Mis sildi/märgiga tegemist on?
#1

Mis sildi/märgiga tegemist on? Leitud Türilt. Arvata võib, et enne ´75ndat aastat kasutusel olnud.
   
Vasta
#2

Mingi matkaraja/puhkeala tähistus?
või
"Lähed otse, jääd ilma autost, lähed paremale, - mopeedist" Smile
Igatahes, disaineril on lubatud loominguline olla - auto- ja rattakontuurid pole traditsiooniliselt igavad ja raskepärasedSmile
Vasta
#3

Üsna loominguline on tõesti, auto meenutab kuidagi Citroen DSi. Vaevalt sellel ajal oleks kuskil ametliku märgina läbi läinud.
Vasta
#4

Äkki ei pruugi üldse Eesti (ja end. NSVL päritolu) olla.
Vasta
#5

(29-05-2017, 23:07 PM)Andreandre Kirjutas:  Üsna loominguline on tõesti, auto meenutab kuidagi Citroen DSi. Vaevalt sellel ajal oleks kuskil ametliku märgina läbi läinud.

Väga sarnane ja sobivast ajastust ka Alfa Romeo Montreal
Vasta
#6

Auto oleks justkui põrutatud vabakäega, hea joone ja ebaproportsionaalselt väikeste ratastega, veidi isegi karikatuur. Võrr seevastu on justkui konstrueeritud joonlauaga, ei ole lennukust ega vaba joont. Nagu oleks erinevad autorid, või ei olnud autor võrriga "sina" peal. 

Pigem mingi asutuse sisene "liikluskorraldus".
Auto on AMC Pacer meetermõõdustikus Smile

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
Vasta
#7

(25-05-2017, 17:31 PM)Andreandre Kirjutas:   Leitud Türilt. 
Kassiraip on oma märja unenäo visualiseerinud Sad

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#8

(30-05-2017, 00:13 AM)spitfire Kirjutas:  Võrr seevastu on justkui konstrueeritud joonlauaga, ei ole lennukust ega vaba joont.

See "võrr" on ju Jawa Bizon; suuremat disainiimet annab otsida.
Vasta
#9

(30-05-2017, 01:13 AM)Marko Kirjutas:  
(25-05-2017, 17:31 PM)Andreandre Kirjutas:   Leitud Türilt. 
Kassiraip on oma märja unenäo visualiseerinud Sad

Seda väidab mees, kellel on alati õigus ja kes kunagi (vähemalt siin foorumis ei eksi). Iseenesest on pakutu huvitav ja tõepärane. Autor pakub mingiks piirdaatumiks 1975 (mille põhjal, ei oska arvata?). Kassiraip on oma kohaloluga Türi asula miljööd väärtustanud alates 04.08.1986. Joonistamine iseenesest mulle võõras ja vastumeelne pole olnud, olen korra isegi Rapla KK mingil joonistusvõistlusel käinud puuduliku enesekriitika tõttu, koos klassivenna Kaido Ole (ilmselt lugejad on kursis, kellega tegu) ka oma täditütre Loonaga, kes on Rootsis raamatu illustraator, vast on mõni kuulnud ka Evelin Kasikovist - no ksf! Marko kindlasti. Vasakukäelised on üldse andekad, võtame või kolleeg Michelangelo.
Mis aga puudutab mahakriipsutatud mootorratast, siis on mul mõniteist tükki neist tõesti kahjutuks tehtud ehk deaktiveeritud, st olen "oma märja unenäo" mitte üksi visualiseerinud, vaid ka teoks teinud, umbes nagu 3D-printer, ainult vastupidi.
Ja ma tean küll, millise tagamõttega siin kasse solvatakse, aga ma ei ole nii kergesti manipuleeritav!  Toungue
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne