Teema on suletud

Suvine kokkutulek 2004
#41

no....kas sul on siis kahju paari sajast kroonisest vorstikeste ja õlle eest ? Ning siis tuleksid inimesed keda see kokkutulek ei kotigi eriti yldse ....jne
#42

Ohh ei... mul ei ole sellest rahast kahju... just a thought...

suuga teen suure linna
#43

eelmine aasta käis see meil enamvähem nii igaüks andis mulle sotti selle eest tõin ma mingi igavese portsu liha ja jätkus päris täpselt igaühele... õllet sai kah veitsa toodud ja siis oli mingi saku loos kah nii et pooled õlled sinna juurde saime tasuta Smile

aga kuna ma oletan et see suvi tuleb vähemalt 2x rohkem rahvast siis see 100 per face ei ole enam otstarbekas. parem teha nii et igaükst nt. võtab vaikimisi Smile 5 õllet ja 1kg vorsti/liha kaasa ja kogu moos.
#44

Jah, sedamoodi ei ahistata vähemusi ka Smile

Jesper, taimetoitlane
#45

Soovitaksin hoopis Aegviidu lähistel olevat mustjõe kõrtsitalu, omaette olemine metsa sees, aga selle talu rent oli minuteada mingi 4000.-
#46

kaili Kirjutas:Soovitaksin hoopis Aegviidu lähistel olevat mustjõe kõrtsitalu, omaette olemine metsa sees, aga selle talu rent oli minuteada mingi 4000.-

Aga see-eest on selles talus ehtne metsavennapunker ja eurokoda ning muudki huvitavat Smile Lisaks 18.-19. sajandi kõrtsihoonele.

Ning Jänedalt Tallinna üle Kaunissaare, Peningi ja Lagedi kulgenud talitee (täpsemalt - Järva- ja Harjumaa üks talviseid ühendusteid) on kulgenud üle soode sealtkaudu juba alates 17. sajandist (vanade kaartide põhjal) erinevalt praegusest ehk suveteest, mis keerutab Apuparra, Pillapalu jm kohtade kaudu.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
#47

Seal Mustjõe kõrtsutalus toimus 2002 aasta\"Motosügis\",väga lahe koht on.Saunad,punkrid,onnid,püstkojad,hobused(kelle s....a peale sõber pimedas telgi püsti pani)ja väga kenad virmalised olid ka.
#48

Isiklikult kuulub sympaatia siiski kuskil järve ääres olevale yritusele ja pealegi suvel suht palju yritusi niigi ning ei usu et see körtsitalu rent per face just odav tuleks, aga see vaid minu arvamus Smile

174 Jaapanlast kapoti all
#49

redeagle Kirjutas:Isiklikult kuulub sympaatia siiski kuskil järve ääres olevale yritusele ja pealegi suvel suht palju yritusi niingi ning ei usu et see körtsitalu rent per face just odav tuleks, aga see vaid minu arvamus Smile


Jah ja ujumisvõimalused on seal ka miski 10 km eemal... Sad
#50

Jää-nee-daaSmile (loe: \"Jäneda\")
kõik vajalikud kriteeriumid (hää veekogu, maadmööda suht \"Eesti keskel\", looduskaunidus, ajaloomälestis(ed) jne) täidab.

6.-8. august ei paista sääl simmaneid-asju olevat - seega peaks rahulikum olema.

teet,
satub jutuks olnud kohta suviti suht tihti (aga mõtleb hetkel, kas augusti hakatuseks ikka oma \"belaja krasavitsa\" feissliftitud saab...)

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
#51

nii, hüppasin täna Jänedalt läbi. Võimalikke kohti sääl jagub - parim ilmselt Linnusemägi (sääl mingi pildike kah). Olemas \"valge inimese\" lõkkease ning isegi tualettWink Sääsed ei tohiks seal kah eriti liiga teha... Miinuseks on, et liikuritega puudub \"silmside\" - samas võimalik need turvalisse kohta jätta.
laagri võib püsti panna ka mujal riigimetsas - näiteks mäe all, järve ääres pidi olema koht. Üks variant on veel miski eramaa pääl.
kes minust rohkem paiku mäletab, võiks kommenteerida - ma kohti üle vaatamas ei käinud, samas on mu mälus neist hääd mälestused tallel.
lisaks, et soovi kooral saab laenata inventari spordiklubist ning korraldada \"klassiekskursioon\" mõisa-observatooriumi.

teet,
kibeleb lisaks ajale ka kohta kindlaks määrama

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
#52

Ehk siis neile kes ei tea kus Jäneda asub Smile ........ vajuta siia +
#53

suure tõonäosusega siis 6-8 august ja jäneda-nellijärve-aegviidu ümbrus. lähen ise reedel jändeale ja vaatan siis need kohad seal sellise kriitilise pilguga üle, mis vastaksid meie nõudmistele...
#54

Ja mis sa siis leidsid oma kriitilise pilguga?
Oleks varem peale sattunud, oleks ka tiirule tulnud, elan ju peaaegu sealkandisWink
#55

Oleks hea kui korraldajad/otsustajad mehed ära otsustaks kas tuleb jaht ja millal tuleb sest samal nädalavahetusel firma suvepäevad ja kui automoto kogunemist ei toimu siis tean plaanid ümber mängida.


174 Jaapanlast kapoti all
#56

Kas on keegi käinud siis kohta vaatamas?
Ega muud suuremat korralduslikku polegi vaja, kui et koht üle vaadata ja vajadusel reserveerida. Igaüks võtab omale telgi, söögid, joogid ja muu vajaliku, ning tuleme lihtsalt kokku.

Ei tea palju muidu tulijaid oleks?
Äkki teeks nii, et need kes on suht kindlad, et nad 6-8 augustil Jäneda kanti Automoto teisele kogunemisele tulevad, annavad oma osalemissoovist mulle nädala jooksul teada.
Saatke näiteks PM (private message) pealkirjaga \"Kokkutulek\"
Kes tahab, võib messagisse lisada ka mõne idee või mõtte kogunemise kohta.
Ma siis loeks kokku, palju tulijaid oleks ja annaks foorumisse teada.
Äkki see suur number siis äratab mõnes mehes organiseerimissoovi. Wink

1950 M-400; 1962 K-175A; 1984 Accord, 1973 Mopar power, Swedish daily-driver Wagon
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne