Natuke nuputamist.
#41

Tuli ikka ära lõpuks. Punktid kirja!

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#42

Õige vastus on tegelikult 50.

Kuna ülemisel real on 4 banaani ja kell on mängus, võib arvata, et kell näitab 3.00 öösel. Alumisel real on aga üks banaan ära söödud, seega näitab kell päevast aega mil banaani tavaliselt süüakse, nah sa neid banaane ikka öösel närid. Päeal on aga kell 14.00, mitte 02.00, seega on tehe 14+3+3x11

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#43

(25-08-2017, 22:40 PM)viplala Kirjutas:  Õige vastus on tegelikult 50.

Kuna ülemisel real on 4 banaani ja kell on mängus, võib arvata, et kell näitab 3.00 öösel. Alumisel real on aga üks banaan ära söödud, seega näitab kell päevast aega mil banaani tavaliselt süüakse, nah sa neid banaane ikka öösel närid. Päeal on aga kell 14.00, mitte 02.00, seega on tehe 14+3+3x11

Ehk siis võib öelda, et vastus sõltub igaühe enda loogikast ja sellest mida ta näeb, ehk siis tsiteerides klassikuid - inimene usub ainult seda mida näeb aga näeb ainult seda, mida usub. Kelle tsitaat ei tule hetkel meelde.
Vasta
#44

(25-08-2017, 22:40 PM)viplala Kirjutas:  Õige vastus on tegelikult 50.

Kuna ülemisel real on 4 banaani ja kell on mängus, võib arvata, et kell näitab 3.00 öösel. Alumisel real on aga üks banaan ära söödud, seega näitab kell päevast aega mil banaani tavaliselt süüakse, nah sa neid banaane ikka öösel närid. Päeal on aga kell 14.00, mitte 02.00, seega on tehe 14+3+3x11

vat selles vastuses näeb minu väikene ajukene kah loogikat, kõigist eelmistest ei saand s.ttagi aru. Ja kelle vastuse siis Marko õigeks luges ning punktid kirja pani? Jäi kah aru saamatuks, kuna viimast vastust (38, Taavi mis tand oligi) enne Marko postitust oli ju korduvalt pakutud ...
Vasta
#45

Siin on kaks teemat, tähelepanu ja matemaatika tehete järjekord.. Rolleyes


Esimesed 3 rida on ainult lollitamiseks
Vasta
#46

(25-08-2017, 22:55 PM)honkomees Kirjutas:  Taavi mis tand oligi

See "mis tand oligi" on autotööstuse lipulaeva keretähis. Selle vastu vaielgu ainult need kellel endal on olnud.
Ma panen esimesele õigesti arvajale ise ka punkti.
Vasta
#47

Kui juba läks selliste imelike küsimiste peale...
Laps joonistas pildi ja küsis kasvataja käest, kummale poole buss sõidab. 
   
Vasta
#48

Buss sõidab vasakule kuna uksed on kõnnitee pool ja ei ole näha.
Honkomees kritiseerib siis kui õige vastus on kirja pandud.
Taavi sai punktid seletuse eest, üks töö jälle tehtud Smile

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#49

(25-08-2017, 23:29 PM)Marko Kirjutas:  Buss sõidab vasakule kuna uksed on kõnnitee pool ja ei ole näha.

Jep, võid lasteaeda minna.
Vasta
#50

tere,aga äkist sõidab buss inglismanide maal.
Vasta
#51

Kumbat pidi naine pöörleb?
   
Vasta
#52

Aga ehk on nii pisikesel ja kummalise kujuga  bussil uks hoopis tagaotsas?
Vasta
#53

(25-08-2017, 23:24 PM)motamees Kirjutas:  Kui juba läks selliste imelike küsimiste peale...
Laps joonistas pildi ja küsis kasvataja käest, kummale poole buss sõidab. 

Leidsin selle pildi kunagi mingist ajalehest kus oli ka väike nupuke juures sellest, et kes ja kuidas sellest aru saavad ja kui kiiresti vastus leitakse. Asja nael oli selles, et lahenduse sellele vastusele leiavad kõige kiiremini lasteaia lapsed ja nooremate klasside õpilased. Mida vanemaks inimene seda keerulisem on tal vastust leida. 
Viskasin selle pildi siis kodus lauale ja 3 klassi poiss pani paugust vastuse letti  samas kui keskkooli laps ja üliõpilane küsisid, et miks sa nii arvad ja kukkusid filosofeerima.

Aquila captas non muscas.
Vasta
#54

(25-08-2017, 23:29 PM)Marko Kirjutas:  Buss sõidab vasakule kuna uksed on kõnnitee pool ja ei ole näha.
Honkomees kritiseerib siis kui õige vastus on kirja pandud.
Taavi sai punktid seletuse eest, üks töö jälle tehtud Smile

Ei kritiseeri, selle ülesande loogikast saan isegi aru Wink, loomulikult ise ära ei tabanud. Loomulikult ei tabanud ära ka Taavi kasutajanime loogikat, nüüd pärast selgitust jääb vast paremini meelde. Aga milline oli algse küsimuse õige vastus jäi mulle ikkagi selgusetuks....
Vasta
#55

(26-08-2017, 08:37 AM)mihkelr Kirjutas:  Kumbat pidi naine pöörleb?
neid optilise illusiooni pilte on ikka palju nähtud ja niipalju kui seletustest olen aru saanud, siis sõltubki vastus inimese nö aju ehitusest või rikkumatusest kogemustega, st umbes pooled näevad nii ja teised naapidi. Mina näen päripäeva pöörlevat daamet.
Vasta
#56

(26-08-2017, 09:36 AM)honkomees Kirjutas:  
(26-08-2017, 08:37 AM)mihkelr Kirjutas:  Kumbat pidi naine pöörleb?
neid optilise illusiooni pilte on ikka palju nähtud ja niipalju kui seletustest olen aru saanud, siis sõltubki vastus inimese nö aju ehitusest või rikkumatusest kogemustega, st umbes pooled näevad nii ja teised naapidi. Mina näen päripäeva pöörlevat daamet.
Kuna tegemist on siluetiga, siis on mõlematpidi õige.

Do'nt panic
Vasta
#57

Pöörleb niipidi kuidas tahan näha. Esmalt üldiselt kipub päripäev pöörlema, aga siis mõningase "mõtte jõul" hakkab vastupäeva pöörlema ja pärast jälle tagasi... Cool
Vasta
#58

[Pilt: optical-illusion-gif-girl-left-right.gif]
Vasta
#59

Prooige see tädike silmadega nii pidi keerlema panna, et vasakpoolne kui parempoolne keerlevad eri suundades üheaegselt.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#60

[Pilt: kys.png]

vabal ajal painutan kaablit...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne