Youngtimer Camp, 28.07-29.07.2017
#1
Photo 
28.07-29.07.2017 on toimumas Youngtimer Camp 2017 nimeline sündmus, 25+ vanuses sõidukitele. Sündmuse raames on toimumas autoorienteerumine, võidusõit, väljanäitus, autoturg, varuosalaat ja ka "Kolumbus Kris" kontsert. Kasutamiseks on ka telkimisala üleöö külalistele. Kas foorumi külastajate seas on ka huvilisi antud sündmuse külastamiseks?
Näitusele registreerunud masinatega saab tutvuda www.youngtimer.ee  Infot leiab ka Facebooki vahendusel https://www.facebook.com/youngtimer.ee/?fref=ts
Vasta
#2
Kodulehel ei näe registreerinud autosid kuskil,rohkem infot oleks vaja äkki isegi käpp.
Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta
#3
(13-07-2017, 11:04 AM)hundu615 Kirjutas: Kodulehel ei näe registreerinud autosid kuskil,rohkem infot oleks vaja äkki isegi käpp.

Siin on nimekiri olemas https://youngtimer.ee/naitus/
Vasta
#4
Youngtimer Campi raames toimub reedel 28 juuli õhtul põnev autoorienteerumine. Võistluse rada viib osalejad põnevatesse kohtadesse ja enamus teid on asfalt-kattega. Seega ei maksa karta oma auto kriipimist/rikkumist. Rada kulgeb Rummu, Paldiski, Klooga, Keila ja Keila-Joa ümbruses. Rajale tuleb kokku 40 punkti.

Võistluse start on Laitses avatud kella 17.00-19.00 ja iga tiim võib startida endale sobival ajal. Võistluse kontrollaeg on 3,5 tundi millele lisandub 0,5 tunnine lisaaeg. Võistluse finishi sulgeme kell 23.00

Huvi korral saab enda tiimi registreerida võistlusele https://youngtimer.ee/autoorienteerumine/ Samalt lehelt leiab ka täpsema juhendi.

Kes sõita ei taha, võib tulla Laitsesse võistlusele kohapeale kaasaelama. Võistluse tulemused on nähtaval suurel ekraanil Nostalgia Baari seinal. 

Võistluse osalustasu on kuni 21.07 10 eurot iga tiimi täiskasvanud liikme kohta. Alates 22.07 on osalustasuks 15 eurot iga täiskasvanud liikme kohta. Osaluse eest saab tasuda ülekandega Seiklusministeeriumi arvele või kohapeal sularahas. 

Tule campile nii reedel kui ka laupäeval. Põnevaid tegevusi leidub kõigile!

Autoorienteerumise kohta saab lisainfot: Joonas@seiklusministeerium.ee

[Pilt: laitse%20rallipark_netti.jpg]
Seiklus vanatehnikaga on unustamatu kogemus. Tule foorumist välja! - Meeskonnakoolitused ja autoorienteerumine! Kae perra: http://www.seiklusministeerium.ee
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne