Rehviabi vajaka Tallinnas/Nõmmel- Korras
#1

Oleks kellelgi pakkuda homme hommikupoolikul Tallinnas, Nõmme kandis või lähiümbruses velge+rehvi, mõõt 155/80 R13, velg arvatavasti 4x100 poldivalemiga.
Vennas sattus pealinna käima ja suutis haagisega tabada äärekivi, mille tagajärjel rehv ja rehv omadega õhtal. 
Kindlasti leiaks uue komplekti mõnest rehvitöökojast aga kui mõni ksf omab säärast kooslust ja raatsiks mitte eriti käeosavale inimesele ka abikäe ulatada, saaks ehk valutumalt uuesti liiklema. Tungraud ja muud vahendid loomulikult puuduvad.
Minu kontakt profiilis, tegelen siis vahendamisega (helistamiseks kellaaega valima ei pea)


   
Vasta
#2

[quote pid='423391' dateline='1495480299']
speedsta Kirjutas:Oleks kellelgi pakkuda homme hommikupoolikul Tallinnas, Nõmme kandis või lähiümbruses velge+rehvi, mõõt 155/80 R13, velg arvatavasti 4x100 poldivalemiga.
Vennas sattus pealinna käima ja suutis haagisega tabada äärekivi, mille tagajärjel rehv ja rehv omadega õhtal. 
Kindlasti leiaks uue komplekti mõnest rehvitöökojast aga kui mõni ksf omab säärast kooslust ja raatsiks mitte eriti käeosavale inimesele ka abikäe ulatada, saaks ehk valutumalt uuesti liiklema. Tungraud ja muud vahendid loomulikult puuduvad.
Minu kontakt profiilis, tegelen siis vahendamisega (helistamiseks kellaaega valima ei pea)


Tutikas pizzalõikuri komplekt maksis eelmisel nädalal Järve Tööriistamarketis 59€
Ise resideerin tööajal samas kvartalis, tunga, võtme ja kätepaariga saan aidata.



[/quote]
Vasta
#3

Tänan viite eest, suunan poodi külastama. Võid oma kontakti privasse visata.
Vasta
#4

Mõistlik oleks velje keskava ja ET ka siia kirja panna.
Oli juhus, kus Opel Combo ratas tundus silmaga hinnates igati haagisele sobivat, aga kohapeal selgus, et ei lähe kohe mitte.
Vasta
#5

Kui väga vaja, siis mul üks tiki all olnud olematu mustriga ja roostes velg on pakkuda. Õhku peab ja koju toob. Soovi korral tee kõne/sms 53402624 hommikul poole 7 paiku, viskan peale kui linna tulen.
Vasta
#6

Kodanik kasvatas käed, hankis rehvi, tööriistad ja sai töö tehtud. 
Mingil müstilisel kombel oli haagise juurde tekkinud veel üks varuratas. Isegi mina ei teadnud, kus see haagis seisis. Hea kaasfoorumlane annab endast teada, et saaks ka kraaritud kenasti.
Järeldused: inimesed saavad hädas olles ise hakkama tegelikult ja AM foorum - koht, millele võib kindel olla!
Teema lõpp
Vasta
#7

Teema küll läbi aga siiski jäänud mõistatuseks, kes suutis leida linnasosa täpsusega õige haagise, mis paiknes aiaga piiratud hoovist ning asetada sinna õige rehv. Ksf Mahno väitel polnud see tema. Igal juhul ole sa tervitatud ja õnn kaasa!

   
Vasta
#8

Võibolla oli see lihtsalt juhuslik mööduja, kes, nähes viga laita, tuli ja aitas.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne