K: Jalgratas Saljut keskjooksuvõlli pikkus?
#1

Tere, 

Kas keegi teab jalgratas Saljut keskjooksuvõlli pikkust? Ja esimese ketiratta hammaste arvu? Ja Vända pikkust?

Ette tänades!
Vasta
#2

Kui oled Tartu-Elva kandis, saad ise ära mõõta. Kui meeles on, siis mõõdan ise.


Vasta
#3

(24-06-2017, 09:46 AM)hulgus Kirjutas:  Kui oled Tartu-Elva kandis, saad ise ära mõõta. Kui meeles on, siis mõõdan ise.

Paraku olen Eesti teises otsas, niiet pean siiski teie mälule lootma jääma.
Vasta
#4

Kui ma nüüd õigesti mäletan, siis keskjooksu võll oli minumeelest sama mis meestekal ja kokkukal, Ereliukase oma oli kitsam. Vändad-pedaalid olid kahh samad mis Ukraina meestekal.
Vasta
#5

(26-06-2017, 11:37 AM)aqu77 Kirjutas:  Kui ma nüüd õigesti mäletan, siis keskjooksu võll oli minumeelest sama mis meestekal ja kokkukal, Ereliukase oma oli kitsam. Vändad-pedaalid olid kahh samad mis Ukraina meestekal.

Tõsi, ketiratta kuju võib küll sama olla, mis Ukraina B-120, aga kas ka hammaste arv sama on?
Vasta
#6

Mõõtsin oma jäänuse pealt:
keskjooksuvõll 140mm
vända pikkus tsentrist tsentrisse 170mm
hammaste arv 48
Vasta
#7

(27-06-2017, 08:10 AM)znif9 Kirjutas:  Mõõtsin oma jäänuse pealt:
keskjooksuvõll 140mm
vända pikkus tsentrist tsentrisse 170mm
hammaste arv 48

Suur tänu!
Vasta
#8

(26-06-2017, 23:37 PM)kass Kirjutas:  http://kv347.blogspot.com.ee/2014/01/blog-post.html   Vedava kettiratta hammaste arv peaks olema 48, vähemalt mingil etapil väidetavalt nii oli

Tänan, päris informatiivne lehekülg, õnneks olid pildid ja numbrid eestikeelsed.
Huvitav, et hammaste arvud samad kui Ukrainal kuigi jooksud hoopis erineva mõõduga, no ju siis sai tagumiste hammasratastega niipalju mängida.
Vasta
#9

Tundub, et tänapäevased keskjooksuvõllid on pikemad, mida pakutakse. Kas kellelgi oleks ehk pakkuda kahte originaalset, 140mm pikkust 40mm pressitavate kaussidega keskjooksu Saljutile? Et miks just kahte komplekti, küsid? Aga sellepärast, et minu kätte sattus üks pooleli olev Saljut-tandem projekt, mis oleks vaja nüüd sõitma saada. 
Tänan ette heldeid pakkujaid!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne