husqvarna murutraktoriga probleem
#1
tekkis probleem. mootor on B&S 500cc 2015. vahetasin tal ära nukkvõlli, sest se dekompresiooni süsteem oli katki. ja nüüd on siis järgmine probleem, et madalatel põõretel tõõtab korralikult, kui kaasi kiiremini põhja lükkad, siis hakkavad põõrded kõikuma ja on ka mingi kolksumoodi hääl sees. klappe olen reguleerinud alates 0,06 kuni 0,3-ni, kuid ikka teeb samat asja. mootorist seest panin märgid kohakutti, kuid nukaga olid kaasas ka uued vardad(seene kujulised), need panin ka uued sisse. äkki kellelgi on olnud sama probleeb ja  oskab anda nõu.
Vasta
#2
(27-07-2017, 20:20 PM)risto85 Kirjutas: tekkis probleem. mootor on B&S 500cc 2015. vahetasin tal ära nukkvõlli, sest se dekompresiooni süsteem oli katki. ja nüüd on siis järgmine probleem, et madalatel põõretel tõõtab korralikult, kui kaasi kiiremini põhja lükkad, siis hakkavad põõrded kõikuma ja on ka mingi kolksumoodi hääl sees. klappe olen reguleerinud alates 0,06 kuni 0,3-ni, kuid ikka teeb samat asja. mootorist seest panin märgid kohakutti, kuid nukaga olid kaasas ka uued vardad(seene kujulised), need panin ka uued sisse. äkki kellelgi on olnud sama probleeb ja  oskab anda nõu.

Kontrolli tsentrifugaal pööretepiirajat, see võib olla põhjuseks.
Vasta
#3
kontrollisin. tundus nagu oleks korras, pööles ilusti, pööreldes läksid raskused laiali ja ora/pulk tuli ilusti välja. kuid vahetasin selle hoova vedru( mis mootorist välja tuleb) jäigema vastu, läks küll paremaks, aga ikka teeb nii ( nüüd küll magalamate pöörete peal)
Vasta
#4
Seda tuleks reguleerida, oli vist nii, et seisva mootoriga vabastada hoob ja suruda lõpuni. Täpselt ei meenu, aga internet kirjutab sellest piisavalt. Edu.
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne