Kuidas Rainer Vakra Kamp mulle ET-600 eest trahvi tegid
#21

Veidi sobivam atribuutika poisile.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta
#22

(24-05-2017, 21:56 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  ps. Väike märkus teemaalgtajale ka. Kasse ei hoitud vanasti oheliku otsas. Pigem anti jalaga.....

Ei olnud see päris nii, kulla mees! Vanasti saadeti kassile tavotti ja küpsist, mitte ei antud jalaga! Hea on, et mul präänik põses ei olnud seda lugedes, oleks võinud omale hingetorru tõmmata...  Sad 
Ja see kultuuri- ja miljööväärtuslik tursapea on isegi "seibitäpsusega restoreerituna" niivõrd kole asi, et selle õues hoidmise eest tuleks igal ajal ja igast asendist trahvi teha. Ilmselt enamik selle foorumi lugejatestki ei teadnud siiani, mis loom see ET-60 on ja milles tema väärtus seisneb, mis siis veel vaesest rumalast Rainerist ja tema kambast tahta, kui näevad, et mingil tegelasel hoov üles songitud ja kodune autolammutus-parkla üles sätitud. Lisaks küsin, et mis seal õues veel ajutiselt kraavi taga seisis, lisaks ET-le, treilale, kopikale, mersule ... ja kui kaua see ajutiselt "natukeseks" kujunes?
Vasta
#23

(24-05-2017, 21:43 PM)dad Kirjutas:  Tänud kõigile kaasa tundmast ja hea sõna ning nõuga toetamas ... va kass, kui linnapeaks saan panen ta lühema oheliku otsa.

Lugu ise toimus 2011 aasta alguses Nõmmel minu kodu hoovis, mis on viimased 15 aastat sama ...

Rahuliku õhtut siis kah Smile

Vot sellest postitusest saab kindla järelduse teha, et ksf! dad-i soontes voolab tõelise eestlase veri, gorjatšii estonski paren, nagu öeldakse. Kuus aastat tagasi keerati taha ja alles nüüd sai vihaseks.
Vasta
#24

(25-05-2017, 10:18 AM)kass Kirjutas:  Ei olnud see päris nii, kulla mees! Vanasti saadeti kassile tavotti ja küpsist, mitte ei antud jalaga! Hea on, et mul präänik põses ei olnud seda lugedes, oleks võinud omale hingetorru tõmmata...  Sad 

Kulla kass. Igaljuhul sind ma jalaga küll ei löö. Ei mäkerda tavotiga ka kokku,sest mul pole vaja,kui sa kuskilt üle aia libised ja libe rada taga on. Big Grin
Maru rahulik peab olema,maru rahulik! Aga hea ikka,et isand dad leidis aega muu töö kõrvalt meile seda head lugu pajatada. Igaljuhul peaks see jutukene natukenegi kellegi jalgealust õõnestama...
T.
Vasta
#25

(25-05-2017, 10:18 AM)kass Kirjutas:  Ja see kultuuri- ja miljööväärtuslik tursapea on isegi "seibitäpsusega restoreerituna" niivõrd kole asi, et selle õues hoidmise eest tuleks igal ajal ja igast asendist trahvi teha. Ilmselt enamik selle foorumi lugejatestki ei teadnud siiani, mis loom see ET-60 on ja milles tema väärtus seisneb, mis siis veel vaesest rumalast Rainerist ja tema kambast tahta, kui näevad, et mingil tegelasel hoov üles songitud ja kodune autolammutus-parkla üles sätitud. Lisaks küsin, et mis seal õues veel ajutiselt kraavi taga seisis, lisaks ET-le, treilale, kopikale, mersule ... ja kui kaua see ajutiselt "natukeseks" kujunes?

Sinu jutust õhkub koledal kombel kadedust, ses suhtes, mida mina oma hoovis hoian ... igasugu asju hoian ja tea et viinamarjad ongi hapud - vot nii.

Päris täpselt pole meeles, aga kutse "uurja juurde" sain kas 5. või 6. päeval pärast kirjeldatud aktsiooni, igal juhul oli kraav lahti kaevatud, ca nädala pärast lükati kraav kinni ET-600 läks "oma koju" ... aga see on juba hoopis teine jutt.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Idiootidega ei ole mõtet vaielda, nad tõmbavad su oma tasemele ja siis löövad kogemusega.
Vasta
#26

Mingist kadedusest saaks ehk ainult siis rääkida, kui Bertelov oleks ETKVL-s jalgrattaid vorpinud.
Vasta
#27

(25-05-2017, 19:10 PM)dad Kirjutas:  
(25-05-2017, 10:18 AM)kass Kirjutas:  Ja see kultuuri- ja miljööväärtuslik tursapea on isegi "seibitäpsusega restoreerituna" niivõrd kole asi, et selle õues hoidmise eest tuleks igal ajal ja igast asendist trahvi teha. Ilmselt enamik selle foorumi lugejatestki ei teadnud siiani, mis loom see ET-60 on ja milles tema väärtus seisneb, mis siis veel vaesest rumalast Rainerist ja tema kambast tahta, kui näevad, et mingil tegelasel hoov üles songitud ja kodune autolammutus-parkla üles sätitud. Lisaks küsin, et mis seal õues veel ajutiselt kraavi taga seisis, lisaks ET-le, treilale, kopikale, mersule ... ja kui kaua see ajutiselt "natukeseks" kujunes?

Sinu jutust õhkub koledal kombel kadedust, ses suhtes, mida mina oma hoovis hoian ... igasugu asju hoian ja tea et viinamarjad ongi hapud - vot nii.

Jah, mis siin salata, ei ole kadedus, ahnus, ihnsus, kahjurõõm, edevus, laiskus, argus jne mulle võõrad. Ja olen minagi olnud noor ja ...... nagu ksf! Dad. Ja ei võta ma seda foorumit enam nii tõsiselt, et siin nalja teha! Aga üks õpetlik pilt siia siiski - kassi, koera ja tursapeaga, no ja korrektsuse huvides ka treila... muide, selle koeraga käis teatud perioodil jalutamas sm. J. Pihl, kes ka kuulus teatud perioodil "R. Vakra kampa". Nii et igati teemasse sobiv 
Ja ei piirdu minu kadedus ainult jalgratta teemaga, ETKVL ja Bertelov neid ei teinud, aga tegi muidugi ETK. Igasuguseid asju ma muidugi ei hoia, üks asi mul küll on, aga seda hoian üldjuhul püksis ja ei vehi sellega mööda Nõmme linnaosa või laia ilma ringi.

[Pilt: P5261359.JPG]
Vasta
#28

Njaa, ilus pilt, pole midagi öelda! Klaaside, tulede ja mõningase värvkattega ET ei näegi välja nagu õudne pealuu, mis angaarihämarusest ähvardavalt jõllitab nng millest iga kord möödudes suure hirmuga hinge kinni hoian.
Vasta
#29

Pigem pehmendavad jubedat ja masendavat üldmuljet maitsekalt valitud aksessuaarid - peaprokuröri taksikoer ja kenas puhtas ülikonnas särava naeratusega kustud-pestud-triigitud ksf! kass. Igatahes selle nature-morte eest keegi trahvi ei saanud, aga vb asi on lihtsalt selles, et nagu koer, nii ka munitsipaalpolitseinik tunneb hea inimese ära ja ei hakka kohe hammustama või trahvima!?
Vasta
#30

Vasta
#31

(24-05-2017, 10:17 AM)stihl Kirjutas:  
(24-05-2017, 10:06 AM)MeelisV Kirjutas:  Kui asjal on tüv ja üv ...


Praegu on küsimus selles, et kui sa oled korralik autojuht eluaeg olnud ja jääd ilma turvavööta vahele, siis politsei teeb sulle HOIATUSE.
Mitte ei tõmba täie rauaga trahvi selga.



.

Kunagi mb 124 tüv ja kindlustusega jài lasnamàl majaette seisma roolisüsteemi purunemise tõttu.  Oli veidi mölkis ja ràsitud välimusega.  Politseist tuli ilus kiri ja paluti sõiduk teisaldada.  Põhjuseks ühistu kaebus, et segab tänava puhastust .
Vasta
#32

Paneelrajoonis on kohtadega nagunii löömist, väga mõistlik, et surnuaiad likvideeritakse varakult.
Vasta
#33

Üldiselt jah, need Eediku paksu perse all välja hautud ja pärast vanamehe hüljanud "poliitikud" on kõige jälgimad. Nad tahaksid midagi hirmsasti teha ja tõestada, aga nad on niimoodi hautud, et oma olemuselt on nad batja marionetid, aga kuna batjat käsutamas ei ole , siis ei tea nad ka ise , mida peale hakata -- lisaks vakrale veel käsimikser , borodits, vana kadund kreitzberg, laanet, sitaseppik, evelinsepp ja muu rämps.
Vasta
#34

Ära päris nii ka ütle.

Vakra tõmbas ju ammu uttu sealt kambast, kuna ei näinud ilmselt karjäärivõimalust.
Eks nüüd tõmbleb sotside hulgas.

Aga täna Karilaid sellest seltskonnast on isegi väga sümpaatne vend. 
Tundub, et nüüd lastakse tal olla tema ise ja ootas ära. Sealt veel midagi tuleb.
Ratas - nii ja naa. Vähemalt kool on tal tugev, kui temalt midagi küsida, siis vastab vaid seda, mis ta ise on valmis mõelnud. Mitte seda, mida küsida. Ja tahab vastata vaid sellele, mida ta ise endalt küsib....Smile

Ülejäänu osas olen nõus. Toom viskleb nõrkemiseni (väljaviskamiseni) , Reps on põhjendamatult ülbe, Korb`ist pole üldse midagi rääkida...lammas ruudus...
Sepp tuli üleeila tänaval vastu, ikka on päriselus ka kena tsikk. (ta oli vist kunagi ju Tartu mingi missikandidaat. Või oli see Simson?)  Toungue Ja mõistus tibil omal kohal, eks ta seal kellelegi seal sellepärast jalgu jäi, et ta pagendati...


.
Vasta
#35

(26-05-2017, 09:07 AM)kass Kirjutas:  Jah, mis siin salata, ei ole kadedus, ahnus, ihnsus, kahjurõõm, edevus, laiskus, argus jne mulle võõrad. Ja olen minagi olnud noor ja ...... nagu ksf! Dad. Ja ei võta ma seda foorumit enam nii tõsiselt, et siin nalja teha! Aga üks õpetlik pilt siia siiski - kassi, koera ja tursapeaga, no ja korrektsuse huvides ka treila... muide, selle koeraga käis teatud perioodil jalutamas sm. J. Pihl, kes ka kuulus teatud perioodil "R. Vakra kampa". Nii et igati teemasse sobiv 
Ja ei piirdu minu kadedus ainult jalgratta teemaga, ETKVL ja Bertelov neid ei teinud, aga tegi muidugi ETK. Igasuguseid asju ma muidugi ei hoia, üks asi mul küll on, aga seda hoian üldjuhul püksis ja ei vehi sellega mööda Nõmme linnaosa või laia ilma ringi.

[Pilt: P5261359.JPG]

Võtaks siis järjekorras ...

Koer pidi koera tundma, aga piltsüüdistus kassist, kes hoiab koera ... miski on siin pildil valesti, kas ksf Kass on meid kõiki lollitanud või on koer "kapokas" ehk maskeeritud kass.

Ja miks sa paha inimene edvistad vaese kaubakäru juures, millelt on jõhkralt rattad alt kistud? Vaesekesed ei osanud seetõttu ka õigeid papusid alla kruvida nüüd ja panid sinna miskid "asendused".

Lõpetuseks, iga üks liputab, millega tahab ja/või oskab, kui üldse liputab.

Idiootidega ei ole mõtet vaielda, nad tõmbavad su oma tasemele ja siis löövad kogemusega.
Vasta
#36

Mis sellest ET600 on saanud?
Vasta
#37

(27-05-2017, 22:16 PM)AsTroSS Kirjutas:  Mis sellest ET600 on saanud?

sellest kassipildiga ET-st mõtled? Tean, aga ei ütle. Mõtle hästi järele ...
Vasta
#38

(27-05-2017, 22:11 PM)dad Kirjutas:  Koer pidi koera tundma, aga piltsüüdistus kassist, kes hoiab koera ... miski on siin pildil valesti, kas ksf Kass on meid kõiki lollitanud või on koer "kapokas" ehk maskeeritud kass.

Ja miks sa paha inimene edvistad vaese kaubakäru juures, millelt on jõhkralt rattad alt kistud? Vaesekesed ei osanud seetõttu ka õigeid papusid alla kruvida nüüd ja panid sinna miskid "asendused".

Lõpetuseks, iga üks liputab, millega tahab ja/või oskab, kui üldse liputab.

Ma siis ka prooviks midagi järjekorras vms...
See kass on meid kõiki lollitanud, see kõlab niivõrd hästi, et paremini enam minu jaoks ei saagi...
Edevuse kohta juba kirjutasin, et ka see on mulle väga omane, muidugi on hulga tegijamaid vendi, kellega ma sel alal võistlema üldse ei kvalifitseerugi.. Liputamise jutt sobib eelnevasse lausesse ja kes ikka kassi sada liputab, ....Ja vb teema lõpetuseks veel, Sa Dad oled tegelikult ikkagi lahe mees ja tubli tegija ja Vainer Rakra tegi end minu silmis selle heinahargi teemaga korralikult täis, ma ei saa sellest aru, vb mingi Lõuna - Eesti teema, minu jaoks on lapsest saati olnud 2 harki - aiahark ja sõnnikuhark. Väga kahtlustan, et Vainerile pistis vanaisa ükskord aiahargi pihku ja sundis sõnnikut vinnama ja poiss arvab siiamaani, et see ongi õige lahendus ja parim tööriist. Endal õnnestus hiljuti Paide Kuusakoskist hõlma alla pista ...ah, ma ei viitsi enam... Aga Dad, ole tugev, Türi VRS on Sinuga nii mõttes kui ka ...ainult mõttes! Registreeri ennast Türi valda ja keegi ei tee Sulle trahvi ega hoiatust vaid tunnustab Sinu inglise huumorit ja tegevust vanatehnikapärandi ning - kultuuri säilitamisel ja päästmisel! Elagu ksf! Dad ja pikka ja tegusat toimetamist talle!  Cool
Vasta
#39

(27-05-2017, 22:33 PM)honkomees Kirjutas:  
(27-05-2017, 22:16 PM)AsTroSS Kirjutas:  Mis sellest ET600 on saanud?

sellest kassipildiga ET-st mõtled? Tean, aga ei ütle. Mõtle hästi järele ...

Ära kiusa inimesi sa kuri loom ...

Maantemuuseumis on ... ainult et see kes taastas(nimesid me siin täna ei nimeta), oli ilmselt laisk ja lohe ning võttis riiulist sirge numbri.

Idiootidega ei ole mõtet vaielda, nad tõmbavad su oma tasemele ja siis löövad kogemusega.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne