(17-03-2018, 21:56 PM)impreza Kirjutas:  Tead teeks küll,jupikaupa leiaks isegi vahendid,aga tunnistan ausalt et kannatust sellise asja valmimiseni ei jätku Sad
Kui keegi tegeleks pulkade hankimisega siis oleks veel möeldav...Rotikatega asi tunduvalt lihtsam,disain ja tehnilised
lahendused vöivad muutuda iga hetk,olenevalt materjali olemasolust ja disaineri meeleolust Big Grin
Vahest tahaks kohe hirmsasti midagi sellist ette vötta,aga önneks on hommikuks alati möistus tagasi tulnud...
Kui selline projekt pooleli jääb siis on kaotused kindlasti mitte väiksed.Pärast seda poolikut tükki ei taha enam keegi..
Ühest suure hooga alustatud Taunusest söitsin ise buldooseriga üle,önneks alguse poole...
Aga sinusguse tegelase ees peab sügavalt kummardama ..Kust krt sa selle aja nende pulkade otsinguks varastad Big Grin  Big Grin
  Tegelikult see asi pole nii hull. Kui sa teed mingit ägedat ja haruldast projekti, siis saad oma raha tagasi, isegi kui vahel alla annad. Kõik jupid olen kogunud Vene ja Ukraina portaalidest. Vahel ikka midagi liigub. Selle teengi mitut asja korraga. Sa ise kõva keevitaja ja mehhaanik, ses suhtes palju lihtsam. Ma pean ikka ilgeid summasid keevitus tööde eest välja käima. Tegelikult need ennesõja aegsed autod on küllalt lihtsa ehitusega ja GAZ 67 raami ja sillad ikka leiad Eestimaalt. Taavil on neid MM käigukaste ka mitu tükki. Kõige suurem probleem on mootor, aga kõik loksub kunagi paika. Praegugi näiteks keegi pakub selle kastika kasti külje plekki Vene portaalis
http://autobuy.ru/wpage/121483
Nii kaua kui sillad, raami ja alusvankri korda saad, koguneb juba ka kere detaile. Hiljuti helistasid mulle Volga klubi mehed ja pakkusid tervet M1 keret. Pidavad üleliigne olema. Nii, et anna minna. Lood Rotika kõrvale ka midagi, mis vähemalt ei odavne.
Vasta

(17-03-2018, 22:35 PM)Formika Kirjutas:  
(17-03-2018, 21:56 PM)impreza Kirjutas:  Tead teeks küll,jupikaupa leiaks isegi vahendid,aga tunnistan ausalt et kannatust sellise asja valmimiseni ei jätku Sad
Kui keegi tegeleks pulkade hankimisega siis oleks veel möeldav...Rotikatega asi tunduvalt lihtsam,disain ja tehnilised
lahendused vöivad muutuda iga hetk,olenevalt materjali olemasolust ja disaineri meeleolust Big Grin
Vahest tahaks kohe hirmsasti midagi sellist ette vötta,aga önneks on hommikuks alati möistus tagasi tulnud...
Kui selline projekt pooleli jääb siis on kaotused kindlasti mitte väiksed.Pärast seda poolikut tükki ei taha enam keegi..
Ühest suure hooga alustatud Taunusest söitsin ise buldooseriga üle,önneks alguse poole...
Aga sinusguse tegelase ees peab sügavalt kummardama ..Kust krt sa selle aja nende pulkade otsinguks varastad Big Grin  Big Grin
  Tegelikult see asi pole nii hull. Kui sa teed mingit ägedat ja haruldast projekti, siis saad oma raha tagasi, isegi kui vahel alla annad. Kõik jupid olen kogunud Vene ja Ukraina portaalidest. Vahel ikka midagi liigub. Selle teengi mitut asja korraga. Sa ise kõva keevitaja ja mehhaanik, ses suhtes palju lihtsam. Ma pean ikka ilgeid summasid keevitus tööde eest välja käima. Tegelikult need ennesõja aegsed autod on küllalt lihtsa ehitusega ja GAZ 67 raami ja sillad ikka leiad Eestimaalt. Taavil on neid MM käigukaste ka mitu tükki. Kõige suurem probleem on mootor, aga kõik loksub kunagi paika. Praegugi näiteks keegi pakub selle kastika kasti külje plekki Vene portaalis
http://autobuy.ru/wpage/121483
Nii kaua kui sillad, raami ja alusvankri korda saad, koguneb juba ka kere detaile. Hiljuti helistasid mulle Volga klubi mehed ja pakkusid tervet M1 keret. Pidavad üleliigne olema. Nii, et anna minna. Lood Rotika kõrvale ka midagi, mis vähemalt ei odavne.

Vöibolla vötangi veel midagi sellist ette,aga praegu pole veel selleks küps..Praegu on peas midagi muud mis küll
söiduk aga vanasöidukiga midagi ühist ei oma..Seda ma ka kinndlasti siin kajastan kui asi nii kaugel on...
ja Subaru mis ilmselt minu elu löpuni minuga jääb on vaja kah veel söitma panna.Sellest ma ei pääse kuhugile
kuna mingid eri kövad lubadused juba välja käidud ....Selle masinaga on mul eriline side,köik vöin müüa aga see
jääb.Nagu sul faetonid..

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta

Neid "esimesi" ja "maailma esimesi" lauseid peab alati vähe paksema prilliga lugema, et ükski sõna tõlkes kaduma ei läheks. 
Maailma esimene auto, mille projekteerimisel väidetavalt kasutati arvutit seisab mul garaažis. Ja sama auto oli veel umbes 20-ne omaduse poolest kas usa või maailma esimene. Puhas marketing.
Alles hiljuti kelkis bmw, et sai maha maailma esimese turbo mootoriga millel kasutatakse vee sissepritset. Mõtlesin, et mai-ass, kuna GM tootis juba 61 samasugust. Aga jah, tuleb välja , et GM kasutas VESILAHUST, ja bemm kasutab VETT, siis on kõik jokk.

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
Vasta

(15-03-2018, 19:45 PM)cesium Kirjutas:  See rotikas praagiti välja juba enne.

Veel üks, kahtlaselt odav, kuid oksjonit vms pole märgitud.

https://hartford.craigslist.org/cto/d/19...19782.html
 Käivad rasked läbirääkimised selle auto müüjaga. Tal palju absurdseid nõudmisi ja kõige hullem neist , et maksma peab sularahas. Kui tal tulevat see raha panka, siis maksuamet võtvat pea poole ära. Siit jälle võimatu minna, selline sularaha pakk kaasas. Praegu pakkusin välja, et tulgu siis autoga Juuli alguses Marylandi, siis olen perega seal ja võin selle summa kaasa võtta aga ma tahan garantiid, et ta seda auto enne kellelegi teisele maha ei müü. Muidu tellin konteineri ja ..... Iga tahes töötavat lahendust veel ei ole.
Vasta

See sularahaga maksmine seal jah kahjuks väga popp. Siis ei jää jälge ja kõik rahul Toungue 

Kanna raha sugulastele üle. Siis nemad saavad äkki tehingu ära teha. Samas võib jälle tekkida olukord kus hiljem sugulane peab aru andma,miks talle see raha kanti arvele ja kui seal korraga 20+ tuhhi automaadist/pangakontorist välja võtad on vastav ametkond kohe kenasti küsimusi esitamas. See unistuste maa on ikka kohati päris imelik. Ole veel õnnelik,et auto omanik sinuga suhleb. Mõni kuuldes,et sa ei olegi kohalik ja kusagilt nende jaoks krt teab kust,lõpetab igasuguse suhtluse kohe ära.
Aga edu ja pikka meelt kõnelustes. Tõotab tulla jälle üks eeskujulik projekt.

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta

(21-03-2018, 14:11 PM)wagoneer Kirjutas:  See sularahaga maksmine seal jah kahjuks väga popp. Siis ei jää jälge ja kõik rahul Toungue 

Kanna raha sugulastele üle. Siis nemad saavad äkki tehingu ära teha. Samas võib jälle tekkida olukord kus hiljem sugulane peab aru andma,miks talle see raha kanti arvele ja kui seal korraga 20+ tuhhi automaadist/pangakontorist välja võtad on vastav ametkond kohe kenasti küsimusi esitamas. See unistuste maa on ikka kohati päris imelik. Ole veel õnnelik,et auto omanik sinuga suhleb. Mõni kuuldes,et sa ei olegi kohalik ja kusagilt nende jaoks krt teab kust,lõpetab igasuguse suhtluse kohe ära.
Aga edu ja pikka meelt kõnelustes. Tõotab tulla jälle üks eeskujulik projekt.
 Sugulased hüppasid kohe alt ära, nemad sellist raha enda arvele ei taha ja müüja ei hüpanud alt sellepärast, et lasin neil Ameerika sugulastel ka helistada. Auto asub neist ju ainult 400 km kaugusel aga see ka suur probleem. Ma olen seal kunagi ammu aasta aega tööl olnud, minu jaoks ta küll mingi unistuste maa ei ole.
Vasta

Üldse peab märkima, et Eurooplasena on Ameerikast autode ostmine seotud igasuguste riskidega. Panin ostukuulutuse üles ka paari Fordi sõprade foorumisse. Tuleb igasuguseid pakkumisi. Allapoole panen ühe näite. Tavaliselt teeb valvsaks juba tunduvalt madalam turuhind. Tavaliselt palun ma selliste kuulutuste peale saata autost pilte. Pärast seda kaovad osad pakkujad ära, või hakkab jutt, et olen mujal tööl ja auto vanemate juures garaažis ja neist pole pildi tegijat. Siis kirjutan, et tegelik ostja on minu vana tädi, kes elab Marylandis ja tahab nostalgiast sõita ja palus mul aidata autot osta. Saada mulle autopassi koopia. No pass ka tavaliselt auto juures. Lastakse veel hinda alla, et ainult osta ära. Siis saadan viimase kirja, et saada auto nr., tädi läheb politseisse ja kontrollib, kas kõik on autoga korras. Tavaliselt peale seda on müüja kadunud.
Let me say that the Ford Phaeton Convertible is available for $22,499.
One of the cleanest Ford Phaeton Convertible for sale anywhere. 1937 with only 18650 miles. One of the best all around driving cars you can buy.
A Totally Rust, Corrosion And Flood Free Vehicle. Never been in any accidents. Clear title.
Where are you located?
If you have any further questions please do not hesitate ask.
Don't let this beauty go away !!!
Thank you,
Vasta

Või teine näide. Kuna sa ise osta tahad, siis küsitakse ulmelist hinda. Panen siia mõned pildid, mis üks Jänki mulle saatis ja hinda ei häbenenud küsida 20 000.-$. Ütlesin, et natuke rohkema eest saab korras sõitva auto. Vastust ei ole seni tulnud.
   
   
   
   
   
   
   
   
Muidugi lisas ta , kuna Marylandi on 1500 miili, tuleb mul veel 2000.-$ transpordi raha maksta.
Vasta

Kui kodanikel müüjatel huvi maksu vältida, võib uurida kingituseks vormistamist.
Vasta

(21-03-2018, 19:32 PM)cesium Kirjutas:  Kui kodanikel müüjatel huvi maksu vältida, võib uurida kingituseks vormistamist.
 Sellel pole vahet, ega ta seda sulle niikui nii ei kingi. Raha tuleb ikka sulas kätte viia.
Vasta

Ei ma räägin sellest, et kui tal pool või mis iganes väidetavalt ära võetakse tvalise ülekande puhul, siis kingituse pealt üldiselt maksma ei pea.
A kui sula on raudne eeldus siis jah.
Vasta

(21-03-2018, 20:03 PM)cesium Kirjutas:  Ei ma räägin sellest, et kui tal pool või mis iganes väidetavalt ära võetakse tvalise ülekande puhul, siis kingituse pealt üldiselt maksma ei pea.
A kui sula on raudne eeldus siis jah.
 Kingituse eest raha ei kanta ja ikka võetakse pool ära, mitte päris, olenevalt sissetulekust 40 - 50 %
Vasta

Ka mitte sellest ma ei räägi Smile vaid et auto eest ülekantav summa vormistatakse kingituseks, millelt üldjuhul tulumksu ei arvestata. 


https://www.irs.gov/businesses/gifts-fro...ign-person
Vasta

(21-03-2018, 20:21 PM)cesium Kirjutas:  Ka mitte sellest ma ei räägi Smile vaid et auto eest ülekantav summa vormistatakse kingituseks, millelt üldjuhul tulumksu ei arvestata. 


https://www.irs.gov/businesses/gifts-fro...ign-person
Aga siin ju ilusti kirjas, et kõik välismaalt saadud kingitused tuleb lülitada üld sissetulekule otsa ja lähevad maksu alla.
In general, a foreign gift is money or other property received by a U.S. person from a foreign person that the recipient treats as a gift or bequest and excludes from gross income.  A “foreign person” is a nonresident alien individual or foreign corporation, partnership or estate.

The IRS may re-characterize purported gifts from foreign partnerships or foreign corporations as items of income that must be included in gross income.  Additionally, gifts from foreign trusts are subject to different rules than gifts other foreign persons.
Vasta

Mul siin sõber Taavi oli hädas Ameerikast MM-le kardaani saamisega. Mees ei olnud nõus isegi mõnesaja dollarilise ülekandega. Tuli Taavile appi minna ja kuna jätsin Tädi kätte kõik ülejäänud Dollarid, siis vahetas ta need tšekiks ja saatis müüjale ja siis sai Taavi oma kardaani, mis küll tõsi veel vedeleb Marylandis.
Vasta

Tsitaat:received by a U.S. person from a foreign person that the recipient treats as a gift or bequest and excludes from gross income .

... arvab välja kogusissetulekust.

E: maskuametil on seal õigus vajadusel see ümber muuta kingitusest millegiks muuks ja siis on see juba osa tulumaksu alla minevast.

Saaja peab sealsele maksuametile teatise tegema, et talle selline kingitus tehti. Alla $15k aastas pole seegi kohustuslik.

Ma ei kujuta ette mis seal osariikide tasemel toimub muidugi ja eks selle taha võib jääda ka kui müüja lihtsalt ei viitsi jamada või endal mingid jamad kaelas.
Lihtsalt variant pääsemiseks.
Vasta

(21-03-2018, 20:44 PM)cesium Kirjutas:  
Tsitaat:received by a U.S. person from a foreign person that the recipient treats as a gift or bequest and excludes from gross income .

... arvab välja kogusissetulekust.

E: maskuametil on seal õigus vajadusel see ümber muuta kingitusest millegiks muuks ja siis on see juba osa tulumaksu alla minevast.

Saaja peab sealsele maksuametile teatise tegema, et talle selline kingitus tehti. Alla $15k aastas pole seegi kohustuslik.

Ma ei kujuta ette mis seal osariikide tasemel toimub muidugi ja eks selle taha võib jääda ka kui müüja lihtsalt ei viitsi jamada või endal mingid jamad kaelas.
Lihtsalt variant pääsemiseks.
 Eks ta selline kahe otsaga asi ole. Teed kingituse ja pärast müüb auto mujale ja koer ka ei haugu. Nõuda pole midagi. Siis pead venda ikka ilgelt usaldama. Praegu surun ikka talle peale, et too masin ära, mis see 400 km sõita on ja saad oma nutsu kätte. Eks vaatame mis ta mõtleb, eks ikka üle hirmu ei saa.
Vasta

Ega siin midagi väga imestada ei ole. Ma Eestiski sattunud täiesti lugupeetava (noor, edukas jne) kodaniku otsa kes mitu aastat oma isiklikus kasutuses olnud autot müües täiesti raudpolt veendumuses oli, et peab saama mu käest sularaha, muidu maksuamet võtab osa omale. Vähemalt ei pidanud väljamaale minema raha viima. Big Grin
Vasta

Saabub aina uusi pakkumisi USA-st. Algul mõtlesin, et auto on Serbias, Belgradis, aga tuleb välja, et Montanas ka selline linn olemas.
Ühesõnaga jänki räägib, et ta peab lahutama ja peab oma auto ära müüma, annab jube soodsalt, toob tasuta kohale. Ta ise väga töökas ja  sõidus, kanna aga raha X firmale üle ja kõik organiseeritakse.
Tüüpiline sillerdus minu arust. Ennast mind ei ole, raha enda nimele võtta ei saa, kuna ex paneb käpa peale. Asju ajab mingi firma, mida pärast enam ei eksisteeri. Jumal teab, kust see pilt on võetud. Numbrid on kinni kaetud.
   
I have attached a full set of pictures for you. Please check them and let me know if you are interested.
The reason why I'm selling it is a divorced settlement. I must share everything with my ex. I am very mad on this situation but I don't have any options. Priced for a quick sale. Because my time is very important and and I'm dedicated to my career a third party company is the best choice for us. They will protect both of us in this transaction. I know it's been advertised in a few areas but the car is in Belgrade, MT ready to go. I arranged for the sale before I left the country so my presence won't be necessary. They are supervising the entire sale process from payment, shipping with a inspection period (7 days), title(clear) transfer service or/and (if needed) returns and refunding. As for the payment we can start a transaction through the shipping company where I'm already registered. You will have to register too on their website, then you have to contact me to start the transaction. If you are serious about buying the car, I will ship it anywhere with no extra cost(I will use a coupon for that).
If you want to move forward please contact me back so we can get the ball rolling
.
Vasta

Pildi järgi otsides jõuab tulemuseni, et seda autot on müüdud siin: https://www.cleanclassiccars.com/

Google leiab sellise pildirea veel netist:


https://www.google.com/search?tbs=sbi:AM...yt6t&hl=et

Lõhnab mingi jama järele. Mina sinna raha ei suunaks enne, kui sõltumatu kodanik suudab selle auto olemasolu tõestada.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne