Kuidas kass sappi pritsimas ja austust mangumas käis ja respekti asemel retsepti sai
#61

(05-09-2017, 08:55 AM)HMP Kirjutas:   
Seega niikaua kui üldsus pole valmis oma väljaütlemiste eest oma näo alt vastutama, pole ka mõtet selliseid halateemasid teha.

Tänan õpetamast! Aga kas nüüd on mõtet? Kas seda viitsid vaadata? Ja kas Sa, Heiki, oma pildi ka nüüd lisad? 

[Pilt: 33fcfg4.jpg]
Vasta
#62

Ma ei tea kuidas nende vanainimestega lood on, aga ka keskealised ei austa enam üksteist. Lubas üks mees kaks ballooni mulle saata raha eest, peale asja kokkuleppimist on kadunud nagu vits vette Smile   meest annab sõna-mees võtab sõna.
Muidu on väga tore foorum koos igasugu gazipaziLazirussitsaika jne teemadega.
Vasta
#63

Annaks taevaisa mulle mõistust väärikalt vananeda  Sad
Vasta
#64

Kodanik Kassile lohutuseks ütlen, et näu-piltide lisamisel oli kindlasti mõtet. Mina arvasin varem oma kohtlase aruga, et sellel aidavõtmega pildil on kadunud Ervin Abel ja teisel kunagise menuseriaali "Tahmanägu" peategelane. 
Teema pealkiri sai nüüd hulga informatiivsemaks muudetud, aga ehk pisut liiga keeruline? 
Võiks panna lühidalt: "Autahvel" ja respektiga oleks asi paigas. Pilt ka juba üleval, kuigi ajamata habemega. Hea ksf! linnuke teeb ehk uue korjanduse Kassile pardli soetamiseks?

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta
#65

(05-09-2017, 14:57 PM)Basilio Kirjutas:  Teema pealkiri sai nüüd hulga informatiivsemaks muudetud, aga ehk pisut liiga keeruline? 
Võiks panna lühidalt: "Autahvel" ja respektiga oleks asi paigas. Pilt ka juba üleval, kuigi ajamata habemega. Hea ksf! linnuke teeb ehk uue korjanduse Kassile pardli soetamiseks?

Siin on terased foorumlased, nemad lihtsustavad mängeldes kõik asjad, teemad ja postitused. Ja mul pole enam kaotada vist midagi, ei tule väärikalt vananemisest midagi välja, lisan siis pardlikorjanduse motiveerimiseks veel ühe pildi, mis ka on siin foorumis juba välja kekutatud, üldse on must, kui edevast mehest, siin foorumis hulga pilte väljas olnud, oma viga, kes ei ole viitsinud vaadata.
[Pilt: 3x5KUeU5.jpg]
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne