Põrutus- ja niiskuskindla telefoni otsing

(02-01-2021, 18:58 PM)mesinik Kirjutas:  Olen ka vee- ja põrutuskindla nuputelefoni otsingul. Viimane oli pool aastat Cat B35. Mul pole nii sitta telefoni aastaid olnud. Vigasid ma ei viitsi üles lugedagi, kuid ilma, et ta kusagil oleks erilist kukkumist teinud (eelmised hiinakad olid ikka palju kukkunud) siis avastasin, et korpusest tükid väljas. Täna kukkus vanaõli ämbrisse, pesin fairyga puhtaks, kuid nüüd on vesi sisse läinud.
Hammer2+ MyPhone Hammer seeria võiks olla teemaks. Omal nutikas Blackview 9900 ja väga rahul. Täna enam nuppudega ei viitsiks jamada, kuigi paar nuppu võiks olla.
Vasta

(02-01-2021, 19:15 PM)_rein_ Kirjutas:  Mul on CAT S 50 juba 5a.tahaks värskemat aga vana ei saa kuidagi otsa.

Mul oli CAT S50. oma kiiruse ja funktsionaalsusega eriti silma ei paistnud, kuid oli üsna kasutatav põrutus- ja veekindel telefon. Kannatas vett ja loopimist päris hästi kuni kukkus 30-40cm kõrguselt toolilt lihtsalt maha. Ilmselt ekraaniga otse vastu põrandat mingile liivaterale vms tugevamale asjale, sest ekraan omandas otsekohe ämblikuvõrgu välimuse. Peale ämbliku ekraanil, jäi kõik muu töökorda ja ka täna 3a. hiljem lülitub sisse ja töötab vabalt.
Peale S50 ämblikustamist ostsin järgmise CAT telefoni (hakkas tatt jooksma eriti ülbe termokaameraga variandi peale), mille sisselülitamisel öeldi, et jätkates kogume andmeid kõikide sinu tegemiste kohta ja edastame telefonitootjale. Ainus valik jätkamiseks oli "jah". Kuna ei saanud selgust, mida ja mis mahus kogutakse, viisin telefoni poodi tagasi isegi ekraanikilet maha võtmata. Viimane ost oli endale Samsung Galaxy A5 2017 mis töötab siiani üsna normaalselt ja naisele Samsung Galaxy Xcoverpro, mis on ka siiani kenasti kestnud - mõlemad vee- ja tolmukindlad.
Krt ma igatsen aegu, kus telefoni ostes oli sellega kaasas enamus vajaminevast funktsionaalsusest ja ainult mänge pidi lisaks laadima. Lihtsalt huvi pärast lükkasin juhtme sappa oma Nokia N8 telefonile, mida kasutasin viimati 2014.... kõik töötab - profiilide vahetus vastavalt seadistatavatele tingimustele, häälvalimine, helistaja nime etteütlemine (koos käed-vaba seadmega asjalik funktsioon) jne. Ilma igasugu lisafekaali installimata, mis kõik su telefoniraamatust koopiat nõuavad ja sulle reklaami tahavad näidata.

EDIT: viidatud blackview paistab päris normaalse hinnaga oma funktsionaalsuse kohta. Kas peab siseorganid ja eraelu hiljem ära müüma?

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta

Praegu on sõelale jäänud https://www.elisa.ee/seadmed/eraklient/k...OK800TOUGH
ja https://kaup24.ee/et/mobiiltelefonid-foto--videokaamerad/mobiiltelefonid-ja-aksessuaarid/mobiiltelefonid/myphone-hammer-5-smart-4-gb-dual?id=4474034&mid=5385074&utm_source=hind.ee&utm_medium=referral
Arvamused oodatud?
Vasta

(02-01-2021, 20:15 PM)isandpauk Kirjutas:  
(02-01-2021, 19:15 PM)_rein_ Kirjutas:  Mul on CAT S 50 juba 5a.tahaks värskemat aga vana ei saa kuidagi otsa.

EDIT: viidatud blackview paistab päris normaalse hinnaga oma funktsionaalsuse kohta. Kas peab siseorganid ja eraelu hiljem ära müüma?
Perekond juubeliks kinkis, seega hinnast tea midagi Big Grin Poiss vaatas selle järgi, et mul oleks merel näiteks soolotades kõik vajalik lisaks kaasas. Nii ongi, puudu vaid Pro-mudelil olev IR kaamera. Seega siis tavakompass, ilmajaam, enda tervise jälgimise võimalus, piisav mälu merekaartideks jne. Üldiselt olen rahul.
Vasta

(02-01-2021, 20:24 PM)mesinik Kirjutas:  Praegu on sõelale jäänud https://www.elisa.ee/seadmed/eraklient/k...OK800TOUGH
ja https://kaup24.ee/et/mobiiltelefonid-foto--videokaamerad/mobiiltelefonid-ja-aksessuaarid/mobiiltelefonid/myphone-hammer-5-smart-4-gb-dual?id=4474034&mid=5385074&utm_source=hind.ee&utm_medium=referral
Arvamused oodatud?
kui nuputelefon, siis nokia, kui nutitelefon, siis samsung - ei eksi kunagi

Pähkliajude hirm
Vasta

(02-01-2021, 21:58 PM)ounou Kirjutas:  
(02-01-2021, 20:24 PM)mesinik Kirjutas:  Praegu on sõelale jäänud https://www.elisa.ee/seadmed/eraklient/k...OK800TOUGH
ja https://kaup24.ee/et/mobiiltelefonid-foto--videokaamerad/mobiiltelefonid-ja-aksessuaarid/mobiiltelefonid/myphone-hammer-5-smart-4-gb-dual?id=4474034&mid=5385074&utm_source=hind.ee&utm_medium=referral
Arvamused oodatud?
kui nuputelefon, siis nokia, kui nutitelefon, siis samsung - ei eksi kunagi
Sellel Hammeril on üks suur puudus, taskulamp puudub. Nokial on ka lamp hädine ja see op, süsteem on sama Kaios, mis Cat B35-l ja mis on üks jubedamaid op süsteeme üldse. Ei leidnud ma kuidas SMS-e edasi saata, Jube aeglane, lülitas ennast ise välja, siis kui heaks arvas. Kellaaja autosüngiga ei teadnud kunagi millal näitas suve, millal talveaega. Aku kestis 3-4p. Ei leia kusagilt head veekindlat nuputelefoni.
Vasta

(02-01-2021, 19:27 PM)PlyVal64 Kirjutas:  . Omal nutikas Blackview 9900 ja väga rahul. Täna enam nuppudega ei viitsiks jamada, kuigi paar nuppu võiks olla.
Kui võimalik siis tee väike kokkuvõte telefonist, endal ka uut vaja ja tundub nagu kandidaat.
Vasta

(03-01-2021, 16:18 PM)Kult Kirjutas:  
(02-01-2021, 19:27 PM)PlyVal64 Kirjutas:  . Omal nutikas Blackview 9900 ja väga rahul. Täna enam nuppudega ei viitsiks jamada, kuigi paar nuppu võiks olla.
Kui võimalik siis tee väike kokkuvõte telefonist, endal ka uut vaja ja tundub nagu kandidaat.
Väga hea! Ainus kehv asi on välk/taskulambi võimsus, see on alla igasugust arvestust. Samas on pildistusvõimekus pimedas suurepärane ja eraldi kaameraga. 

Kõik muu on suhteliselt ok. OK, üks viga veel: kas kasutad kahte SIM-kaarti või SIM+mälukaart. Aga mälu on tal endal piisavalt. Peale Nokia esimest omatarkvaralist nutikat ja paari Sony olid kaks odava otsa huiaveid ja need olid fotoka poolelt ikaldused, kui mitte öelda saast. Ehk reisi- ja muude piltide jaoks pidi olema pildistusvõimekus hea. Muud merelised asjad ehk kõiksugused andurid juba ütlesin. Ehk selles osas on kõik parimas korras. Aku kestab heasti jne. Ma tean, et hinna suurusjärk on ka 400 raha juures ehk hinna/kvaliteedi/omaduste suhe on super! Jah, võiks olla 9900Pro ehk infrapunakaameraga aga - augustis Eestist veel ei saanud. Pro on 500€ hinnaklassis. IR on vajalik merel masinate kontrolliks et mingi sõuvõlli laager vms liiga kuum poleks. Moijto peal on selleks masinaruumi eraldi Flir ostetud. Ja niisama ka tore vidin maja soojalekkeid otsida Wink Julgen soovitada küll.
Vasta

Mul omal on olnud suht head samsungi x-coverid. Põrutuskindlusega ei hiilga, aga toimib ja kannatab peksasaamist ning uputamist ja hind mõistlik.
Vasta

(03-01-2021, 18:35 PM)maisalup Kirjutas:  Mul omal on olnud suht head samsungi x-coverid. Põrutuskindlusega ei hiilga, aga toimib ja kannatab peksasaamist ning uputamist ja hind mõistlik.
mul tööandja antud telefon selline x-cover, paari kuu pärast hakkas jamama sisemine kuular, vaevukuuldav heli ja mul selline vaegkuulmine ka veel ehk iga kord peab panema välise kõlari peale. Oma isiklik selle teema algatamise järel soetatud Blackview 7000Pro sai umbes samal ajal ehk eelmine kevad külge vastupidise vea - väline kõlar prigiseb vaevukuuldavalt, aga see pidigi nende tüüpviga olema.
Vasta

Mul on olnud x-cover b2710; x-cover 2;3;4. Ühelgi pole sellist viga esinenud. Kaks esimest läksid vanusest seniilseks/lolliks kuid töötavad siiani, kolmas jäi auto alla, seda üle ei elanud, 4 kukkus 6 meetri kõrguselt ekraaniga täpselt redeli jalale ja ekraan puruks, peale seda sai veel lööke aga oli veel ca aasta kasutuses kuni ma ei suutnud välja kannatada kilde sõrmes ja kirju enam lugeda ei näinud aga töötas ja helistas endiselt veel. 
Ma olen eriline lõhkuja. A5 oli hea telefon ja a7 ka kuni nad ära surid. Ma telefone ennem ei vaheta kui pilt taskus Big Grin
Vasta

Mul nüüd aastakese olnud Blackview BV9800Pro. Pole ühtegi halba sõna kobiseda. IR il on võimalus korraga mõõta nii öelda mitmest punktist temperatuuri. Noh näiteks kollektoril erinevate silindrite väljumised. Vead ristid kuhu soovid ja saad sealt vastava info. Selle IR-i täpsuseks ütleks kõva 5- kuni paari meetri pealt mõõtes. Sealt edasi hakkab täpsus vähenema. Telefon ise majandab kenasti. Ja erinevalt CAT telefonist omab värskemat ja uuendab vastavalt vajadusele ka op süsteemi. Ma olen väga halb telefonide kasutaja. Kuna ma olen jube laisk,on mul telefon suht kogu töötamise aja taskus või vedeleb mõne keevitatava auto peal/all. Seega on vahest telefon peale suuremat keevisõmbluste lihvimist nagu siil Smile
Aga lased suruõhuga puhtaks ja pärast veega üle ning hea jälle. Kuigi nüüd ilmselt peab korra lahti kruvima ja ära puhastama valjuhääldi,sest ilmselt on seal seda metallitolmu päris palju,mis aga niisama koputades ja loputades enam välja ei tule. Kõik mis vaja jookseb peal kenasti. Kukkunud on oi oi kui palju ja valdavalt ikka betoonile/asfaltile. Ekraanile on kukkunud ka mõned keevituspritsmed. Üldiselt jäävad kaitsekilele pidama,aga paar kangemat on suutnud ennast ka sealt läbi sulatada. Ekraani see aga mõjutanud ei ole. Mulle suureks plussiks on veel see,et saan telefoni majandada ka suvaliste kinnastega mis hetkel käes. Ehk ekraan saab aru ka kindaga koos,mida teha vaja. Kui päris vee all üritada majandada siis see ei õnnestu eriti. Aga kergelt märja ekraaniga saab ka kenasti avatud/suletud mis vaja.

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta

Olen metallitolmu kummiliimi abil hääldist kätte saanud.
Vasta

Kus kohast seda blackview-d mõistlikum osta oleks, välismaa netis igasugu variante, aga kas Eestis ka keegi esindaja/müüja on?
Vasta

https://www.hinnavaatlus.ee/search/?query=blackview&min_price=&max_price=

Isegi expert pood müüb.
Vasta

Juttu tuleb nüüd mitte niiskus- ega põrutuskindlast telefonist. Kui vale koht siis austatud moded kustutagu või tõstku mujale,kui tundub teema reostamisena.Ostsin mina umbes paar kuud tagasi müüjate soovitusel Xiaomi redmi9 note. Et pidi selle raha eest üliköva olema. Käre kaamera ja kõik muu mida tänapäevasest telefonist tahta.Pull hakkas kohe pihta,kõne ajal viskas kurat teab mis pildi ette küll äratuskella küll mingi setingute koha,küll kontaktid jne.Kõnet lõpetada ka võimatu sest pole enam sellist kohtagi ega midagi mis näitaks,et kõne käib.Läksin mina siis telo müünud butiiki tagasi seal läks asi selliseks umbes nagu Tujurikkuja raadioparanduse klipis. Ei midagi,et saadame ekspertiisi ja nagu ikka see asi käib,lõin käega,
Sellega lugu ei lõppenud.Vaja siis üks hetk autoga ühendada,et vähe Waze järgi mõni tänav võõras linnas üles leida.Müüja jutu järgi pidi Android auto juba olemas olema sest tarkvara android 10.Tõsi peale mõningast pusimist ja mitmekordset usb sisse-välja tirimist võttis pildi autole ette, ainult sõidu ajal arvas see ikka,et seisab parklas.Kusjuures telefonis endas töötas Waze tõrgeteta.Sain seekord kohad leitud,tulin koju mõtlesin,et mis toimub?Ok.Juhe uuesti järgi autole ja nüüd ei võta enam pilti ette autos,auto ütleb,et ühendage sobiv telefon jne.Arvasin,et äkki usb juhe?Kiirelt teine juhe-ei midagi.Tuppa,kalli kaasa moblale APKmirrorist Android Auto peale,autosse tagasi,juhe järgi ja voilaa,paremat raske tahta,esimese ühendamisega pilt ees,navi toimib kõik OK.Asi ei andnud rahu,mõtlesin et tirin siis mõned uuendused oma telosse,et äkki siiski.Ei midagi,peale seda ei saanud telefon enam aru,et tal Android auto nimeline äpp üldse olemas on.Ütles,et selline rakendus puudub.Käisin kõik kohaliku tähtsusega itinutimehed ka läbi,kes näppis pool tundi,kes tunni,lõpuks tõstsid kõik käed ja minu kannatus katkes.Võtsin kaardid välja ja kauni kaarega lendas prügikasti(ärgu rohelised prügisorteerimise pooldajad pahandagu)Ostsin joonelt uue telo,seekord Samsungi tootevalikust.Kõik töötab hästi,ei mingeid kummalisi pilte kõne ajal ja navigeerib ka laitmatult.
Vasta

(05-01-2021, 17:36 PM)Kult Kirjutas:  Kus kohast seda blackview-d mõistlikum osta oleks, välismaa netis igasugu variante, aga kas Eestis ka keegi esindaja/müüja on?
noh kui raha ülejäägiga, siis saab ka kohapealt, aga enamuse telefonide puhul on umbes nii et aliexpressist ostes on hind nt 200 siis meil 300 ... ja kui tellida hiinlaste euroopa laost (nt Prantsusmaalt või Poolast, sõltuvalt müüjast kus tal laod on) siis jäävad ära ka igasugu jamad pikkade tarneaegade ja tollidega, saatmiskulu on võib-olla paar euri suurem.
Vasta

(05-01-2021, 21:29 PM)Kivipurustaja Kirjutas:  Juttu tuleb nüüd mitte niiskus- ega põrutuskindlast telefonist. Kui vale koht siis austatud moded kustutagu või tõstku mujale,kui tundub teema reostamisena.Ostsin mina umbes paar kuud tagasi müüjate soovitusel Xiaomi redmi9 note. Et pidi selle raha eest üliköva olema. Käre kaamera ja kõik muu mida tänapäevasest telefonist tahta.Pull hakkas kohe pihta,kõne ajal viskas kurat teab mis pildi ette küll äratuskella küll mingi setingute koha,küll kontaktid jne.Kõnet lõpetada ka võimatu sest pole enam sellist kohtagi ega midagi mis näitaks,et kõne käib.Läksin mina siis telo müünud butiiki tagasi seal läks asi selliseks umbes nagu Tujurikkuja raadioparanduse klipis. Ei midagi,et saadame ekspertiisi ja nagu ikka see asi käib,lõin käega,
Sellega lugu ei lõppenud.Vaja siis üks hetk autoga ühendada,et vähe Waze järgi mõni tänav võõras linnas üles leida.Müüja jutu järgi pidi Android auto juba olemas olema sest tarkvara android 10.Tõsi peale mõningast pusimist ja mitmekordset usb sisse-välja tirimist võttis pildi autole ette, ainult sõidu ajal arvas see ikka,et seisab parklas.Kusjuures telefonis endas töötas Waze tõrgeteta.Sain seekord kohad leitud,tulin koju mõtlesin,et mis toimub?Ok.Juhe uuesti järgi autole ja nüüd ei võta enam pilti ette autos,auto ütleb,et ühendage sobiv telefon jne.Arvasin,et äkki usb juhe?Kiirelt teine juhe-ei midagi.Tuppa,kalli kaasa moblale APKmirrorist Android Auto peale,autosse tagasi,juhe järgi ja voilaa,paremat raske tahta,esimese ühendamisega pilt ees,navi toimib kõik OK.Asi ei andnud rahu,mõtlesin et tirin siis mõned uuendused oma telosse,et äkki siiski.Ei midagi,peale seda ei saanud telefon enam aru,et tal Android auto nimeline äpp üldse olemas on.Ütles,et selline rakendus puudub.Käisin kõik kohaliku tähtsusega itinutimehed ka läbi,kes näppis pool tundi,kes tunni,lõpuks tõstsid kõik käed ja minu kannatus katkes.Võtsin kaardid välja ja kauni kaarega lendas prügikasti(ärgu rohelised prügisorteerimise pooldajad pahandagu)Ostsin joonelt uue telo,seekord Samsungi tootevalikust.Kõik töötab hästi,ei mingeid kummalisi pilte kõne ajal ja navigeerib ka laitmatult.

Mul enamvähem samalaadne kogemus selle Redmiga. 10 kuud kannatasin, seejärel asendasin Samsungiga. Ma muidugi vähenõudlik ka, autoga ühendamise jms peenmehaanikaga ei tegele. 

See, et kõne ajal kõikvõimalikud vigurid käima lähevad, on tingitud liiga suurest ja tundlikust ekraanist, küll põse või telefoni hoidva käega saab ekraaniserval soovimatuid "nuppe" vajutada. Eelmine huiavei näiteks lülitas ekraani välja kui tajus, et näo ligi panin telefoni. 

Minu omal tekkis ka muid anomaaliaid, näiteks kaamera ei lülitunud enam sisse ja zone mailboxis ei lasknud kirju kirjutada jms. Lisaks see, et telefoniraamatus ei saanud täpitähtedega kirjeid otsida. Hulga pisiasju andis mittetoimiva terviku.
Vasta

Mina kasutasin ca kaks aastat blackview bv6000s'i. Üldiselt hea telefon, aga pidev rauapuru puhastamine valjuhääldi pealt ajas pika peale närvi. Suvel ostsin selle- https://evelatus.ee/nutitelefon-doogee-s...ral-black/ ja võib rahule jääda. Kaks-kolm korda päevas kukub ikka taskust välja, vahel ka kanali põhja- kõik on terve. Spetsiaalselt uputanud pole ja veekindlust kommenteerida ei oska.
Vasta

Mul ka see redmi note 9pro. Hinna tõttu vahetasin varasemad samsungid välja ja uueks sai see redmi. Ei ole nii paska telefoni veel omanud. Sama teema- gps gi saa sittagi aru ja linnas pole võimalik sellega navigeerida. Uimane ja saamatu telefon. Kuigi protsessor ja mälu kõvasti parem eelmisest samsungist, siis asju ajades on netis ca poole uimasem. Täiesti kohutav saast ma ütlen...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne