Annely 20 fond
(06-07-2018, 00:37 AM)linnuke Kirjutas: Meenutan foorumlasi ,kes ei vaata  ülevalt alla...

linnuke     
Pat 1   
Reflex 
Marko
Mossepower.
Hulgus
Metsakohin
Motamees
Talupoeg Taluja
Econoline
Auk+(E .O)
Weldman(S .R)
Veskioja
Kunagi ei tea ,Millal ise .... [Pilt: sad.gif] 

Tohohh tra, vaat see on juba tasemele propaganda mis teeb PBKanalile ka silmad ette. Olin ka nagu vanasti nimekirjas....
'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
(06-07-2018, 00:54 AM)mlsluik Kirjutas:
(06-07-2018, 00:37 AM)linnuke Kirjutas: Meenutan foorumlasi ,kes ei vaata  ülevalt alla...

linnuke     
Pat 1   
Reflex 
Marko
Mossepower.
Hulgus
Metsakohin
Motamees
Talupoeg Taluja
Econoline
Auk+(E .O)
Weldman(S .R)
Veskioja

Tohohh tra, vaat see on juba tasemele propaganda mis teeb PBKanalile ka silmad ette. Olin ka nagu vanasti nimekirjas....

(14-01-2018, 15:15 PM)linnuke Kirjutas: Siiamaani seis selline:
Osavõtjaid ikka on ,aga ka uusi foorumlasi vahepeal tekkinud ,Kes võiksid kah õla alla panna .Hetkeseisuga kogunenud 224.43 Kohalikku rahaühikut.Meie annetajate hulgas on tekkinud ideid ,mida ,loodan avaldavad nad siin .

Linnuke ,Reflex ,Pat 1 ,Marko ,MossePower ,Metsakohin ,Hulgus ,Motamees ,Talupoeg Taluja ,Econoline ,Auk ,Weldman ,Veskioja ,Porikas 68. 
Samas ,kõigile foorumlastele ,kes pole teemaga kursis ,tehke seda.http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=58292
Kunagi ei tea millal ise .....

Annetused siiamaani kogunenud siia:

Alustagem: SEB pank AA EE751010022040322004 Tiit Lindvest Selgituse alla kirjuta Annely 20 Ja enda fooruminimi.
Tegu siis ettevõtmisega ,millega saaks aidata kfl.Annely20.Kui iga mees paneks mõne õlle raha oleks ju OK.Meid siin palju.u

Lisandunud: ants ,pljuhkam ,Mlsluik ,13 piisab. Lõppsumma hetkel 352.43...
Ilmselgelt on Linnuke võtnud nimekirja kogemata valest kohast. Ma leidsin seitsmendalt lehelt ka Luige nime. Andestust, kui minu süül nimekirjas ka veel keegi välja jäänud. Kes on omal süül välja jäänud, saab seda veel ise parandada.

Vasta
(06-07-2018, 01:23 AM)motamees Kirjutas:  võtnud nimekirja kogemata valest kohast
Mul on andmed, et Meelis on kõige suurema panusega siiani. See on ka alles ja ei kao kuhugi.
Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
Marko, vaata piltidel näha paremal on pruun rauduks, seal taga on tühi ruum kuhu saaks rollerit hoiule panna, olen piilunud sisse kunagi, sealt läheb edasi trepp veel keldrisse, see selleks, ees on ruumi laialt ja uks tavaliselt lukus. Küsisin Linnavarade majahaldurilt et meili teel et kas võiks seal rollerit hoiustada siis selle vastuseks tuli nii arulage meil et naera või nuta! Tüüp käib iga aasta kobisemas et koridoridest kõik asjad tuleb ära viia, tulekahjude oht jne, kui ise ei vii siis viiakse, puupulkagi ei tohi uksetaga olla! Ok, kui rääkisin ruumist seal uksetaga et kirjutasin umbes nii " sooviks kasutada rolleri hoiuks ruumi kust edasi trepp läheb keldrisse, rollerit hoiaks muidugi ees ukselt vasakul" Sellepeale vastus oli midagi sellist: Rollerit ei tohi keldriruumides hoiustada! See lühidalt. Ei tea kas ma ei suutnud end piisavalt täpselt väljendada kuid mulle tundub et see endine politsei ei tea ise absoluutselt mis ruume ta haldab, kus mis on, teab vaid et tuleb ukselt uksele käia ja ähvardada. Samas majarahval pole keldribokse kus oai asju hoidagi. Keldergi seisab tühjana, kunagi ammu olid mingte asutuste kasutada. Mis ta arvas et tahan rollerit keldrisse viia?
Vasta
(06-07-2018, 00:49 AM)Marko Kirjutas:
(06-07-2018, 00:21 AM)viplala Kirjutas: Paneks kõigepealt plaani kirja

Plaan on maksta Annely eest elektrirolleri omaosalus. See on siia mitu korda kirja pandud. Sina ka, Brutus Sad
No ei ole ma Brutus, tõesti ei ole Smile     lihtsalt see süsteem siin on nagu pudru ja kapsad. Ma toon mõned näited...
1) Taheti rollerit kuna inimesel oli takistatud liikumine kuhugile x kohta... tehti korjandus ja head inimesed avasid oma rahakoti, et hädalist aidata liikuma. 
2) Tekkis probleem rolleri tänavale saamisega
3) Tulemuseks on inimesed raha kandnud rolleri soetamiseks aga raha korjaja rollerit ei soeta.
4 ) Tuleb välja, et raha saaja ostab endale rolleri asemel tabureti millel istuda.

See on nagu kuradi seebiooper. Tehke plaan, pange see kirja ja tegutsege vastavalt. Aga praegu...joppenpuhh.
Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
Leidsin üles vanad meilid Hr. Otsatalolga, kleebin need siia siis saate aru millest räägin.
09.mai, 17a
Sügisel oli meil juttu kolimisest 1. trepikotta kus valmis lift. 
Rendiks invarolleri ja pääsen ometi ise väljas liikuma.  Sotsiaalosakonnas aga selgus et  neet 2 trepikoda ühendatakse ja tekivad pikad koridorid. See tekitab ausalt õeldes  kõhedust teades  milline kontingent majas elab, maja on juba praegu rikud ja soditud nii seest kui väljas, alles ju  tehti trepikoja ilusti korda, midagi ei hoita kahjuks. Kardan et kui  rendin rolleri  ei saaks seda hoida toas, 1-toaline korter  on niigi kitsas, koridori seda aga jätta ei saa, retsitakse ära. Praegune korter on selles suhtes üks turvalisemaid kohti siin majas, uks käib lukku ja võõrad ei käi läbi. Aga rolleri saaksin ma ju tegelikult rentida ka siin edasi elades. Nimelt on ju majja tulles postkastide vastas  ruum kust viib edasi trepp keldrisse.  (Rollerit keldrisse ei vii) Seal on piisavalt ruumi et hoida, roller ise pole mõõtudelt kuigi suur, mahuks ära ja ruumi jääb ülegi. Ei sega ka  kui kellelgi keldrisse minna vaja. Pääseb ilusti vist mõõda. Asi oleks kindlalt lukutaga. Kui korterist seinumõõda käsipuud panna saaksin sinna ise kõndida, ilma pole võimalik, mul pole kõndimiseks tasakaalu, pean kuskilt kinni hoidma.   See kõik ei võta ju eriti kulutusi, Alvar on nõus ise ka paigaldama kui vaid luba oleks.  Kui saaks  ka ruumikasutuseks loa siis jääks ära see õudne kolimine, osa mööblit tuleks ju detailideks uuesti lahti võtta. Praegu on siin kõik paigas, koht privaatne. Roller oleks aga vajalik kahel põhjusel, nimelt Alvar põeb rasket ravimatut haigust, ta on pidevalt väsinud, selg ja põlved haiged, ta ei jõua  seda ratastooli pidevalt tarida. Teiseks, 2 aastat tagasi oli mul rinnaop, käisin  hiljuti mammograafis ja avastati jälle midagi, vaja veel uuringuid. Halvem varjant on uus op. Ma ei tohi pingutada käsi, seda aga ratastoolis liikumisel just on vaja. 
Kirjutasingi just Teile sest olete inimene kes ainsana oskab  ehk aidata ?Kas on võimalik seda ruumi saada kasutada, see muudaks väga palju elu paremaks, jääks ära kolimine jne. 
Ootan väga Teie vastust, teaksin mida edasi teha.  Annely 

Vastus
Tere 

Minu hinnangul ei ole mõistlik keldriruumidesse invatarbeid paigutada. Samuti on käsipuu ehitamine korterist kuni keldrini ja selle püsimine, arvestades elamus toimuvat, kaheldava väärtusega. 

Rahu 8 -sse lifti poolsesse külge on planeeritud ehitada invakorterid. Ajakava osas mina infot ei oma. 
Kõige mõistlikum on, et saate invatarbeid hoida korteris ning alustada liikumist oma kodust. Ruumipuudusel on vajalik leida/taotleda suurem korter. Mina nendes küsimustes aidata ei saa. 

Minu vastus:Tere taas! 

Täpsustaks mõningaid asju. 

Ma ei soovi  invarollerit hoiustada keldris  vaid ruumis mis asub  kohas kust viib trepp keldrisse, see ruum  on lukustatav ning piisav ja hoiustamisees sobiv. Rollerit ei olegi võimalik keldrisse viia ainuüksi oma kaalu tõttu, ( umbes 70 kg) . 

Käsipuude osas niipalju,  meie koridor on lukus, võõrastel ligipääs puudub, see ei segaks kedagi ja  lõhkujad ei pääse ligigi. Kahjuks trepi tõttu  rollerit siin hoida ei saa. 

Suuurema korteri taotlemine ainuüksi rolleri pärast pole just mõistlik, arvestades et on neid  inimesi kes vajaksid seda palju enam, pealegi minu töövõimetuspension mis on hetkel 370 ! eurot ei võimalda avaramaid tingimusi kahjuks. Ma pole seni olnud üürivõlgnik ega taha saada tulevikus. On ka juba infot et lift siin majas  on juba  katki olnud.  Kui rendin  rolleri siis pean maksma selle eest ikkagi, missiis et liftirikete tõttu on kasutamine võimatu. 

Minu soov ei nõua erilisi väljaminekuid kummalegi poolele, minule aga on see tähtis kui oleks ometi iseseisvus ja liikumisvabadus. 

Paluks siiski mõistvat suhtumist ja loodan et kaalute mu ettepanekut veelkord.  Ette tänades 

Annely

Ja vastati
Tere 

Jään oma seisukoha juurde, et üldkasutatavatesse ruumidesse käsipuid ei ole mõistlik ehitada ja invatarvete hoiuruum ei ole tehniline kelder. 

Minu hinnangul on antud mure lahendamine pigem sobiva eluruumi leidmise küsimus. 

Lugupidamisega 

Toomas Otsatalo 

Tartu Linnavalitsus 

linnavarade osakond 

eluruumide teenistus 
haldusspetsialist 
Vasta
(06-07-2018, 01:23 AM)motamees Kirjutas:
(06-07-2018, 00:54 AM)mlsluik Kirjutas:

linnuke     
Pat 1   
Reflex 
Marko
Mossepower.
Hulgus
Metsakohin
Motamees
Talupoeg Taluja
Econoline
Auk+(E .O)
Weldman(S .R)
Veskioja

(14-01-2018, 15:15 PM)linnuke Kirjutas: Siiamaani seis selline:
Osavõtjaid ikka on ,aga ka uusi foorumlasi vahepeal tekkinud ,Kes võiksid kah õla alla panna .Hetkeseisuga kogunenud 224.43 Kohalikku rahaühikut.Meie annetajate hulgas on tekkinud ideid ,mida ,loodan avaldavad nad siin .

Linnuke ,Reflex ,Pat 1 ,Marko ,MossePower ,Metsakohin ,Hulgus ,Motamees ,Talupoeg Taluja ,Econoline ,Auk ,Weldman ,Veskioja ,Porikas 68. 
Samas ,kõigile foorumlastele ,kes pole teemaga kursis ,tehke seda.http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=58292
Kunagi ei tea millal ise .....

Annetused siiamaani kogunenud siia:

Alustagem: SEB pank AA EE751010022040322004 Tiit Lindvest Selgituse alla kirjuta Annely 20 Ja enda fooruminimi.
Tegu siis ettevõtmisega ,millega saaks aidata kfl.Annely20.Kui iga mees paneks mõne õlle raha oleks ju OK.Meid siin palju.u

Lisandunud: ants ,pljuhkam ,Mlsluik ,13 piisab. Lõppsumma hetkel 352.43...
Ilmselgelt on Linnuke võtnud nimekirja kogemata valest kohast. Ma leidsin seitsmendalt lehelt ka Luige nime. Andestust, kui minu süül nimekirjas ka veel keegi välja jäänud. Kes on omal süül välja jäänud, saab seda veel ise parandada.
Tänud veaparanduse eest .vabandan ,ehk oli copy tõesti valest kohast,Kontrollin igaks juhuks ka  pangaväljavõtte üle ,ehk...
Vasta
Vabandan osaliste ees ,lisandunud on
Meenutan foorumlasi ,kes ei vaata  ülevalt alla...

linnuke     
Pat 1   
Reflex 
Marko
Mossepower.
Hulgus
Metsakohin
Motamees
Talupoeg Taluja
Econoline
Auk+(E .O)
Weldman(S .R)
Veskioja
Ants 
Pliuhkam
13 Piisab
mls luik (11.01 18)
Necro
Jürimees
porikas 68

Hetkel ehk hilja ,homseks saadan hetke summa.kuna oli arvamus ,et nimeliselt summasi ei avalda ,siis PS s,kui keegi huvi tunneb.(korrektsuse mõttes saadaks kõigile aga võimalik ju 5 PS korraga ,niiet võtab tirts aega)
Tänud kõigile.
Vasta
Hetkeseisuga laekunud Annely le 382.43 Euri.
Vasta
Huutokaupast ja tori.fi on vahest neid hea hinnaga, Rootsi ühele tunneliobjektile toodi neid hulgim, igasuguseid, kolme ja neljarattalisi, et oleks kergem pikki vahemaid läbida. Mööda betooni kulgesid küll kenasti, neljarattalisele shopriderile keevitasin isegi seeklist kärukonksu järgi ja tollega vedasin kõiksugu koormaid. Ca 40-50km saab akutäiega kärutada.  Sellist punast julgen isegi seega soovitada, väga tugev ja lollikindel relv.

[Pilt: 011165029525ca6.jpg]

[Pilt: 011165029758aa7.jpg]

[Pilt: 0111694281c19b6.jpg]
'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
Jube äge pill. Vaatan et Hagudisse on tekkinud mingi roller autode müügi plats. Ei jaga neist midagi, kuid tee ääres neid seal patsil poseeritakse. Kasutatud tunduvad.
Vasta
See punane  äge kuid mul ju hoiustamisega probleem, siin majas justkui kiusupärast ei lubata...

Kui leiaks koha kus hoida on kaks varianti jälle, 1.
Kui võtan rendile siis pole vahet kas talv või suvi, maksan ikka ja nii ei saa et vaid suveks, samas hooldus nende poolt.
2. Kui ostan välja on loomulikult kõik juhuslikud (ka akud) minu oma maksta,
kumb siis mõistlikum? Rent kuni 35-40 kuu.
Vasta
(11-07-2018, 01:05 AM)Annely20 Kirjutas: ... siin majas justkui kiusupärast ei lubata...

https://www.ohtuleht.ee/885654/uskumatu-...eist-korda
Vasta
Kas selle trepi mõõdud siiski saaks ja kauguse välisukseni? Mul siin idee küpseb...
Tundub, et see roller sõidaks rennides küll. Vaja on need ainult vahepeal kokku pakkida kui ei kasuta. Iseasi muidugi, mida tähtsad ametnikud arvavad.
Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
(11-07-2018, 01:16 AM)Marko Kirjutas: Kas selle trepi mõõdud siiski saaks ja kauguse välisukseni? Mul siin idee küpseb...
Tundub, et see roller sõidaks rennides küll. Vaja on need ainult vahepeal kokku pakkida kui ei kasuta. Iseasi muidugi, mida tähtsad ametnikud arvavad.

Trepp on päris järsk ja  samas lühike, silmaga näen et igasugune kaldtee või muu selline võimatu, olen ju 16a jooksul õppnud silmaga asju nägema, kunagi kui elasin Pärnus lajatasin seliti kui arvasin et kõnniteeäär tõusuks ok, nii piinlik oli kui üks mees tormas appi ja mu jalule aitas, siiamaani itsitan pihku kui meenub, jube ja naljkas see hetk kui lapiti abituna selili, mul olid  munad  seljataga kotis, kõik olid terved Big Grin
Ma tean nüüd täpselt oma gabariite ja siia koridori ma kahjuks ei mahu. Aga tänud sulle et muretsed Big Grin
Vasta
Kas seda liikurit maja sissekäigu juures õues ei saaks kuskil hoida? Tänapäeval ju igasugused lukustatavad asjad õue peal (panipaigad, prügihoidlad jne.)? Kuidas nö. kriminogeenne olukord sealkandis on? Või on teemaalgatajal probleemiks ka korterist õue liikuri juurde saamine? Lihtsalt püüan kaasa mõelda...
Otsin infot Brennabor väikemootorrataste kohta.
Vasta
(11-07-2018, 11:07 AM)Walter Kirjutas: Kas seda liikurit maja sissekäigu juures õues ei saaks kuskil hoida? Tänapäeval ju igasugused lukustatavad asjad õue peal (panipaigad, prügihoidlad jne.)? Kuidas nö. kriminogeenne olukord sealkandis on? Või on teemaalgatajal probleemiks ka korterist õue liikuri juurde saamine? Lihtsalt püüan kaasa mõelda...

Tegu sotsiaalmajaga ja kontingent  kirju kuid tegelikult  püsielanikud on korralikud aga lapsed  mõnes peres on nagu  on, välja jätta nii kallist masinat ei julge iial. Toast välja saamine pole võimalik  ilma vahendita, toenajal kõnnin ja kepp selleks ei sobi, pole  ju tasakaalu piisavalt.
Vasta
(11-07-2018, 01:16 AM)Marko Kirjutas: Kas selle trepi mõõdud siiski saaks ja kauguse välisukseni? Mul siin idee küpseb...

Ei sõida, proovisime kiili kooli plikat rennide abil kõrgesse crosswaysse aidata, paraku mitte, vajab ikka statsionaarset kaldteed.
Praegu rennid bussis kasutuna vedelevad.

aga see punane masin on asjalik sõiduriist, mul garaazinaabril, hirmsal viinaninal, saeti jalg ära, kärutab teist aastat sellisega, ainult kiidusõnad. toetaksin isegi rahaliselt, kui mõni asjalik fondihaldur leiduks, kes penskarieeliku mõttetu soigumise asemel ajad liikuma lükkaks.
Vasta

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne