Annely 20 fond
(10-01-2018, 21:31 PM)Veskioja Kirjutas:
(10-01-2018, 01:00 AM)linnuke Kirjutas: Sai poetatud sõna Fomka teemasse.Ex ta minu viga oli .Nagu punane rätik...

Ma küll ei arva,et see viga oli,vastupidi nüüd sai ühtkomateist selgemaks...??? külahull toetab endiselt automoto tegelaste poolt tehtud loodud aparaati,siin saavad helged pead oma ideid genereerida ja saakski vbl.palju etem asi valmis.Vaat,et võta või patent ja hakka tootma,usun see oleks vast jõud.
Saage aru mehed, on asju, mida lihtsalt pole sobilik teha. 
Linnuke oleks võinud Formikaga rääkida eraviisiliselt ja kui Annely hakkab ootama foorumirahvalt masinat, siis jääbki ta koduseks.
Mida rohkem Linnukese käitumist õigustada, seda tõenäolisem on võimalus, et Annely ei saagi siit abi.

Vasta
(10-01-2018, 20:40 PM)linnuke Kirjutas: Ei jõudnud küll kohale.Mis tähtsust sel on ,millal teema algas .

Et konkreetust ja korrektsust, millest siin lehel mitu korda juttu taas, küsiti juba pool aastat tagasi, selle sama teema alguspäevil.

(10-01-2018, 20:40 PM)linnuke Kirjutas: Olulisem ehk ,et edukalt lõpeks. Rolleyes

No ei pruugi ju kui järeldusi ja parandusi ei tehta.

Igatahes jõudu.
Vasta
(10-01-2018, 23:21 PM)cesium Kirjutas:
(10-01-2018, 20:40 PM)linnuke Kirjutas: Ei jõudnud küll kohale.Mis tähtsust sel on ,millal teema algas .

Et konkreetust ja korrektsust, millest siin lehel mitu korda juttu taas, küsiti juba pool aastat tagasi, selle sama teema alguspäevil.

(10-01-2018, 20:40 PM)linnuke Kirjutas: Olulisem ehk ,et edukalt lõpeks. Rolleyes

No ei pruugi ju kui järeldusi ja parandusi ei tehta.

Igatahes jõudu.

Konkreetselt jutt ju 7_8 posti tagasi.
Aga olgem arusaajad.Ei ole minul isiklikult siin mingit hüve (pigem vastupidi)Kõik on ehk asjast aru saanud.Kes toetab ,kes mitte ,aga lihtsalt targutada pole kah mõtet.Kaldun arvama ,et kõige suuremad jutumehed ei teeks nii või naa midagi. Sad
Vasta
Mehed, oleks nagu aru saanud , et teil mõistus peas aga......
Mis mina lugesin algsestpostist välja:
1- lgp ksf Linnuke soovib aidata inimest, kes ei saa ise füüsiliselt kõigega hakkama.
2-lgp ksf Linnuke seletab mida oleks vaja, et inimene saaks ilma teistest sõltumatta liikuma.
3-tehakse maha kõik mis algses postituses sooviks.
Ja vtf selle peale tuleb???
Mehed minge p....... e 
PS: Ei tunne ksf Linnuke'st ega abivajajat isiklikult. 
Miks mina ei ole toetajate nimekirjas? Proovige kasvatada 6'te marakratti ja samal ajal oma kodu osta/remontida. Kui asi suveni venib annan kindlasti omapoolse panuse.

Kui post siia ei sobi siis palun moderaatoril selle ajaloo anaalidesse saata.
Vasta
(10-01-2018, 23:46 PM)Inri Kirjutas: Mehed, oleks nagu aru saanud , et teil mõistus peas aga......
Mis mina lugesin algsestpostist välja:
1- lgp ksf Linnuke soovib aidata inimest, kes ei saa ise füüsiliselt kõigega hakkama.
2-lgp ksf Linnuke seletab mida oleks vaja, et inimene saaks ilma teistest sõltumatta liikuma.
3-tehakse maha kõik mis algses postituses sooviks.
Mehed minge p....... e 
PS: Ei tunne ksf Linnuke'st ega abivajajat isiklikult. 
Miks mina ei ole toetajate nimekirjas? Proovige kasvatada 6'te marakratti ja samal ajal oma kodu osta/remontida. Kui asi suveni venib annan kindlasti omapoolse panuse.

Kui post siia ei sobi siis palun moderaatoril selle ajaloo anaalidesse saata.

Mehed minge p....... e 

Ei saanud sellest ehk õigesti aru.

Samas ,tänud positiivse mõtteviisi eest aga annetus ,kui seesugune on aegade algusest olnud vabatahtlik toiming. Rolleyes
Vasta
Vaatamata natu lonkavale sõnastusele sain mina üsna hästi aru. KSF Inri selgitab, et esimeses postis on tegelikult kõik vajalik kogu aeg olemas olnud. Tema silmis muidu asjalikud mehed siin foorumis on vaatamata sellele lehekülgede kaupa jama kirjutanud ja seepärast võib neid kord pehmesse kohta saata.
Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
(11-01-2018, 01:15 AM)Marko Kirjutas: Vaatamata natu lonkavale sõnastusele sain mina üsna hästi aru. KSF Inri selgitab, et esimeses postis on tegelikult kõik vajalik kogu aeg olemas olnud. Tema silmis muidu asjalikud mehed siin foorumis on vaatamata sellele lehekülgede kaupa jama kirjutanud ja seepärast võib neid kord pehmesse kohta saata.

Aitähh Marko. Täpselt seda ma mõtlesin.
Vasta
Siiamaani seis selline:
Osavõtjaid ikka on ,aga ka uusi foorumlasi vahepeal tekkinud ,Kes võiksid kah õla alla panna .Hetkeseisuga kogunenud 224.43 Kohalikku rahaühikut.Meie annetajate hulgas on tekkinud ideid ,mida ,loodan avaldavad nad siin .

Linnuke ,Reflex ,Pat 1 ,Marko ,MossePower ,Metsakohin ,Hulgus ,Motamees ,Talupoeg Taluja ,Econoline ,Auk ,Weldman ,Veskioja ,Porikas 68. 
Samas ,kõigile foorumlastele ,kes pole teemaga kursis ,tehke seda.http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=58292
Kunagi ei tea millal ise .....

Annetused siiamaani kogunenud siia:

Alustagem: SEB pank AA EE751010022040322004 Tiit Lindvest Selgituse alla kirjuta Annely 20 Ja enda fooruminimi.
Tegu siis ettevõtmisega ,millega saaks aidata kfl.Annely20.Kui iga mees paneks mõne õlle raha oleks ju OK.Meid siin palju.u

Lisandunud: ants ,pljuhkam ,Mlsluik ,13 piisab. Lõppsumma hetkel 352.43.
Annely  lubas oma Sotsosakonda torkida võimalikult tihedalt.
Tänud ja Edu kõigile.
Vasta

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne