Tööriist
#1

Tere!

Jäi näppu selline riistapuu...

[Pilt: 2vke2c3.jpg]
Vasta
#2

Keemia klassi kasutati selliseid kui oli vaja kolbi piirituslambi kohal pikemalt paigal hoida. Sirge ots kinnitus statiivile.
Vasta
#3

(18-07-2017, 00:25 AM)r.i.h.o Kirjutas:  Keemia klassi kasutati selliseid kui oli vaja kolbi piirituslambi kohal pikemalt paigal hoida. Sirge ots kinnitus statiivile.
Nimetus sellel on (statiivi) käpp.
Kasutusvaldkonnast niipalju, et vaatamata välimusele on üldjuhul suhteliselt õrna ehitusega asi, mõeldud ennekõike klaastarvikute kinnihoidmiseks. "Kinnivägistamist" ei kannata. Olen näinud neid pea iseeneseslikult pooleks läinuna või rikutud keermega ka esmapilgul õrna käega (nais)tudengite poolt kasutamisel.
Vasta
#4

(18-07-2017, 12:46 PM)mossepower Kirjutas:  
(18-07-2017, 00:25 AM)r.i.h.o Kirjutas:  Keemia klassi kasutati selliseid kui oli vaja kolbi piirituslambi kohal pikemalt paigal hoida. Sirge ots kinnitus statiivile.
Nimetus sellel on (statiivi) käpp.
Kasutusvaldkonnast niipalju, et vaatamata välimusele on üldjuhul suhteliselt õrna ehitusega asi, mõeldud ennekõike klaastarvikute kinnihoidmiseks. "Kinnivägistamist" ei kannata. Olen näinud neid pea iseeneseslikult pooleks läinuna või rikutud keermega ka esmapilgul õrna käega (nais)tudengite poolt kasutamisel.

Olen alati kartnud naiste toorest jõudu
Vasta
#5

Aga kes teab mis see olla võiks. Otsas on kummipall. Paistab nagu arsti tööriist?
[Pilt: 2d0bero.jpg]
Vasta
#6

tere,vanasti arsti juures ikka kontrolliti põlve närvi,aga praegu pole näinudki seda moodust.
Vasta
#7

(19-07-2017, 11:49 AM)näkisepp Kirjutas:  tere,vanasti arsti juures ikka kontrolliti põlve närvi,aga praegu pole näinudki seda moodust.

Sedamoodi on see haamer küll. Ja peksavad ikka, nii jalgu kui käsi, ka med. komisjonis.
Vasta
#8

A La
[Pilt: images?q=tbn:ANd9GcRRc4Cwo6ZM-Htm0Ju2x2Z...3LBckXn2oQ]
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne