T-40M roolivõimendi
#1

T-40-l lekkis roolivõimendi päris jubedal kombel. Õnneks leidsin kuurisügavusest varuks olnud roolivõimendi. Varuks olnud roolivõimendi seisukord täpselt teada polnud, lootsin et on parem. Järgnevalt vahetasin roolivõimendi nn uue vastu välja. Nn uus roolivõim ei lekkinud küll enam, aga ei töötanud ka. Selle "uue" roolivõimendi kabiini poolse kaane eemaldamisel ilmusid nähtavale deformeerunud suurem ja väiksem vedru. Kuidas edasi?
 Foorumist olen leidnud küll päris head selgitavat materjali nii jooniste kui instruktsioonide näol, aga hetkel ei suuda küll täpselt paika panna kus mingi vedru või tihvt seal olema peaks, nii et asi töötaks. Kuskohast peaks otsima uusi vedrusid sinna roolivõimu sisse? Kas neid üldse eraldi saab?
Vasta
#2

mul töötab vahelduva eduga.
Kord poob, siis on jälle kerge.
Vbla on hoopis õlipump läbi. Kord annab head survet, siis jälle mitte?
Vasta
#3

Т-40 усилитель руля чертеж
Kui vene keelt valdad, siis otsi selle sõnastusega.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#4

Kui villand saab siis on võimalus dosaatoriga hüdrorool aretada.
Vasta
#5

Kui ma varuks olnud roolivõimu peale panin, siis ei toimunud üldse mingisugust rataste pööramist. Ei kergelt ega raskelt. Kunagi valesti kokkumonteeritud võib-olla või miskit.
Ühel päeval võiks muidugi dosaatoriga hüdrorooli ka paigaldada jaa, YouTube videotest näeb päris muljetavaldav välja. Enne seda tuleb konkreetsel T-40-l hulk muid asju korda sättida.
Vasta
#6

Vene traktoril peabki midagi kogu aeg häda olema muidu ta poleks vene traktor. Inimene areneb koos selle tehnikaga mitte ei mandu ära nagu lääne tehnika tarbijate seas näha on.

Aquila captas non muscas.
Vasta
#7

Ei tahaks väga seda teemat kommenteerida, kuid vait kaa olla ei saa. Kui vedrud laiali, siis on seal võimendi sees ikka hulka asju puudu/katki. Just lõpetasin oma 40. roolivõimendi saaga. Sain ta rahuldavalt toimima. Kui kaanevahelt õli lekib, siis vaheta kaante rõngastihendid ära ja veendu, et kokku pannes neid ära ei lõhu ja sõit jätkub.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne