Võib kustutada.
#1

Võib kustutada.
Vasta
#2

Võimas, "retsept" osavatele kätele.
Vasta
#3

Mingeid selliseid inetusi ei toimu, et niiduk jääb maakera nurga taha kinni ja atv sõidab talle peale?
Vasta
#4

(29-06-2017, 13:29 PM)Mahno Kirjutas:  Mingeid selliseid inetusi ei toimu, et niiduk jääb maakera nurga taha kinni ja atv sõidab talle peale?

Tundub suhteliselt võimatu kuna niidukit lükatakse saharaamiga. siis peaks ju sama juhtuma ka lund lükates.
Vasta
#5

Mul murutraktor 18hp = ca 10km/h ja 48" lõikeorgan, lõikab vabalt samakõrget rohtu.
mina väidan ka, et atv on mõttetu pill muruniidukiks.
Vasta
#6

(21-07-2017, 01:07 AM)autojuht Kirjutas:  Mul murutraktor 18hp = ca 10km/h ja 48" lõikeorgan, lõikab vabalt samakõrget rohtu.
mina väidan ka, et atv on mõttetu pill muruniidukiks.

Jajaa, eks sääraste universaalsete asjade kodus tegemine ongi mõttetu ettevõtmine. Ikka poest tuleb seda kaupa osta... Rolleyes

Sa ikka said aru, et isand Donni valmistatu on täiesti iseseisev ühik ja seda võiks jörmim mees ka ilma veojõuvahendita lükata.
Vasta
#7

Aeg on see millel on väärtus, muu pole oluline. Elevant portselani poes on metsik ajakulu.
Vasta
#8

(21-07-2017, 15:15 PM)autojuht Kirjutas:  Aeg on see millel on väärtus, muu pole oluline. Elevant portselani poes on metsik ajakulu.

Aeg on suhteline mõiste. Tean tüüpi kes elas kogu oma elu kodutalus ahju peal ära, eit tegi kõik toimetised ära. Ei jõudnud ta isegi naaberkülla, hää kui kodukamara peale liikuma sai. Eit käis ka külakorda kui ihu kihelema hakkas, sai nii oma pojad kätte ja kasvatas üksi ka üles. Tüübi enda arvates elas igati asist ja täisväärtuslikku elu äi kurtnud millegi üle. Võrumaa mies oli...

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta
#9

(22-07-2017, 17:57 PM)donn Kirjutas:  Veidi statistikat ka.

1,8 ha omajagu liigendatud lappide niitmiseks kulus:
3 h (minuti pealt)
6,5 l bensiini niidukis
3 l bensiini ATV-s

Kokku läbisin 21,6 km. Enamuse ajast sai lasta kuni 10 km/h, kuna põllud pole nii siledad ja üle selle kippus niiduk üles-alla kargama.

Ma ei tea, kas seda kõike on vähe või palju - ma pole mingi eriline muruhull. Veel.

Hea tulemus ja kiidan sinu tegemisi ja võttan mütsi maha Big Grin Endal sellised oskused kahjuks puuduvad Sad 
Oma uue Cupota 0 raadiuse niidukiga niidab laps (tüdruk) 1,5 ha umbes 4 tunniga peale seda kui piiraja sai eemaldatud. Bensiini kulu pole mõõtnud ja ausalt ei tea kui suur see paak isegi on aga arvan, et mingi paagitäis läheb ja peale pinnase planeerimist olen teinud kõikide puude ja põõsaste vahed selliseks, et mahub vabalt 1,5 meetrise niidukiga sõitma.
Seda kõike on parasjagu - ära ainult maad juurde hakka nõudma muidu läheb aeg pikemaks Big Grin
Vasta
#10

Mulle tundub, et murutraktoriga ei saa päris võrrelda, see niidab ülekasvanud muru, millega murukas jääks hätta või kulutaks kaks korda rohkemaega.
Tubli töö, jätka samas vaimus.

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!
Vasta
#11

Kuna postitustes on tehtud väheke korrastustööd, siis kustutasin oma esialgse nördimuspuhangu ära. Kes "pühitud" teksti ei ole näinud, need arvaksid, et sõiman igati hakkajat donn´i.

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!
Vasta
#12

Tundub et hullem läits mööda. Ei tea kas Donn on mõne kodaniku kanepi maha niitnud või et teine nõnna ärritunud oli? Big Grin

Igatahes asjalik niiduk ju, töö teeb ära ja see ongi ju põhiline. Isiklikult mulle meeldib vaadata kuidas sitast saia tehakse sõna kõige otsesemas mõttes.  Jätka samas vaimus.  


Kahju ainult et mersuniidukist ei kippu ega kõppu... Big Grin

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#13

Tahad ikka teemat avada?
Ma olen viimase kuu jooksul comooniga paarkend meili vahetanud. Kuna sõit lõunaosariikidesse oli plaanitud, siis kordasin vana pakkumist, et tonn - poolteist ja saab möödaminnes kojutoimetusega 99% ostunimekirjast sulgeda.
Arvake nüüd, kas ma võtsin käru kaubaga järgi? Loomulikult mitte. 
Mees tahab rattapaari koos korralike rehvidega kuni 10 euro eest, hilift tungraua eest loovutaks paki kohvi jne...
Mul oli teemas põnev, see meilitamine oli ka aga mitte enam nii põnev.

Palun Donnilt vabandust selle risu pärast aga kirjutamata ei raatsinud ka jätta. Rahva tungival soovil...
Uut infot on tast siin vahepeal ju küsitud, seega jagan.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#14

Vägev värk, just sellist aparaatuse tööd lähekski vaja...
Aga eks midagi, nädalavahetusel tuleb kuum ilm ning saab trimmerile valu anda Wink ja siis pärast uuest sinu videot vaadata kuidas ässad maltsaga hakkama saavad.

Ostan Minsk M103 (1963a) ja Kovrovets K58 -le ning '73a Jawa 360 + velorex korras osasid 
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne