ee/retro19

Osalustasu kuni 14.05.17 10 eurot tiimi iga täiskasvanud liige. Hiljem ja kohapeal 15 eurot tiimi täiskasvanud liige.

Võistlus stardib Kumu ülemisest parklast(Valge tn2 ) kell 22.00 ja liigub otsaga järgmisse päeva. Võistlus koosneb kuni 60-st punktist. Punktide väärtused on 3 punkti, 5 punkti  ja 7 punkti. Stardis saavad osalejad kaardi(d) ja legendi. Võistlejate eesmärk on koguda kontrollaja jooksul võimalikult palju punkte. Punkte võib läbida vabalt valitud järjekorras. Igast punktist leiab vastuse legendilehel esitatud küsimusele. Legendilehel on toodud ära ka vastusevariandid ja igale vastusevariandile vastab kindel täht. Täht tuleb sisestada nutitelefoni äppi. Kaardil võib esinda ka fotopunkte, lisaülesandeid, vihjeid ja muid vigureid.

Tule sõitma ja võta sõbrad ka kaasa!

Joonas Väärtnõu
Seiklusministeerium

[Pilt: usavsnsvl_retro19.jpg]
Vasta
#2
Tähelepanu!

Retro Night Race 19 registreerimine on tänasest avatud kõigile huvilistele sõltumata auto vanusest ja margist. Soodsama registreerimise tähtaega pikendasime kuni pühapäeva 14. maini.

Registreeru vingele sõidule www.seiklusministeerium.ee/retro19
Vasta
#3
Ahoi ja head emadepäeva kõigile emadele!

Annan märku, et täna st pühapäeva südaöösel läheb lukku järgmise laupäeva 20. mai autoorienteerumise soodsam registreerimisvoor. Kui sa plaanid tulla sõitma, siis anna endast märku ja pane end kirja http://www.seiklusministeerium.ee/retro19

Tänaseks on end kirja pannud 10 julget võistkonda. Loodan, et lähipäevil tuleb sellele jõudsalt lisa!

Mõnusat pühapäeva ja kohtume juba 20. mail!

Joonas Väärtnõu
Seiklusministeerium
Vasta
#4
Veel jõuad - Juba täna õhtul saab autoorienteeruda vingel rajal Tallinnas. Rajal 90 KP-d ja nende leidmiseks aega 4 tundi. Stardirivis on 5 vaba kohta. Ära passi niisama, tule sõitma! Registreerimine: http://www.seiklusministeerium.ee/retro19
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne