Annely 20 fond
selline ratastega tool, katusega.

Vasta
(13-08-2018, 23:24 PM)Seping Kirjutas: selline ratastega tool, katusega.

Pilte võib siia lapata lõputult ,hetkel muud mured pealekauba. Sad
Vasta
Nüüd on küsimus, et mismoel akumuleerida senimaani kogunenud raha? Rahvas on suht rahulolematu, isegi helgemad pead on sappi pritsinud Sad
Teine küsimus on, et mismoodi X hetke saabudes omaosaluse värk just on? Kui normaalse hoiukoha tekkimisel teema alguses kehtinud omaosaluse värk ei toimi, siis oleme jälle lõhkise küna ees...
Täishinna ulatuses juurde koguda? Kahtlen, et sellest siin asja saaks.
Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
Mina ei soovi täishinna kogumist, kui riigiosalusega  osta ei saa (nagu kipub olema aasta lõpupoole) siis rendi võimalus on alati. See ongi minuarust etem varjant sest rentijal on kohustus ka masinat hooldada ja ka kindlustus nendelt. Viimati kui vestlesin "Elu ratastel" omanikuga siis ta teatas et rentida saab Euroopa Liidu toetusega.Siis jääb mul olenevalt rollerist maksta 30 euro kanti kuus. Ja kui ei sobi üks siis võimalik teine võtta, kui on välja ostetud siis sellist võimalust enam pole.
Vasta
(11-07-2018, 13:26 PM)Annely20 Kirjutas:
(11-07-2018, 11:07 AM)Walter Kirjutas: Kas seda liikurit maja sissekäigu juures õues ei saaks kuskil hoida? Tänapäeval ju igasugused lukustatavad asjad õue peal (panipaigad, prügihoidlad jne.)? Kuidas nö. kriminogeenne olukord sealkandis on? Või on teemaalgatajal probleemiks ka korterist õue liikuri juurde saamine? Lihtsalt püüan kaasa mõelda...

Tegu sotsiaalmajaga ja kontingent  kirju kuid tegelikult  püsielanikud on korralikud aga lapsed  mõnes peres on nagu  on, välja jätta nii kallist masinat ei julge iial. Toast välja saamine pole võimalik  ilma vahendita, toenajal kõnnin ja kepp selleks ei sobi, pole  ju tasakaalu piisavalt.

Ju siis hullemad pätid on sealt kadunud. Mingi aeg üle 5 aasta tagasi, või kauemagi... oli seal üks jõhker eestlastest koosnenud noortepunt. Nood laiasid samamoodi, nagu praegu Tallinnas inimesi ärevile ajav bande. Isegi toonase Aardla Säästumarketi ukse ees päeva ajal prooviti mõnikord kelleltki midagi röövida. Sattusin minagi nende teele. Tulin poest, punt piiras ukse taga mu ümber: "suitsu on? Ah kuidas ei ole? Okei... anna raha ja telefon siia!" Mind päästis pipragaas.
Vasta
No ise nägin käitumist pealt  poeg ehk 6-7 ei tea, olid emaga Selveri poe ees oli emadepäeva hommik. SEE TATT LÕI EMALE JALAGA TAGUMIKKU JA NÕUDIS JÄÄTIST, EMME RAHUSTAS-POJAKE, OLE RAHULIK, LEEBEL HÄÄLEL, SIIS POJAKE HAKKAS POE AKNAID JALAGA  PEKSMA. ÕNNEKS NEED LAPSED VÕETI ära ja majaelanikud  kõik rahul, need ju õpetasid teisi lapsi ropendama. Siia  MAJAETTE EI JULGE IIAL ROLLERIT JÄTTA.
Vasta
Üks suur õnnetus osa uuest generatsioonist. See selleks.Aastajagu rendiraha on meil olemas.Kui seal ka mingid kindlustused jne .peal on ,võiksid ju proovida ,siis oskad ehk paremini edasi otsustada ,tahta.Jõudu igaljuhul.
Vasta
Sry, OT, aga mul oli kord sama juhus, aga mitte pundi, vaid kolme vene nokastanud noorukiga. 
Küsisid samuti, et "kurit jest?"

Mul oli sigaret parasjagu hambus, tõmbasin ühe mahvi ja puhusin küsijale näkku "tšjo, bljäd, ni viidish, što ja ne kurju?"
Vaatasid üksteisele hämmeldunult otsa ja tõmbasid minema. Toungue
Ega ma ka just purukaine ei olnud.

.
Vasta
Tere Söbrad.
Kuna teema kukub vaikselt ära vajuma ,pakuks annetajatele välja kogutud summa ikkagi Annelyle saata (382.43).ehk saab Ta proovida seda rendivarianti ( 35-40 euri per kuu).Totter oleks nååd summa uuesti laiali jagada. Mida arvate. (tegelt ,ega muud vöimalust suurt olegi)
Vasta
(23-09-2018, 22:33 PM)linnuke Kirjutas: Tere Söbrad.
Kuna teema kukub vaikselt ära vajuma ,pakuks annetajatele välja kogutud summa ikkagi Annelyle saata (382.43).ehk saab Ta proovida seda rendivarianti ( 35-40 euri per kuu).Totter oleks nååd summa uuesti laiali jagada. Mida arvate. (tegelt ,ega muud vöimalust suurt olegi)

Ma pole veel näinud, et annetatud raha tagasi oleks võetud. Annetuskast on püha paik, sinna sisse ronivad ainult pätid.
tulepesa.ee

Vasta
Mis tagasi? Ei võta tagasi. Ma korra küsisin garanteeritud arhiveerimise kohta, kuni uus korter valmis, jäi hüüdjaks hääleks kõrbes. Lihtsalt lubad, et oled meiega kuni Annely uue, rolleriga ligipääsetava korteri kätte saab ja siis vaatame, et kas riik ka hetkel omadest hoolib....
Vist vaja täpsustada, et kas omaosalus või täishind. Ja palun, ei ole siin vaja hakata jälle tuututama, et projekt on mäda! Riik on viletsavaata......
Vasta
Tark oleks siis annetus sulas üle anda, hiljem mõni tarkpeast ametnik vaatab ,et kodanikule laekub niigi hästi pappi.
Vasta
KSF volvo teab asju. Teab väga hästi Smile
Vasta
Tere! 
Ega Volvo jutt vale polegi. Aprillis on ees  üürilepingu pikendamine ja siis tahetakse näha viimase 6 kuu pangaväljavõtet, tõestamaks et pole juhuslikult vahepeal rikkaks saanud. Vaja esitada Linnavalitsusele. Seega alates novembrist ei saa ma laekumisi lubada mujalt, pension võib vaid olla.
Praegu maja ümber tööd käivad täie hooga, huviga jälgin ja ootan  mis siin tehakse Big Grin.
Vasta
(25-09-2018, 18:10 PM)Annely20 Kirjutas: ... Aprillis on ees  üürilepingu pikendamine ja siis tahetakse näha viimase 6 kuu pangaväljavõtet, tõestamaks et pole juhuslikult vahepeal rikkaks saanud. Vaja esitada Linnavalitsusele. Seega alates novembrist ei saa ma laekumisi lubada mujalt, pension võib vaid olla....
Mul õige mitut tuttavat grupi peal olijat, neil kõigil mitu pangakontot ja mitu telefoni, äkki tasub snitti võtta?
Vasta
Maksuameti kotkasilm pääseb vajadusel kõikidele kontodele ligi. Wink
Vasta
(26-09-2018, 00:26 AM)veix__ Kirjutas: Maksuameti kotkasilm pääseb vajadusel kõikidele kontodele ligi. Wink

Otse ei pääse. Selleks ikka vaja teatud krim uurimine algatada. Suvalise invaliidi kopikate jälgimiseks ei saa maksuamet eales luba, et tema pangakontot lõbu pärast passida. 
Ametnike kätte pead viima oma konto andmed ise, juhul kui sa seda vabatahtlikult soovid teha. Nu 'vabatahtlikkus' on siinkohal vist mitte eriti vaba tahe, sest elada on ju ka kuidagi vaja. Elada tähendab siinkohal mitte seda, et keegi sind maha tuleks lööma, vaid seda, et sa pead elatusrahast suu puhtaks pühkima ja nälga surema. Ühest küljest ei ole ametnike armeel õigust sinu järel nuhkida, kuid neil on palju parem võim sinu üle, nad lihtsalt sunnivad sind ise enda raamatupidamist neile tooma, juhul kui sa muidugi soovid putru süüa ja tuulevaikse katuse all magada. 

Näha tahavad nad aga seda kontot kuhu su toetus laekub. Kaks või kolm või kümme kontot omada on enda vaba valik. Ligi pääsevad neile vaid teatud ametkonnad ja sedagi juhul kui sa oled väga, väga, väga paha olnud. Aga see üks konto võiks puhas ja tubli olla. Sellel kontol olevate numbrite olemusest võrsub järgmine kuu uus saldo.
Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
(26-09-2018, 01:48 AM)viplala Kirjutas: Kaks või kolm või kümme kontot omada on enda vaba valik. Ligi pääsevad neile vaid teatud ametkonnad ja sedagi juhul kui sa oled väga, väga, väga paha olnud. Aga see üks konto võiks puhas ja tubli olla. Sellel kontol olevate numbrite olemusest võrsub järgmine kuu uus saldo.

Nuhitakse ka tavaliste inimeste järele kes pole seadusega mingitmoodi pahuksisse läinud - nii üllatav kui see ka pole. Pangad pole kohustatud sulle kui kontoomanikule teatama ja nad ei tee seda ka päringu peale kes ja millal on su kontoseisu uurinud. Vahest uute isikukaitse seaduste raames midagi muutub aga seni jagatakse jälitustoiminguteks lube küll liiga kergekäeliselt. OT lõpp.
Otsin infot Brennabor väikemootorrataste kohta.
Vasta

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne