Restaureerimistööd välisriikides
#1
Tere!

 Pöördun kõikvõimsa interneti poole, ehk on siin mõni asjatundja, kes oskab nõu anda.

Meie ettevõte tegeleb mootorsõidukite interjööri polsterdus- ja ümberehitustöödega. Soovime ettevõttega laieneda välisturule ning seoses sellega tekkisid mõned küsimused. Kas keegi oskaks soovitada mõnda potentsiaalset reklaamismispinda, nt välisfoorumid, Facebooki lehed või hoopis midagi kolmandat, kus oleks võimalik end nähtavaks teha ja reklaamida? Ehk on kellelgi endal või mõnel tuttaval huvi tegeleda otseselt väljast tööde sisse toomisega? Erilist huvi pakuvad USA autod ning uunikumid, kuid kõik pakkumised on oodatud. Igasugune info on teretulnud. 


Lugupidamisega,


Margo Buström
Tel. +372 5650 2037
email: margo.bustrom1@gmail.com
Vasta
#2
Vastavasisulised messid.

E: juba praegu võiks siin ilutseda link portfooliole.
Vasta
#3
Facebook, Instagram, blogi vms. Hashtag'ide õigesti kasutamine on neis kanalites viis, mis tõmbab huvilisi ligi.
Vastavateemalised foorumid leiab googeldades, kuid enne peaksite muidugi välja mõtlema, et kes on teie sihtgrupp ja siis selle põhjal otsida foorumeid. A la kui soovite keskenduda Camarole, siis otsitegi erinevaid Camaro-teemalisi foorumeid. Midagi konkreetset ses osas väga soovitada ei saa, sest neid on lihtsalt väga palju ja tuleb lihtsalt otsida ja läbi sõeluda. Žanri-, margi- ja mudelipõhised jne.

See kõik eeldab muidugi ka seda, et suudate neisse kanalitesse ka pidevalt ja põnevat sisu toota, et end pildis hoida. See tähendab pidevat tegelemist, sest niisama unarusse jäetud lehe vastu kaob inimestel kiirelt huvi. Võid ju küll Facebook'is reklaami osta ja selle oma sihtgrupile suunata, kuid kui inimesed jõuavad lehele, kus pole mitu kuud midagi toimunud, siis väga palju loota pole.
225 1980 | Type1 1971
One Eyed Morse Kustoms pinstraibid | sildimeisterdamine | custom paint
http://www.kustom.ee


Vasta
#4
Tänan vastuste eest!


Hetkel koduleht uuendamisel, lisaks leiab meid ka instagramist kasutajanime alt: "Car.interiors_".

Lisan ka mõned pildid valminud töödest.

Kellele rohkem huvi hakkas pakkuma siis viide nn. portfooliole: https://www.facebook.com/pg/Car.interiorsOU/photos/?tab=album&album_id=1895308420745728


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
           
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne