Sekor-M
#1

Tere

Kas keegi omab või on pildistanud Sekor-M võsalõikajat?
Ainus pilt mida suutsin leida:


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#2

(07-09-2017, 21:07 PM)Meelis2 Kirjutas:  Tere

Kas keegi omab või on pildistanud Sekor-M võsalõikajat?
Ainus pilt mida suutsin leida:

mu käest võid saada pool Sekorit, Mootor on vaid puudu, isegi plaat on küljes

Veel pole maha löödud
Vasta
#3

mu käest võid saada pool Sekorit, Mootor on vaid puudu, isegi plaat on küljes
[/quote]

Tere

Pilti viitsid teha?
Ja mis mootor sellel üldse käis?

Meelis
Vasta
#4

mul on peaaegu terve Sekor, nipet näpet on puudu, vist isegi peaks olema võimalik käivitada. Aga Sekor M  -  kas see on mingi modifitseeritud mudel? Mootor on vene võrrimootor, mingi D8 edasiarendus
Vasta
#5

(07-09-2017, 21:29 PM)Meelis2 Kirjutas:  mu käest võid saada pool Sekorit, Mootor on vaid puudu, isegi plaat on küljes

Tere

Pilti viitsid teha?
Ja mis mootor sellel üldse käis?

Meelis
[/quote]

Võrri moto D6,  kui leian ülesse siis peaks olema mõned osad veel alles.

Veel pole maha löödud
Vasta
#6

Võrri moto D6,  kui leian ülesse siis peaks olema mõned osad veel alles.
[/quote]

Kui hakkasin Sekorit kokku koguma siis kaevasin vene saidid läbi, leidsin et oli kahte sorti- ühed võrrimootoriga ja teised Druzba omaga. Mul ongi üks kellegi poolt retsitud võrrimootoriga ja teine ilma mootorita( võimalik et sellel oligi Druzba otsa aretatud)kusjuures nii suunajad kui kettad paistavad samad olema. Pildi leidsin venest ainult selle ühe mis ülalpool.

Meelis
Vasta
#7

(07-09-2017, 22:07 PM)Meelis2 Kirjutas:  Võrri moto D6,  kui leian ülesse siis peaks olema mõned osad veel alles.

Kui hakkasin Sekorit kokku koguma siis kaevasin vene saidid läbi, leidsin et oli kahte sorti- ühed võrrimootoriga ja teised Druzba omaga. Mul ongi üks kellegi poolt retsitud võrrimootoriga ja teine ilma mootorita( võimalik et sellel oligi Druzba otsa aretatud)kusjuures nii suunajad kui kettad paistavad samad olema. Pildi leidsin venest ainult selle ühe mis ülalpool.

Meelis
[/quote]

Ostas on üleval Sekori kolmnurk ketas kaasfoorumlane müüb Big Grin

Veel pole maha löödud
Vasta
#8

Käest läbi käinud neid mitmeid. Paar pilti kaevasin arvutist välja, kindlasti on neid veel. 

   

   
Vasta
#9

Kattepleki pilt ka:

   
Vasta
#10

Kui see katteplekk alles peaks olema, siis sellele ma kandideerin. Minu omast on ainult riismed järel. Ja bensupaagi kinnitusklambrit oleks kah vaja. Seda mul pole üldse.
Vasta
#11

Misasi seda silindrit jahutab? Kas mootori ja ajami vahel on mingi tiivik ning katteplekk läheb sellele peale ja suunab õhku?

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta
#12

Kuna olid siin sada muud asja ajada siis parandan vea, kõik mis sekorist on on siin. Jah isand Raudpats otsisid seda paagi kinnitusvitsa, seegi kusagil sügaval kola hunnikus peidus, kui leian saadan sulle. Aga aitab mölast.... [Pilt: large_29740927_1VgB.jpg]

teine samasugune vars on veel olemas

Veel pole maha löödud
Vasta
#13

(19-09-2017, 19:28 PM)JaakH Kirjutas:  Kuna olid siin sada muud asja ajada siis parandan vea, kõik mis sekorist on on siin. Jah isand Raudpats otsisid seda paagi kinnitusvitsa, seegi kusagil sügaval kola hunnikus peidus, kui leian saadan sulle. Aga aitab mölast....

teine samasugune vars on veel olemas

Endiselt olen huvitatud Sekori juppidest
Vasta
#14

Selgunud on see, et Secorit tehti ka Taiga mootoriga. Üks selline õnnestus saada, päris komplektne, mootor ei ole töökorras.
https://www.youtube.com/watch?v=-ESim2ghAZo
Võrri mootoriga eksemplar oli mul ka, läks hiljuti uue peremehe juurde.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne