Kroonuvärvi kanister
#1

                       

Mille külge võiks kuuluda selline huvitava kujuga kanister? Maht hinnanguliselt 25-30 liitrit, väljas ühtegi kirja pole, ainult korgil aasta ja lõpuni stantsimata miski soga. 
Nagu ikka, vakantne Smile

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#2

Äkki veesõidukile lisakütuse kaasavõtmiseks? neil olid mingid imeliku kujuga kankud
Vasta
#3

Mul selline kanister olemas. Minu teada olid seal kusagil kiri "kraz" Kas see tähendas autot või midagi muud, ei tea. Kanistri maht minu mäletamist mööda 36 liitrit. Sellised kanistrid olid majapidamistarvetes müügis.
Kui üks sang maha saagida, täiteava ümber keevitada, siis istus ideaalselt mosse 2140 paremasse rattakoopasse. Tegid pagasniku kaane lahti ja täiteava kohe pagasniku nurgas. Auto paaki sai vedeliku voolikuga lastes. See kanister sõitis maha kümneid tuhandeid ja aitas palju hädast välja. Venemaal oli viljavõtu ajal bensiiniga nii nagu oli.
Oli ka juhus, kus bensiini polnud üldse enam. Nägin siis "gontsikud" müüsid oma varupaagist. Küsisin palju kanister maksab, palju maksis. Rohkem veel, kui tanklas, aga seal ju polnud. Leppisime hinnas kokku ja läksin siis selle kansaga. Tema tõstis kohe hinda (arvas 25L olema). Kiire peastarvutus andis mulle ikka toreda kasumi. Lasi siis kanistri täis, ise soigus, et miks nii kaua jookseb. Mul oli vaja aga "25" liitrise kanistriga lõbusalt ära minna. Õnneks olin siis noor ja tugev mees. Läksin siis ühe käe otsas kanister, ise lõin vilet. Pärast mõõtsin käte pikkust, kas on ikke ühepikkused.  Toungue
Vasta
#4

(27-08-2017, 22:29 PM)motamees Kirjutas:  Mul selline kanister olemas. Minu teada olid seal kusagil kiri "kraz" Kas see tähendas autot või midagi muud, ei tea. 

Sama kiri nüüdki punnilt paistmas, aga nõrga gõhhiga. Võimalik, et on tegemist selle tsisternivabrikuga - https://sdelanounas.ru/blogs/32477/
Vasta
#5

Broneeritud seitsmenda Septembrini kaasfoorumlasele.

EDIT: lännu

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne