Excelsior?
#1
Jäi ette selline raam. On kahtlus, et tegu võiks olla Brandenburgi Excelsioriga. Oskab keegi pakkuda tootmisaastat?

Hädalistele saadaval.

A.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                                   
Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#2
Excelsior see on, selles pole kahtlust. Valmistamisaastaga pole asi eriti lihtne, Excelsioril olid raaminumbrid ilma tähtedeta ja tähtedega, A, B ja nagu näha, siis ka C. Altesradi foorumis on mingeid numbreid ja tootmisaastaid kokku kogutud, aga üldiselt suhteliselt segane teema, midagi vb sealt välja loeks, praegu küll enam ei viitsi otsima hakata.
Vasta
#3
Vb on aastast 1931, saksa foorumis on kajastatud C20391, mida arvatakse olevat 1930/31 kandist. Silt on küll teine. Ka 1939 olevat numeratsioonis olnud C täht, aga see pole sellest ajast. Muide, ka A-M foorumis on vähemalt üks ksf!, kes sarnase tallapressiga on nooremas põlves veidi pedaalinud. Ilmselt midagi sellest ajastust
[Pilt: 2q2myaa.jpg]
Vasta
#4
[Pilt: tBanlVs8.jpg]

Pole küll mingeid volitusi ega luba seda pilti eksponeerida, aga kiusatus on suur ja ega keegi ikka tea, kellega tagu. Ja kui teakski, mis siis, ilus pilt ju!
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne