POBEDA M20:)
#1

Hei hei!
Ei teagi kohe kust alustada. Pole eriti hea postituse kirjutaja aga ehk saab hakkama.
Nimelt, lugu sai alguse juba aastaid tagasi kus mulle hakkas meeldima auto nimega pobeda. Hakkasin siin netist otsima. Paraku too aeg ei leinud miskit ja hinnad muidugi ka ju kõrged. Nüüd kuu aega hiljem sattusin juhuslikult netis selle pobi otsa. Helistasin. Kuna mind ennast parasjagu eestis polnud saatsin teise inimese vaatama. Auto pandi käima kõik ilus, no muidugi kui ilus eks!?Smile Niisiis jõutsin koju tagasi ning esimese asjana läksin kohe oma silmaga vaatama. Esimene esmamulje oli hea. Mida rohkem uurima ja puurima hakkasin seda hullemaks asi läks. Rooste,mõlgid,puudu olevad detailid ning mõne teise auto küljest võetud jupid. Egas siis midagi, kuna auto oli mu elukohast 24 km kaugusel siis saigi käed löödud ning auto koju veetud( vana omanik tõi kuna polnud mul sellist käru) . Auto on maha kantud aga on olemas dokumendid et asi uuesti arvele võtta. Pobi pärineb 1955 aastast. Kahjuks on talle pandud volga 21 mootor. Nii teadis vana omanik öelda. Auto ajaloost kahjuks ei tea midagi. Plaanis järgemööda tegema hakkata oleneb muidugi ajast ja rahakotti paksusest. Eks näib mis aeg toob. Üritan siia ikka pilte lisada. Loodan teie poolt mõistvat suhtumist ning palju tarku nõuandeidSmile.Päikest terv Allan!


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
               
Vasta
#2

Tundub,et kunagi on miskit tegema hakatud aga siis pooleli jäänud? Millal see masin oli viimati tänavalegaalne?


Vasta
#3

(17-06-2017, 16:24 PM)Nukkits11 Kirjutas:  Muide peale auto ostu lubasin naisele, et siis abiellume kui auto valmis saama. Edu mulle?

Minu kaastunne sinu naisele...samas... kas ta ongi üldse huvitatud...

Idiootidega ei ole mõtet vaielda, nad tõmbavad su oma tasemele ja siis löövad kogemusega.
Vasta
#4

(17-06-2017, 18:08 PM)kopraonu Kirjutas:  Tundub,et kunagi on miskit tegema hakatud aga siis pooleli jäänud? Millal see masin oli viimati tänavalegaalne?

Kere poolest pole miskit tehtud. Armatuuris on miskit muudetud,mingid lisa tulukesed pandud. 2008 oli viimane ülevaatus dokide järgi.
Vasta
#5

Pigem püstitaks asja nii,kas mõte on originaali harrastada või midagi vahepealset saada või totaalselt ringi teha?
Hetkel ei saa ma aru,et kumba suunda sa lähed?


Vasta
#6

(17-06-2017, 20:21 PM)kopraonu Kirjutas:  Pigem püstitaks asja nii,kas mõte on originaali harrastada või midagi vahepealset saada või totaalselt ringi teha?
Hetkel ei saa ma aru,et kumba suunda sa lähed?

Ütleme nii et täis originaali kindlasti sellest ei saa. Siiski ma teen ju auto endale ja enda soovide ja väljanägemiste järgi. Kindlalt võin seda öelda et mingit rämedat"vene tuuningut" ei tule.originaali armastajatel "lihtsalt mainin" pole vaja hakkata halvustama. Pigem ma usun et ta jääb sibna vahepealse juurde.
Vasta
#7

Suurepärane materjal paljudeks aastateks vaevanäegemiseks ja ehitamiseks.

Auto valmimise sidumine abieluplaanidega võib olla väga kaval lüke. Tark naine saab ju kohe aru, et autoprojektid valmivad kiiremini siis kui mehele rohkem "garaažiaega" eraldada ja kodurahu ning eesmärgi huvides teebki nii Smile
Vasta
#8

Ühes on teema autoril õigus-eriline postitus(t)e kirjutaja ta tõepoolest ei ole.... Big Grin
Ja pruut on äkki eelmise omanikuga plaani pidanud-säärase ,,raua,, elustamine on seksuaalselt nõnda rahuldustpakkuv, säärasel juhtumil ei ole naise olemasolu enam üldse vajalik.
P.S. Oleksin ka ise olnud lausa valmis vedamise käru topelthinnaga rentima et pääseda sellest.....naudingust.
Vasta
#9

(17-06-2017, 22:48 PM)TeeTL Kirjutas:   Tark naine saab ju kohe aru, et autoprojektid valmivad kiiremini siis kui mehele rohkem "garaažiaega" eraldada ja kodurahu ning eesmärgi huvides teebki nii Smile

Tark naine loeks sellest pigem välja, et see mees ei taha mitte kunagi temaga abielluda.

Mees tahab naisega abielluda kas kohe ja nüüd ja täna või üldse mitte kunagi.
Ja selle peale tark naine otsib endale uue kalkuni, kes teda päriseks tahab.

Aga teemaalgatajale võin tasuta ka ühe teksti visata, mida paari kuni x aasta pärast kasutada:

"Müüa Pobeda, 19xx aasta. 
Auto on lahti võetud, keevitatud on üks tagakoobas + pisut küljekarpi. 
Sisu ei ole originaal. Vajab tõsiseid keretöid, seega, pigem sobib varuosadeks, mida väga pole. 
Sest mootor pole selle auto originaal.
Hind 50€ või parimale pakkujale"

Sest ajalugu on tõestanud, et "tubli-oled-tee-veel-üks-liigutus-nüüd-enne-faceboogis-istumist" pedgoogika ei tööta versus ma neile sitapeadele (a`la stihl) veel näitan!

.
Vasta
#10

(17-06-2017, 22:48 PM)TeeTL Kirjutas:  Suurepärane materjal paljudeks aastateks vaevanäegemiseks ja ehitamiseks.

Auto valmimise sidumine abieluplaanidega võib olla väga kaval lüke. Tark naine saab ju kohe aru, et autoprojektid valmivad kiiremini siis kui mehele rohkem "garaažiaega" eraldada ja kodurahu ning eesmärgi huvides teebki nii Smile

Jah täpseltSmile
Vasta
#11

(18-06-2017, 07:08 AM)stihl Kirjutas:  
(17-06-2017, 22:48 PM)TeeTL Kirjutas:   Tark naine saab ju kohe aru, et autoprojektid valmivad kiiremini siis kui mehele rohkem "garaažiaega" eraldada ja kodurahu ning eesmärgi huvides teebki nii Smile

Tark naine loeks sellest pigem välja, et see mees ei taha mitte kunagi temaga abielluda.

Mees tahab naisega abielluda kas kohe ja nüüd ja täna või üldse mitte kunagi.
Ja selle peale tark naine otsib endale uue kalkuni, kes teda päriseks tahab.

Aga teemaalgatajale võin tasuta ka ühe teksti visata, mida paari kuni x aasta pärast kasutada:

"Müüa Pobeda, 19xx aasta. 
Auto on lahti võetud, keevitatud on üks tagakoobas + pisut küljekarpi. 
Sisu ei ole originaal. Vajab tõsiseid keretöid, seega, pigem sobib varuosadeks, mida väga pole. 
Sest mootor pole selle auto originaal.
Hind 50€ või parimale pakkujale"

Sest ajalugu on tõestanud, et "tubli-oled-tee-veel-üks-liigutus-nüüd-enne-faceboogis-istumist" pedgoogika ei tööta versus ma neile sitapeadele (a`la stihl) veel näitan!

.

Jah oled tore mees kll. Virisejaid pole siia kll vaja. Kui sa ise pole vb väga tegude mees siis teisi halvustama pole mõtet ka tulla. Naise võtu värk on pigem huumoriga aga paistab et see puudub mõnel mehel täielikult. Aitäh
Vasta
#12

(18-06-2017, 08:03 AM)Nukkits11 Kirjutas:  
(18-06-2017, 07:08 AM)stihl Kirjutas:  
(17-06-2017, 22:48 PM)TeeTL Kirjutas:   Tark naine saab ju kohe aru, et autoprojektid valmivad kiiremini siis kui mehele rohkem "garaažiaega" eraldada ja kodurahu ning eesmärgi huvides teebki nii Smile

Tark naine loeks sellest pigem välja, et see mees ei taha mitte kunagi temaga abielluda.

Mees tahab naisega abielluda kas kohe ja nüüd ja täna või üldse mitte kunagi.
Ja selle peale tark naine otsib endale uue kalkuni, kes teda päriseks tahab.

Aga teemaalgatajale võin tasuta ka ühe teksti visata, mida paari kuni x aasta pärast kasutada:

"Müüa Pobeda, 19xx aasta. 
Auto on lahti võetud, keevitatud on üks tagakoobas + pisut küljekarpi. 
Sisu ei ole originaal. Vajab tõsiseid keretöid, seega, pigem sobib varuosadeks, mida väga pole. 
Sest mootor pole selle auto originaal.
Hind 50€ või parimale pakkujale"

Sest ajalugu on tõestanud, et "tubli-oled-tee-veel-üks-liigutus-nüüd-enne-faceboogis-istumist" pedgoogika ei tööta versus ma neile sitapeadele (a`la stihl) veel näitan!

.

Jah oled tore mees kll. Virisejaid pole siia kll vaja. Kui sa ise pole vb väga tegude mees siis teisi halvustama pole mõtet ka tulla. Naise võtu värk on pigem huumoriga aga paistab et see puudub mõnel mehel täielikult. Aitäh

Sa ei ole esimene, ega viimane, kes kohe-kohe hakkab autot ehitama. Aga mulle väga meeldiks  eksida. Cool
Vasta
#13

(18-06-2017, 09:03 AM)v6sa Kirjutas:  
(18-06-2017, 08:03 AM)Nukkits11 Kirjutas:  
(18-06-2017, 07:08 AM)stihl Kirjutas:  
(17-06-2017, 22:48 PM)TeeTL Kirjutas:   Tark naine saab ju kohe aru, et autoprojektid valmivad kiiremini siis kui mehele rohkem "garaažiaega" eraldada ja kodurahu ning eesmärgi huvides teebki nii Smile

Tark naine loeks sellest pigem välja, et see mees ei taha mitte kunagi temaga abielluda.

Mees tahab naisega abielluda kas kohe ja nüüd ja täna või üldse mitte kunagi.
Ja selle peale tark naine otsib endale uue kalkuni, kes teda päriseks tahab.

Aga teemaalgatajale võin tasuta ka ühe teksti visata, mida paari kuni x aasta pärast kasutada:

"Müüa Pobeda, 19xx aasta. 
Auto on lahti võetud, keevitatud on üks tagakoobas + pisut küljekarpi. 
Sisu ei ole originaal. Vajab tõsiseid keretöid, seega, pigem sobib varuosadeks, mida väga pole. 
Sest mootor pole selle auto originaal.
Hind 50€ või parimale pakkujale"

Sest ajalugu on tõestanud, et "tubli-oled-tee-veel-üks-liigutus-nüüd-enne-faceboogis-istumist" pedgoogika ei tööta versus ma neile sitapeadele (a`la stihl) veel näitan!

.

Jah oled tore mees kll. Virisejaid pole siia kll vaja. Kui sa ise pole vb väga tegude mees siis teisi halvustama pole mõtet ka tulla. Naise võtu värk on pigem huumoriga aga paistab et see puudub mõnel mehel täielikult. Aitäh

Sa ei ole esimene, ega viimane, kes kohe-kohe hakkab autot ehitama. Aga mulle väga meeldiks  eksida. Cool
Jah muidugi.Samas ega ma pole öelnud et nüüd kohe koheSmile. Teen nii kuidas aega ja rahakott kannatab see on üleval pool ka kirjas.
Vasta
#14

Selles on tarkadel tõesti õigus,et auto taastamine lõppeb tihtilugu auto hävinguga ja eelkirjutaja onu mõtted võivad tõesti tõeks saada,vähemalt hirmud jäävad. Big Grin 
Teemaalgatajale lohutuseks,et oled võtnud taastada auto mille saad lihtsama vaevaga tehtud,kui mingi ennesõja-aegse. Osadega pole väga raske. Seega ei jää asi mitte juppide taha vaid selletaha,kuidas suudad rahakoti ja naiste soovide vahel laveerida. Kui naine jääb selle autu taastamise ajaks Sinu kõrvale,järelikult oled omale õige leidnud. Muidugi oskavad nad imehästi varjata oma tundeid rauakolakate vastu....ja aastaid hiljem kättemaksuks müüvad su lemmiku odavalt maha..... Big Grin  Seega ole virk ja kraps. Wink  Hakka aga pihta.
T.
Vasta
#15

(18-06-2017, 08:03 AM)Nukkits11 Kirjutas:  Jah oled tore mees kll. Virisejaid pole siia kll vaja. Kui sa ise pole vb väga tegude mees siis teisi halvustama pole mõtet ka tulla. Naise võtu värk on pigem huumoriga aga paistab et see puudub mõnel mehel täielikult. Aitäh

Noh, enne kui ise suud pruugid vaata natuke foorumis ringi - Isand Stihl nimelt on just tegude mees ja tegutseb selles vallas igapäevaselt. Mis huumorisse puutub, siis loe ta post uuesti mõttega läbi ja ürita jõuda asja tuumani, saad aru mida ta öelda tahtis ja siis on sul endal oma vastust lugedes huumor. Stihl teab väga hästi, et Eestlast viib edasi ainult hammaste kiristamine ja rusikaga mõisa või Kremli poole viibutamine. Ta võttis lihtsalt vabatahtlikult selle rolli kohe enda kanda. Aga tõetera on ta jutus sees, arvan, et 90% suure uhhaaga alustatud projektidest jõuavad antud kuulutuseni - sinu võimalus on (nüüd hambaid kiristades ja Stihli poole rusikat viibutades) tõestada vastupidist. Aga pobiga edu - alles reedel nägin pulmarongi eesotsas üht ilusat halli isendid - on mille poole püüelda.
Vasta
#16

(18-06-2017, 09:47 AM)sugraM Kirjutas:  
(18-06-2017, 08:03 AM)Nukkits11 Kirjutas:  Jah oled tore mees kll. Virisejaid pole siia kll vaja. Kui sa ise pole vb väga tegude mees siis teisi halvustama pole mõtet ka tulla. Naise võtu värk on pigem huumoriga aga paistab et see puudub mõnel mehel täielikult. Aitäh

Noh, enne kui ise suud pruugid vaata natuke foorumis ringi - Isand Stihl nimelt on just tegude mees ja tegutseb selles vallas igapäevaselt. Mis huumorisse puutub, siis loe ta post uuesti mõttega läbi ja ürita jõuda asja tuumani, saad aru mida ta öelda tahtis ja siis on sul endal oma vastust lugedes huumor. Stihl teab väga hästi, et Eestlast viib edasi ainult hammaste kiristamine ja rusikaga mõisa või Kremli poole viibutamine. Ta võttis lihtsalt vabatahtlikult selle rolli kohe enda kanda. Aga tõetera on ta jutus sees, arvan, et 90% suure uhhaaga alustatud projektidest jõuavad antud kuulutuseni - sinu võimalus on (nüüd hambaid kiristades ja Stihli poole rusikat viibutades) tõestada vastupidist. Aga pobiga edu - alles reedel nägin pulmarongi eesotsas üht ilusat halli isendid - on mille poole püüelda.

Võibolla tõesti sain valesti aru tema mõttest, väga vabandan muidugi. Neid kritiseerijaid on jube palju lihtsalt. Ei anta võimalustki alustada või rääkida. Aga okey ma ei teinud seda teemat vaidlemiseks vaid abi saamiseks ja nõuanneteks ning et huvitav lugeda oleks.
Vasta
#17

Tere
Auto esmamulje on halb. Kui vene tuuning eemaldada siis ei jää autost just palju järele.Soovitan see asendada lääne tuuninguga. Vali arvutist mõni projekt eeskujuks ja tuld. Auto ajaloost niipalju ,et noorena on ta rasket tööd teinud.Nimelt taksona.
Edu.
Vasta
#18

Paistab, tegin öisel ajal liialt ,,poliitiliselt korrektse,, postituse ja selle tuuma sõnastas oma tekstis tunduvalt paremini ksf. lp. Stihl.
Vasta
#19

Mina ei leia, et selles midagi taunimisväärset on kui üks noormees proovib tehnikaga tegeleda, milleks teda selle eest kohe materdama hakata. Ma olen nõus sellega, et mõned foorumi kasutajaist on tõesti silmapaistvate tulemustega hakkama saanud, kuid kas on sobilik kohe nö uks nina ees kinni lüüa, kogenematule hakata tulevikku ennustama jne. Mina soovin edu sõiduauto Pobeda ning selle külge kuuluvate teiste sõidukite detailide tundmaõppimisel.

Ford Granada
Vasta
#20

Seda ma kartsin,et tuleb teema,et oi blin...see ju utiil. Noh ütleme,et tõesti toorik pole see,millest tasuks kohe originaali ehitama hakata. Aga päris lootusetu ka pole. Olen hulga kehvemas korras asju näinud,kuid lõpp kokkuvõttes on see ikka omaniku enda nägemus ja rahalised võimalused,mis näitavad,mis sellest edasi saab. Võibolla vanemad olijad siin soovivad sind,maapeale tagasi tuua aga teevad seda veidi liiga otsekoheselt. 
Originaalsuse tagaajamine pole ilmselt mõtekas selle sõidiku juures,siis tasuks teha Pobeda X volga GAZ 21 X 24 hübriid? Ja las ta ollagi hübriidne. Originaalsust eriti pole aga selliseid sõidukeid ju kunagi ka liikus täitsa ringi. Isegi olen mitut näinud ja ütlen,et ega neil polnudki tehniliselt miskit häda,kuivõrd see,et polnud ju orginaalne. Samas üks selline Pobeda on hästi meeles veel tänaseni. Kahjuks tapsid romurallitajad selle 2006.a ära


Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne