Vaaluti
#1

Plaanis soetada ylo vaaluti asemele miskit uuemat ja valikus on seda tüüpi https://imgsrv.kuldnebors.ee/dynamic/tim...545721.jpg vaalutid. Kuna ennem ei ole sellistega kokku puutunud ja näinud ainult videos/ pildis. Mida tasub jälgida sellise soetamisel, vöi mis firma omat eelistada. Videos paistab et teeb ikka väga väga puhta töö, kas see on ka nii. Praegu ylo-ga on nii ja naa, vöiks parem olla. Ehk jagab keegi kogemust ja teadmisi.
Vasta
#2

Rodnase foorumit lugesid? Praegu on seal vaikne, aga nende vurride üle on arutletud.

Puhta töö teeb siledal maal. Siis ikka siledal, mitte meie tavapärasel kuumaastikul. Väikesed rattad annavad välja - kui hakkab hüplema, on kiirust liiast antud pinna jaoks.

Mida lähemale maale, seda paremini rehitseb. Ning paraku kaabib ka mulda heina hulka. See aga pole hea.

Vastupidavus on nii ja naa. Reeglina kallim talub kauem vägivalda, aga leidub erandeid. Tõsi, need peaks ilmnema pretensioonide esitamise aja vältelWink

Odavate poolakate eduka ekspluatatsiooni eelduseks on asjatundlik operaator. Big Grin

Mihuke Ylo asendust vajab? Ja mis on peamiseks pretensiooniks?
Vasta
#3

Jah ega see maa on nagu on. Mm omal mul on see 4m mis ühte äärde viskab/lööb ,alles nägin müügis ka siukest... See kuidagi nagu tuiskab seda heina, mulle tundub et need kettad panevad veits liiga kiirelt ringi, töö pole ka nüüd teab mis puhas aga samas pole ka nii hull et üle peaks tegema. Möni pöllu nurk on ka sea mättaid täis ja no sinna ei tasu sellega üldse minna, veab ketta sinna mätta sisse. Samas sai proovitud ka seda vene kahe kettalist mis keskele kokku lööb, see on asisem sellessuhtes et käib tunduvalt aeglasemalt ringi ja töö oleks ka justkui puhtam. Pöld on sama, traktor sama jvv on 540 pöörde peal. Ma julgen arvata et selline üla piidega vms on naq parem mättalise peale kuna pii tuleb ülevalt siis mätta korral ta lihtsalt paindub rohkem/ vähem ja kogu pidu.Ylo puhul hakkab ta seda ketast ju mättast läbi vedama. Ja üldse igasuguseid kumerusi vöiks see ülapiidega paremini läbida. Et vbl on mul seal midagi valesti regullitud üldsegi, vöta kinni milles asi on..
Vasta
#4

Kui sellist vaalutit vaatad siis on olemas sellised vaalutid/kaarutid ka kus on pööratav rulltee- saad valida kas viskab küljele vaalu või taha laiali. Selline universaalne riist. Ja vastupidavuse kohapealt loll oskab kõik ära lõhkuda. Kõige rohkem kipub murekohaks olema see sama rull tee ja pii toru otsas olevad laagrid. Kui ajusid pole siis selle remont pole odav lõbu- rulltee on umbes 500-1000eur....  sõltuvalt kvaliteedist
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne