Riga 5 raamat
#1

Leidsin Riga 5 nimelise võrri raamatu aastast 1968.
Vene keeles \"kratkaja instruktsija po uhodu i ekspluatatsii\".

Kui kellelgi väga tarvis läheb siis katsun leida skanneri ning asjast miski elektroonse variandi siia panna.
Andke teada!


Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#2

Mina oleks isiklikult väga huvitatud koopiast, kuigi mul endal Riga-7 aga neil ju raam ja muud nubinad peale mootori indentsed. Tee kindlasti koopia juhul kui saadSmile

Marek
Vasta
#3

mossepower Kirjutas:Mina oleks isiklikult väga huvitatud koopiast, kuigi mul endal Riga-7 aga neil ju raam ja muud nubinad peale mootori indentsed. Tee kindlasti koopia juhul kui saadSmile

Marek

võtad mõne õlle kaasa ning astud homme läbi? võin koopia teha kui vaja.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#4

isandpauk Kirjutas:võtad mõne õlle kaasa ning astud homme läbi? võin koopia teha kui vaja.

Õllega ei oleks probleemi Big Grin, aga aja ja asukohaga küll...Sad

MArek
Vasta
#5

Mul oleks ka huvi selle raamatu vastu.
Kas ei ole võimalust teha koopiat?
Vasta
#6

mul on Riga-7 manuaal vms. kodus vedelemas kuigi skannimisvõimalust mul endal pole.
Vasta
#7

ohooo... äkki saaksid kuskil skännida??? Sain just täna oma Riga-7 üle 15 aastase seismise käima. Mootor hullult putetrdab ja sureb välja ,aga aega veel on sellega tegeleda...Smile

MArek
Vasta
#8

ma ütlesin et mul pole võimalust skannida...Smile
Vasta
#9

Aga ma ütlesin sõna \"kuskil\"... njah mis siis ikka ootame Riga-5 manuaali siisToungue

MArek
Vasta
#10

Isandpauk otsib ikka veel skannerit, koopia tegemine oleks lihtsam....

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#11

Mõnes Avalikus Internetipunktis ei ole võimalust seda sisse skanneerida?
Vasta
#12

võrrihunt Kirjutas:Mõnes Avalikus Internetipunktis ei ole võimalust seda sisse skanneerida?

Äkki saab keegi skanneerimisega aidata?

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#13

Ma saaks küll a asun Pärnus :\'( Postiga saataBig Grin
Vasta
#14

Nii. Lõpuks ometi sain omale skanneri ning nüüd saadaval ka riga 5 manual.
Lähiajal on asi saadaval aadressil www.hot.ee/jogevamc/riga_5.zip

Kellel tarvis parema kvaiteediga, võib mulle teate saata.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne