Neva MB-1 rehvid
#1
Tere.

Kas on kellelgi vedelemas motoploki MB-1 sügava mustriga rehve? Võivad olla vanad, aga peaasi, et terved.

Või kas teab keegi, kust sellelaadseid Eestis osta saaks? Kohalikud põllumajanduspoed olen läbi käinud ja sellise mõõduga rehve (eriti sügava mustriga) seal ei ole. Samuti üsna palju internetis ringi tuulanud, aga siiani pole tulemust olnud.

Praegusel rehvil on peal kiri: 4.00-10 модель ф-106
Kui natuke internetis ringi tuulata, siis pakutakse vasteks ka: Л-355 шина

Mul sellised siledamapoolsed rehvid on olemas, aga kui ta tühja käruga metsa läheb, siis täis käruga sealt enam välja ei tule - ratas käib all ringi ja kogu lugu. Üks selline sügava mustriga rehv on prooviks olemas ja tollega on masina läbivus metsas umbes 5x parem. Kui nüüd vaid 2 rehvi kokku saaks.

Võtsin internetist näiteks ühe pildi:

[Pilt: 1_1_7981444.jpg]
Vasta
#2
Urbgrupp kindlasti tarnib.  Võru traktoripoes ei ole?
Vasta
#3
(19-07-2017, 15:59 PM)v6sa Kirjutas: Urbgrupp kindlasti tarnib.  Võru traktoripoes ei ole?

Võru traktoripoes ei ole. Muidu saaks võibolla veel kuidagi (murutraktori vms rehvi), aga kuna on vaja kalasabamustrit, siis seda enamik ei paku.

Urb gruppi helistasin ja panin päringu ka lisaks e-mailile. Pigem olid kahtlevad, et 4.00-10 saada on. Eks kui vastavad, siis saab teada. 5.00-10 pakkus ta küll muidu. 

Jätkan otsinguid.
Vasta
#4
https://www.giga-rehvid.ee/rshop/rehvi/D...S/R-202151
Vasta
#5
http://www.miniagrotehnika.ee/varuosad/
Keri nimekirja veits allapoole, kus on "rattad ja freeskultivaatorid". Rehvi eraldi vist ei pakuta, kuid täiskomplektset ratast küll. Õhukummi ja velge saab eraldi ka.
Iga töö tulemus on selle riista nägu, millega seda tehti.
Vasta
#6
(19-07-2017, 22:38 PM)Basilio Kirjutas: http://www.miniagrotehnika.ee/varuosad/
Keri nimekirja veits allapoole, kus on "rattad ja freeskultivaatorid". Rehvi eraldi vist ei pakuta, kuid täiskomplektset ratast küll. Õhukummi ja velge saab eraldi ka.

Sain URB grupist vastuse ja nad täitsa pakuvad sellist mõõtu. Nii et kes veel sellise murega on, siis sealt saab vastuse.

Miniagrotehnikas jah täiskomplektne ratas, aga pole mõtet seda lihtsalt osta. Odavam on hetkel parem variant. Õhkkummi saab ehituspoest ka mingisugust, aga õiget mõõtu ei leidnud. 4.50/5.00-10 oli olemas ja 4.00-8 kah, aga 4.00-10 niisama letis ei olnud.

URB grupi pakutaval rehvil on sisekumm kohe komplektis kaasas.

Tänud kõigile info eest!
Vasta
#7
Palju Urbgrupi rehvi letihind on?
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne