Automüügi portaalide kasutamine
#21

ot.
Mitu korda mainitud, et Auto24 tahab kuulutamise eest 14,-saada?  Minul viimased arved 9,90... aastal 2005 on 100,-eeku küsitud, 2006 juba 180,- ja 2013 alates stabiilselt 9,90 Mingeid lisateenuseid pole tellinud. Teab mis kirveskallis ei ole, aga alati võiks odavam olla.

teemaalgatajale.
Päris mitmeid autosid müünud ja olen ikka küsinud, kust info pärit. 2tk on AM kaudu läinud, ülejäänud eranditult Auto24, kuigi kuulutused on nii KB-s, Soovis, Motors24-s. Pole viitsinud viimastesse isegi enam lisada.
Vasta
#22

aita sant sauna, upita lavale ...
ma ei vingu ega targuta, lihtsalt mainin, mis silma jäänd.
rasketehnika muidugi. sama omanik, eri andmebaasid. osa kuulutsi kattuvad. ilmselt usinamad müüjad.
pisikesi leiab ikka pigem a24 lehelt.
lehe omaniku puhas ükskõiksus, et andmebaasid ei ühildu. tuleb kõik lehed eraldi läbi vaadata.
Vasta
#23

(12-07-2017, 22:57 PM)diesel Kirjutas:  aita sant sauna, upita lavale ...
ma ei vingu ega targuta, lihtsalt mainin, mis silma jäänd.
rasketehnika muidugi. sama omanik, eri andmebaasid. osa kuulutsi kattuvad. ilmselt usinamad müüjad.
pisikesi leiab ikka pigem a24 lehelt.
lehe omaniku puhas ükskõiksus, et andmebaasid ei ühildu. tuleb kõik lehed eraldi läbi vaadata.

No aga palun minna ja karjuda a24 peale. Või ksf! Aspelundi Wink
Mina olen a24 otsinguga ses mõttes rahul, et müüdavate aparaatide valim on piisavalt väike ja mul pole rohkem täpsustusi vaja teha. Ütleme näituseks, mobile.de on teine asi, seal peab tõesti saama oma soove täpsemalt esitada.

auto24.ee on minu jaoks see autokuulutuste leht juba vähemalt 10 aastat. Mis sellest, et raha küsivad. See hoiab ka suure osa puhast jama eemal.
Vasta
#24

(12-07-2017, 21:40 PM)diesel Kirjutas:  neid märksõnu on kuhjaga, mida otsing võiks leida ja mille sisestamine võiks olla lihtne ei-jah linnukeste teema.

ja mis sellest valikust kasu?tänapäeval enamus lihtsalt ei vaevugi neid täitma,masina asukoht harjumaa nt.kuigi oleks tore lugeda masin loksal või paldiskis-mõlemad harjumaad.
Vasta
#25

(11-07-2017, 13:44 PM)Liikurid Kirjutas:  ......

Meie eesmärgiks on luua automüügi portaal, mis viib selle tagasi oma algse eesmärgi juurde - aidata inimestel oma autot müüa/osta. Meie meeskonnal on selleks olemas ka omad ideed, kuid selleks, et luua keskkond, mida ka päriselt tahetakse kasutajate poolt kasutada, soovime ära kuulata võimalikult palju tagasisidet ning koguda veel ideid. Ikka selleks, et oma eesmärgi poole pürgida. 

......

Mis siis vanades portaalides Teie arvates puudu on või vajaka jääb ?
Miks ei toimu nende kaudu ostu müüki ja mis moodi siis uus portaal seda paremini teeks ?
ehk miks pole välja toodud Teie enda arvamusi enne kui küsite teiste omasid  ?

ehk selline anonüümne küsimustik ei too kindlasti seda mida te tahate või loodate

ja rääkides selle küsimustiku sisust ehk oli selles üldse sisu ? mis annavad need vastused neile küsimustele millise analüüsi neist saab teha ?
ma rumal talupoeg ei suuda küll selle infoga miskit peale hakata aga pigem küsiks hoopis teisi asju.

jääme siis lootma uue innovaatilise ise ostva/müüva portaali tekkimise peale - edu.
Vasta
#26

Auto 24-ja ainus miinus on minu jaoks see,et kui nt. paned kuulutuse kuuks ajaks,aga keegi ostab kauba 3 päevaga ära,siis ei saa ma kasutada ülejäänud aega uue auto kuulutamiseks.

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta
#27

(13-07-2017, 09:58 AM)hundu615 Kirjutas:  Auto 24-ja ainus miinus on minu jaoks see,et kui nt. paned kuulutuse kuuks ajaks,aga keegi ostab kauba 3 päevaga ära,siis ei saa ma kasutada ülejäänud aega uue auto kuulutamiseks.

Kunagi ammu sai, aga siis süttis kellegi neist seal küünal, et saab ju sinult selle teise auto eest uuesti raha küsida. 
Nüüd enam ei saa autot vahetada.

Aga et sellise tegevuse tagajärjel nad ots otsaga vaevu kokku tulevad ja kulud on hiiglasuured, nagu siin osad ksf!-e püüavad tõestada, ma täitsa "usun".
Kui suudetakse konkurendile teha pakkumine, millest ta ei suuda keelduda, ju siis ikka tõesti vaevu tulevad toime.

Selge see, et tekivad uued kõrvale, ammu juba oli aeg.

P.S. Pärisautosid ei müüda 1 kuuga maha. See juhtub siis, kui oma passatit müüd.
Mõnda müüakse aastaid, kes lihtsalt ostjaskond on väike.

.
Vasta
#28

Stihl, kui Sa veidi teemasse süveneksid, siis selguksid järgmised imelikud asjad:

Auto24.ee ei ostnud kedagi ära. Auto24.ee osteti eraldiseisva investeerimisfonid poolt ära selle seniselt omanikult, Soome Sanoma grupilt.

Pärast seda tehingut sõlmis sama investeerimisfond mõned muud omandamistehingud, mida millegi pärast peetakse A24 ostudeks. Need ostud liideti hiljem ühe juriidilise keha külge.

Jne.

Aga kõikide Eesti ettevõtete majandustulemused on lihtsalt internetist leitavad, seega pole tulusid/kulusid/kasumit vaja kellelegile välja mõelda. Ühtlasi näb majandusaasta aruandest ära ka selle, millega mingi ettevõte lisaks oma põhitegevusele veel tegeles.

Mõnikord on nii, et olulist käivet tekitavad hoopis muud tegevused kui see, mida rahapuuks peetakse.

Ja jätkuvalt ei saa ma aru, mis on kasumi teenimine saatanast? Kas selle pärast, et kommunistlikust vaatenurgast on kasum töötajatele välja maksmata jäänud palk, nagu kohati arvata tahetakse?

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#29

http://novaator.err.ee/607005/huljatud-o...kku-teavet
No näääädsa! Juba uuritakse ka muudes kanaleis ostjate meelitamist. See internetist ostmine läheb üha enam hoogu. Üks soovitusi oligi võimalikult lai info toote omaduste kohta. Kes infot varjab - kahju kannab!

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#30

Mind häirib see, et "välismaised" otsingumootorid mida on mugav kasutada ja mida väljamaa ostjad kasutavad usinalt, A24-s olevaid kuulutusi ei leia. Ma ei tea kas see on muidugi A24-ja kamm või hoopis selle otsingumootori puudus. Aga niikaua kui need mootorid A24-jaga ei haaku, on publiku hulk oluliselt kesisem. 
Kusjuures Leedu A24-jaga haakuvad. Testitud. 

Krt. just tuli idee; kui panna A24 (ja Läti, Leedu sait ka) ja märkida auto asukohaks Leedu ? Peab testima.

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
Vasta
#31

Siis saad tasuta kaasa ostjate veendumuse, et tegu on Leedu panniga Toungue

Aga võimalik, et otsingurobotite elu on spetsiaalselt raskeks tehtud. Mõned geeniused üritasid kunagi oma portaali kuulutuste arvu kuulutusi teisest portaalist kopeerides automaatselt suurendada. 

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#32

ülal mitu korda mainitud, et kasutajateta portaal on mõttetu portaal...
mu kogemus: motors24 võib ju tasuta olla, aga kui isegi "hallile diiselpassatile" (mu praktikas 2000a 1.6 Bora) reaalselt helistavaid huvilisi ja ehk ka ostjat tahta, siis ei tasu aega raisata ning tuleb kuulutus panna kohe auto24 Smile

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#33

Ära sa märgi. Kunagi sai pandud mingisse suva kohta üks tasuta kuulutus ja ka paar tasulist, s.h. a24 . Ei helistanud alguses keegi ja kuna otsest vajadust müüa polnud, sai asi varsti ära unustatud. Kuskil poole aasta pärast aga tuli kõne ja kontakt tekkis selle tasuta kanali kaudu, nime nüüd tõesti enam ei mäleta. Pärast pisikest vestlust sõitiski kuskilt narva lähistelt ostja bussiga kohale ja varsti oma uue autoga tagasi koju. Aga see on ka ainus selline kord olnud, möönan tõika, enamus neid suva kohti on väga väikese külastatavusega. Paljudes on otsing nii ebameeldivaks ja segaseks tehtud, et ei tahagi kasutada. Ses mõttes a24 ees müts maha. Otsing on lihtne ja konkreetne, saaks muidugi veel paremini, aga jah, ju siis pole vaja. Ilmselt on ka kasutajaid seetõttu omajagu rohkem. Rahamaiad on muidugi küll, seda peab mainima.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne