trapetsibuum võredisainis
#21

(02-10-2017, 09:32 AM)TeeTL Kirjutas:  Aga Sierra sedaanil see plastikriba C-piilaril? Pakuks, et vähendada C-piilari visuaalset mahtu ? Või siis ikkagi aerodünaamika, et õhuvool tagaaknale suunata?

Tagaklaas sai disaineritel pisut liiga "püsti" tehtud. Paberi peal oli veel ok vaadata, aga päriselus tundus kole.
Aga stantsid, asjad jne olid juba valmis tehtud ja pressimine käis. 

Siis ei jäänudki muud üle, kui see klaasi nurk liistuga visuaalselt ära petta. Mis ka õnnestus.

.
Vasta
#22

(03-10-2017, 21:58 PM)Jansa Kirjutas:  Tänapäeva trapetsi juurde tagasi tulles, siis minu jaoks 'algas' see uue Transuga (eriti selle suuremaga)- niikui nägin, tulid kohe meelde 70-80ndate lombitagused Fordi veokad-
https://www.google.ee/search?biw=1078&bi...Gs#imgrc=_
Minevikust on hea laenata, eriti kontserni seest.
Muud trapetsid on nagu hiljem tulnud. Audist poleks ausaltöelda uskunud sellist asja, neil peaks ju disainer tööl olema. Subaru on küll puhtalt lati alt jooksnud, väike flipp ja korras. Samas ei pane see imestama, neil nagu polegi mingit sellist läbivat joont läbi ajaloo, iga uus mudel on nagu mingi uus katsetus (reeglina kole).

Ja minu jaoks tekkis see trapets pilti 2007 aasta Mitsubishi Lanceri ja Outlanderiga. Ehk siis juba 10a. Tagasi
Vasta
#23

Ma Audi puhul mõtlesin rohkem seda võre ülanurkade äralõikamist, nagu fordil, subarul, kial, hundail jne.
Mitte ühes tükis võret kui sellist.

Noid Mitsusid pole ausaltöeldes märganudki, sry
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne