Bensupaagi värvimine seest ?
#1

Ei tasu näppida töötavat tehnikat, nagu öeldakse. Aga täna juhtumisi asusin vahetama bensupaagi taseme andurit aga see vana mis sealt välja tuli meenutas rohkem kärnkonna, millel korallid selga on kasvanud. No asi ise on 53 aastat vana kah. See selleks, lihtne oleks olnud ju uus samast august sisse pista aga... no ma vaatasin siis sinna sisse ja kui enne ei ole koralle näinud siis seal nad olid. Kuidas see aparaat tõrgeteta sõitis, ma ei tea.

Ühesõnaga, oleks tarvis mingit möksi millega see jama seest üle "pintseldada". 

Olen seda paar korda varem teinud POR25 ga, see toimis hästi, aga see nüüd otsas. Kas on mingeid muid häid alternatiive mida saab poest osta ?

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
Vasta
#2

(21-07-2017, 17:48 PM)spitfire Kirjutas:  Ei tasu näppida töötavat tehnikat, nagu öeldakse. Aga täna juhtumisi asusin vahetama bensupaagi taseme andurit aga see vana mis sealt välja tuli meenutas rohkem kärnkonna, millel korallid selga on kasvanud. No asi ise on 53 aastat vana kah. See selleks, lihtne oleks olnud ju uus samast august sisse pista aga... no ma vaatasin siis sinna sisse ja kui enne ei ole koralle näinud siis seal nad olid. Kuidas see aparaat tõrgeteta sõitis, ma ei tea.

Ühesõnaga, oleks tarvis mingit möksi millega see jama seest üle "pintseldada". 

Olen seda paar korda varem teinud POR25 ga, see toimis hästi, aga see nüüd otsas. Kas on mingeid muid häid alternatiive mida saab poest osta ?

http://www.ebay.co.uk/itm/RUSTBUSTER-SLO...SwIQdZICBB
Vasta
#3

http://www.tanksiegel.de/
spetsiaalne tehnoloogia selle probleemi lahendamiseks koos kemikaalidega
Vasta
#4

Ehk siis siin mail ikkagi sobilikku varianti pole ?

Päev otsa mässasin selle paagiga. Valasin mutreid täis, sidusin auto ratta külge ja keerutasin 10 mintsa. See oli ikka jõhker kraam mis sealt välja tuli. Kui paaki keerutada koos mutritega peaks paras kolin olema, aga need isegi ei kolisenud seal alguses. Koralli kiht oli ikka päris korralik. Kui sellest meetodist ära tüdinesin, siis meenus survepesur. See tegi päris head tööd. Aga toimetamine sellega  oli nagu mr.Bean hambaarsti juures, pimesi. Kusjuures paak näeb väljast välja nagu uus. 

Kui tellima peab seda kraami, siis ikkagi Por15, sellega olen teinud 2 paaki ja mõlemad OK.

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne