Annely 20 fond
Alustagem: SEB pank AA EE751010022040322004 Tiit Lindvest Selgituse alla kirjuta Annely 20 Ja enda fooruminimi.
Tegu siis ettevõtmisega ,millega saaks aidata kfl.Annely20 ,Ta uuris foorumis nn.mikroautode elu olu.Kommentaare oli küllaga ,aga ehk saaks kambapeale kuidagi kabedamalt aidata.Kui iga mees paneks mõne õlle raha oleks ju OK.Meid siin palju.

linnuke           20.-
Reflex 8.88
Pat 1 20.00
Marko 20.00
Vasta
Kes on Annely ja mis fond?
Aitan Ebayst asjade tellimisega vöi maksmisega.
Vasta
annely on mikroautode huviline.
Vasta
tere,no rääkige keegi asi lahti mis-kes anneli.
Vasta
(03-07-2017, 21:50 PM)näkisepp Kirjutas: tere,no rääkige keegi asi lahti mis-kes anneli.

http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=58292
Vasta
Millisel otstarbel siis annetus oleks, kas mopeedauto või "päris" auto jaoks? Juhilubasid tal ja mehel ei ole, kui annetada juhilubade tegemise toetamiseks, siis peaks ka olema jaatav vastus, et seda ikka soovitake teha. Rolleyes
Vasta
Asjalugu paistab olevat sedasi, et kasutaja Annely20 on teinud endale järjehoidjasse lingi oma postitusele ja tõenäoliselt kogu portaali teemasid ei loe. Kas peakski. Nii ta polegi teada saanud endanimelise fondi sündimisest. Alustaks ikka õigest otsast!
Cool
Vasta
(03-07-2017, 23:35 PM)samodelkin Kirjutas: Asjalugu paistab olevat sedasi, et kasutaja Annely20 on teinud endale järjehoidjasse lingi oma postitusele ja tõenäoliselt kogu portaali teemasid ei loe. Kas peakski. Nii ta polegi teada saanud endanimelise fondi sündimisest. Alustaks ikka õigest otsast!
Cool

Annely on sellest vägagi teadlik.Hetkel kogub julgust ,et ennast ja ehk oma soove ,võimalusi siin selgitada. Rolleyes
Vasta
(03-07-2017, 22:56 PM)veix__ Kirjutas: Millisel otstarbel siis annetus oleks, kas mopeedauto või "päris" auto jaoks? Juhilubasid tal ja mehel ei ole, kui annetada juhilubade tegemise toetamiseks, siis peaks ka olema jaatav vastus, et seda ikka soovitake teha. Rolleyes

Tere!

Pean  asja veidi seletama. Tulin foorumisse nõu küsima et mida asjatundjad arvavad rollerautost. Mehel oli suur tahtmine rollerauto võtta järelmaksuga sest kummalgi lube pole. Kuna olen ratastoolis siis oleks hea kui mingi liikumisvahend omal olemas. Rolleriplaan  laideti ühiselt maha ja see oli väga hea, sain mehele näidata kui mõttetu varjant see on.  Soovitati ikka load teha ja õige auto soetada. Minu load on aegunud ja ma ei tea kas arst annab üldse nõusoleku, kui ei siis teeb mees. Häda aga selles et me mõlemad töövõimetud (loe kehvikud). 
Linnuke siis otsustas ,et  teeb fondi ja vaatab kuidas läheb.
Mis ma oskan omaltpoolt õelda,  oleks tore kui saaksime rattad alla Teie abiga Smile Annely20
Vasta
Kel kahe silma vahele jäänud ,kordan linki
http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=58292
Vasta
Tere Jälle.
Siin teema uus ja asi edasi arenenud.kuid...
Lähen asjaga ikka kaasa.Kuid tahaks Annelyga natuke enne tutvuda ja veidi siis aru saada mis tegelikult plaanis oleks.
Kas ees ootab autokool??
Muidu saame raha kokku ja kes on tegelikult Selle ilusa nime taga??
Ehk ma eksin?
Vasta
(04-07-2017, 16:34 PM)Roland Kirjutas: Tere Jälle.
Siin teema uus ja asi edasi arenenud.kuid...
Lähen asjaga ikka kaasa.Kuid tahaks Annelyga natuke enne tutvuda ja veidi siis aru saada mis tegelikult plaanis oleks.
Kas ees ootab autokool??
Muidu saame raha kokku ja kes on tegelikult Selle ilusa nime taga??
Ehk ma eksin?

Tere! Olen reaalselt olemas, soovi korral vestleks privaatselt.
Vasta
(04-07-2017, 18:37 PM)Annely20 Kirjutas: Tere! Olen reaalselt olemas, soovi korral vestleks privaatselt.

Fond on rahakogum, mille omanikud on kõik need, kes sinna raha on paigutanud.
Ja nad tahavad täpselt teada, kuhu see raha läheb. 

Et see fond välja veaks, siis sel peaks tõenäoliselt olema rohkema investoreid kui 1, s.o. linnuke. (kes on Su FB sõber, nagu tema enda jutust selgub)
Kõigiga Sa ei jõua nagunii privaatselt vestelda ega FB sõbraks saada.

Seega, ma soovitan Sulle siiasamasse kirja panna:

1. Milleks seda raha vaja on? 

- Kas endale lubade pikendamiseks? 
- Kas mehele autokooli läbimiseks? 
 - Kas auto ostmiseks?

2. Mis on põhjused, et omal seda raha pole. Praegu teame, et oled küll tasakaaluprobleemide pärast ratastoolis, aga mitte töövõimetu ja täitsa arvutivõimeline ja arukas naine tundud.

3. Mis on mehe töövõimetuse põhjused.

Paned siia need asjad veenvalt kirja ja pole üldse välistatud, et see fond kasvab. Samuti võib selle lisada paljudesse teistese autofoorumitesse. Ja miks mitte ka naiste ja perefoorumitesse.

Sõnastus ei pea olema eesti keele filoloogi tasemel; sõnum jõuab lugejani anyway.
Vabandan ette, aga raha on konkreetne teema ja nõuab konkreetset lähenemist. Kellelgi ta ei kasva puu otsas.
Soovin edu Sulle!
Ja liitun fondiga sobival hetkel.

.
Vasta
Kahtlemine on õige, isegi ühe euro investeerimisel peab küsima, et kas läheb õige asja jaoks.
Konkreetsel juhul tundub pärast esimese teema analüüsi, et kahtlused on põhjendamatud.
Inimene ei küsinud raha, algatus tuli väljastpoolt.
Inimene on valmis ise vastutust võtma - järelmaks ON vastutus.
Seoses meie mopode mahategemisega visati rumal mõte kiirelt peast välja - analüüsivõime.
Nõuda siia näopilti, sõrmejälge ja kolme tilka verd, et auto peale kulutab?
Ma arvan, et ei ole vaja.
Kindlasti on Annely hetkel veel ka segaduses. Oleksin minagi kui võõrad inimesed mulle korjandust orgunnivad.
Ühinen fondiga.

PS võime ju loomulikult paluda kedagi Tartust, keda siit paljud teavad, et ta autopoodi kaasa läheks, siis peaks sihker olema.
Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
Tere taas AM liikmed!
Mul  oli algselt  teie  nõuandeid vaja kuid kuna Linnuke otsustas luua fond siis   mõtlesin et ehk ometi on ka minul võimalus saada iseseisvamaks, olen ratastoolis veetnud 15a, mul on PUUDUV töövõime ja lisaks tuvastati sügav puue, mehel on hetkel  lihtsalt puuduv töövõime, üldhaigestumise tõttu.
Load on mul aegunud, kui arst võimaldab teeks load ise, see tähendab  autokooli, võimalik ka e kool, olen kõike uurinud juba.Ratastooliinimesena on see mulle lihtsam.Kui mina ei saa siis teeb load mees. Esialgu ongi vajalik algkapital autokooli, teooria ja eksamite tarvis. Minul kuluks selleks peaaegu  kolme kuu pension. Edasine on juba lihtsam, kui on load küll tuleb ka auto. Smile Mulle on alati meeldinud sõita kuid  paraku olen tubane inimene ,sest ratastooliga pole just lihtne kuhugi jõuda.

Kena päeva teile!

Annely Räst
Vasta
Tere jälle.
Annely loal pistan siia pildikese Tema praegusest sõiduvahendist.Kommentarid ehk liigsed.Loodame asjade soodsat käiku.Kuigi samas Lgp.Kfl sed ,Juba sellega olete heateo teinud ,selgitamaks selle nn.miniauto mõttetust,Oleks kukil olnud hulk võlga ja romu takkaotsa.
[Pilt: 19512140_10211019895067361_2088926316_n....e=595E9D45]

Kui ikka aidata saab ,tuleks ehk teha.
Siinkohal pisike tsitaadike Annely kirjast:

Kui arstiloa saan siis 2 asja paneb küll mõtlema, kuidas autokooli saan ja odav see ka pole lube teha, minu 3 kuu pension läheb umbes.

PS:Üks meie Kfl ne on Annelyle juba tasuta autot pakkunud(vajadusel avalikustavad asjaosalised ise kes see on) ,nüüd siis load.
PS:Kogu Annely õnnetuse põhuseks autoavarii ,milles tema kõige vähem süüdi oli.
Vasta
Kas ainult eksamitest ei piisa? Luba on ju olemas olnud, mis sest, et eksternina tehtud.
Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
(04-07-2017, 20:18 PM)Marko Kirjutas: Kas ainult eksamitest ei piisa? Luba on ju olemas olnud, mis sest, et eksternina tehtud.

Arvan et ei piisa, olen liiklusest liiga kaua eemal olnud.
Vasta
(04-07-2017, 20:15 PM)linnuke Kirjutas: PS:Kogu Annely õnnetuse põhuseks autoavarii ,milles tema kõige vähem süüdi oli.

Siis läheb teema veel eriti hästi auto-moto foorumi temaatikaga kokku. Smile
Vasta
(04-07-2017, 20:39 PM)Annely20 Kirjutas:
(04-07-2017, 20:18 PM)Marko Kirjutas: Kas ainult eksamitest ei piisa? Luba on ju olemas olnud, mis sest, et eksternina tehtud.

Arvan et ei piisa, olen liiklusest liiga kaua eemal olnud.

Arvamine ei aita edasi. 

Aegunud juhiloa korral on vajalik sooritada Maanteeametis liiklusteooria- ja sõidueksam, kui juhiloa kehtivusest on möödunud rohkem kui 5 aastat (Liiklusseaduse § 129 lg 4). Autokool ei ole nõutav, kuna tegemist ei ole esmakordse juhtimisõiguse taotlemisega. Kehtiv tervisetõend on küll vajalik. Iseasi, kas 15 aastat liiklusest eemal olnud inimene suudab omal käel eksamiteks valmistuda. 

Teooriaeksamiks saab valmistuda Maanteeameti kodulehel - https://www.mnt.ee/et/liikleja/eksamid/liiklusteooria-proovieksam . 

Sõidueksamiks võib olla mõistlik võtta mõni sõidutund kogenud sõiduõpetaja käe all. Juhtimisõiguse võib taotleda ka näiteks ainult automaatkastiga autole. 

Riik küsib B-kategooria juhtimisõiguse taotlemise eest 92 eurot (teoorieksam 26, sõidueksam 40 ja juhiluba 26 eurot). Allikas - https://www.mnt.ee/et/ametist/riigiloivud
Vasta

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne