Vihkan seda postiteenust, ehk kas tõesti teisiti ei oleks saanud?
#21

UK-s elades oli pidevalt mingi nu#s nende kulleritega, nii endal kui tuttavatel. Kui teadsid et pakk tuleb mingil kindlal päeval, siis tuli koju jääda ootama, aga kuidgi juhtus ikka nii et kui läksid vaatama kas muud posti on tulnud oli ka kiri " we called, nobody was at home",või mingi muu jura. Ja jälle oli päev pekkis, ei olnud ei pakki ega ka tööl oldud. See tähendas et tuleb veel üks päev kodus passida, olin kogu päeva ekstra all korrusel kust avanes hea vaade maja ette ja tänavale, aga ikka suudeti kuidagi poetada see kuradi kiri, et käisime, aga kedagi polnud kodus. Paar odavamat asja jäigi saamata, sest ei olnud mõtet aega raisata. Selles mõttes on Eestis pakiautomaadid külla väga hea lahendus.
Vasta
#22

Omniva kohta võib öelda vaid, et niikaua kui inimfaktorit mängus (näha) ei ole, on kõik ok.
Vormistad paki kodus ära, maksad netis, viid pakiseina sisse ja homme kohal. Siiani väga ok, mugavam ja kiirem Smardist.
Aga just saadeti kiireloomuline pakk Päälinna postkontorist. Soov oli seina sisse saada, aga klienditeenindaja väitis, et kontorist seina sisse saata ei saa...? Tulemuseks see, et esmaspäeval saadetud pakk jõudis küll teisipäevaks kohale, aga õhtul ei jõudnud ja kätte sain alles kolmaba 11.00, ehk kesk tööpäeva.

Kulleritest.
Tellid kauba, tuleb kulleriga (Itella/DHL) Kirjas, et helista 30min ette, et teaks kohal olla. Saadavad sms: kuller tuleb kell 17:30 (+/-30min). Sätid enda tegemised nii, et 17.00 kodus oleks, kui äkki 16:45 kõne kodust, kuller ukse taga, pakk näpus. Õnneks annavad koodi teades ka pereliikmetele üle. Aga kui ei oleks? Räägivad küll kõik riigikeeles, aga vist pole mahti selle 1 kõne jaoks.
Vasta
#23

Tundub, et mul on väljaheiteks vedanud, siiani olen suutnud netikaubandust vältida ja peale selle hala lugemist teen seda ka edaspidi. Eraisikult koduriigist tuleb sutsti pakimasinasse, see ilmselt jääb ka minu pisukeseks panuseks netikaubanduse arendamisse.
Kõik asjad on poes müügil, raha jääb siia ja sihker.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#24

(30-09-2017, 22:15 PM)Marko Kirjutas:  Tundub, et mul on väljaheiteks vedanud, siiani olen suutnud netikaubandust vältida ja peale selle hala lugemist teen seda ka edaspidi. Eraisikult koduriigist tuleb sutsti pakimasinasse, see ilmselt jääb ka minu pisukeseks panuseks netikaubanduse arendamisse.
Kõik asjad on poes müügil, raha jääb siia ja sihker.

Hea meelega ostaks kah poest, saab kätte vötta ja puha aga väga palju
selliseid asju lihtsalt poes üldse pole vöi seal peavad nad kah selle tellima ,näites selle viimase tehtud
Audi motole pole poest peale tihendite muhvigi vötta...
Mul tuleb iga nädal vähemalt kolm pakki, DHLiga pole probleemi isegi sel juhul kui kuller
ei viitsinud kuuendale korrusele lonkida pakk on alati postkontoris vöi paki automaadis..
Mul ei ole sellele raske ise järgi minna. sama UPSiga.Nendega pole kunagi probleeme olnud
et ma peaks kuhugile helistama vöi mailima.Pakk on alati seal olnud kus lipiku peal kirjas ..
DPDga om lugu hoopis teine ,kui on lipikul kirjas et läks paket shoppi siis teda seal pole
läks tagasi hoopis saatjale vöi depoosse vöi soidab lihtsalt nädalakese linnas ringi...
Kui on tracingus et juba poolel teel saatjale tagasi minemas siis tuleb ta järgmine
hommik ikkagi..Vot selline kapsasupp...
Ainukesena ei saa DPDest pakki ise ära tuua ülejäänutega see variant olemas..
Helistamisest nii palju et tänapäeval on köigi telefonidel flatrate ei saa ju keegi öelda et helistda on kulukas.

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta
#25

(30-09-2017, 20:25 PM)maisalup Kirjutas:  Tundub, et mõnel kulleril on lihtsalt kopp ees väikesest palgast ja pikast tööpäevast ning on lihtsam panna, et kedagi polnud kodus kui ei viitsi kuhugile tallinnast kaugemale sõita...

Ja olgem ausad, sellise suhtumise korral pole põhjust seda palganumbrit tõsta ka.
Vasta
#26

Helistamisest nii palju et tänapäeval on köigi telefonidel flatrate ei saa ju keegi öelda et helistda on kulukas.

DHL -is kasutasid enamus kõnekaarte ma arvan et DPD on sama. Isegi eelistan maksta ainult teenuse(internet) mida ma tõesti kasutan, teen ca 5min kõnet kuu nt.
Pealegi kipuvad siis kliendid oma pakke taga otsima nii et oma nr-lt helistamine on paha mõte. Kulleril ei ole selleks aega planeeritud (2.5 -5 min. pro kunde) et helistada klientidele et ta teeb seda siis oma ajast? Kuller kulutab igale teisele helistades 1x50 oma aega millest ei maksta? ka 10 min  päevas tasuta töötamist ei meeldi meile kellegile Smile UPS-il on selleks eraldi teenused ja inimesed
Vasta
#27

Omniva töökultuurist on selle aasta algusest üks näide.Poeg võitis  oksjoni ja sai miski asja omanikiks mida poleks saanud tavahinnaga ostes omale lubada.Kui paki aeg käes oli istus piltlikult öeldes nina vastu postkasti ja ootas.No pakk oleks kohal pidanud olema aga vaikus,suhtles saatjaga  ja see kinnitas et asi ilusti välja saadetud.No hakkas siis siit postist uurima ja vastuseks oli et asi juba ammu teie postkasti pandud,võibolla keegi varastas selle postkastist ära .Seletuse peale et seda pakki on väga oodatud ja peale postiljoni käimist on kohe vaadatud postkasti anti postiljoni number et suhelge ise temaga.Kuna postiljon venelane aga poja vene keel kõnes kesine hakkas asju ajama naine.Esimese kõne peale teatas postiljon et tema pani paki kindlasti Npäeval postkasti aga kui kuulis et me käisime iga päev peale tema käimist kasti vaatamas siis lubas kontrollida võimalikud veakohad üle.Mõni päev hiljem helistas ta tagasi ja teatas et ta pani asja kindlasti õigesse postkasti.Selleks ajaks olid nad kodus mind oma halaga juba keema ajanud ja ma helistasin Omnivasse.No sealt hakkas iga igasugust ibu tulema,esimeseks asjaks oli et oli miski maksikirja vormis ja lihtpostiga saadetud asi ja selle kadumise korral ei olegi midagi teha ja stiilis et see ei peagi kohale jöudma.Siis pakkus teenindaja mulle et annab mulle postiljoni tel numbri(naine helistas kohallikku postkontorisse,mina Omnniva miskile infotelefonile) ja tegelegu ma temaga ise.See ajas mul juba sita keema ja ma küsisin otse et kas meil on nüüd üheksakümnendadtagasi tulnud ja lihttöölised on nagu kahuriliha keda tuleb riputada pea ees kaevanduse surfiauku ja siis temaga vestlust hakata arendama.Selle peale võttis ikka teistpoolt toru ikka vähe tummaks küll ja peale vähest kogumist tuli uusi pärleid sealt.Alustati sellest et postiljonidel on väga suured kande piirkonnad ,palju tööd ja palk kah veel väike.Minu küsimuse peale et miks peab tegema tööd mis käib üle jõu jäädi vastus võlgu.Põhimõtteliselt lõppeski meie vestlus nii et loll saab kirikus kah peksa ja tee postiljoniga mis tahad,ta peaaegu nagu pärisori.Läks mööda umbes nädal ja pakk ilmus postkasti.See jäigi saladuseks kuidas ta sinna sai aga kuna ma olin juba kettasse aetud siis ma ei saanud Omnivasse helistamata jätta.Minu küsimuse peale miks postiljon valetas silmnähtavalt ja väitis et tegi kõik endast oleneva et pakk leida ainult vabandati toru teises otsas.Lõpuks ma soovitasin et tegelege ise oma töötajatega kuna ma tellin teenuse firma käest mitte postiljonilt.Suvel millalgi leidsin postkastist kaks võõrast pakiteadet mis olid adresseeritud veel pealekauba erinevatele aadressidele ,see näitab jätkuvalt postiljoni kirjaoskamatust.
Vasta
#28

Viimase postituse peale meenus üks lugu, sellest suvest.
Teeme õues tööd, vihmasadu.
Tekkib aia taha vanem naisterahvas, tugevalt pensionieas, jalgratas käekõrval. Ratas toetatakse aia najale ja läbiligunenud proua tuleb mureliku näoga küsima, et kus asub N tänava 1a maja. Tänav õige, maja nr.1 teada, aga 1a...? Kurdab rasket elu, ilma ja seda, et juba tunnike tulutult otsinud, polevat linnaga päris tuttav.
Küsin siis, et mis mureks. Ja siis tekkib kuskilt taskust natuke elunäinud ja vihmast ligunenud ümbrik, tähitud kiri!, margid peal ja puha. Hoolimata natuke loetamatuks muutunud tekstist, seisis seal naabrimehe nimi, kes elab majas nr.1 (ilma täheta). Juhatasime proua õige väravani ja jäin mõtlema, mitu minu kirja niimoodi tulnud, või tulemata jäänud?
Vasta
#29

(01-10-2017, 18:01 PM)roosteuss Kirjutas:  Suvel millalgi leidsin postkastist kaks võõrast pakiteadet mis olid adresseeritud veel pealekauba erinevatele aadressidele ,see näitab jätkuvalt postiljoni kirjaoskamatust.
Osadele Omniivää töötajatele paistab saksa tähtedega kirjast aru saamine tõesti raskusi valmistavat, ilma naljata. Latt vist ikka väääga madalal.  Sad

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta
#30

Pilti tuleb ikka laiemalt vaadata. Te siin kritiseerite, aga viimane kilumeeter ei olegi eemärk omaette, nagu selgub aastatagusest jutukesest.
http://www.aripaev.ee/uudised/2016/10/26...mangumaale
Vasta
#31

Omniva on , kuidas nüüd viisakaks jäädes öelda :" monstrum " , ettevõte , mis on tekitatud poliitiliselt ustavatele seltsimeestele mugava äraelamise tagamiseks , sarnaselt eleringile , kus kõikvõimalikud ettevõtte poolsed apsud , vead , hooletus , pohhuism ja muu pask , mis on tingitud näiteks kasvõi eesti keelt mitteoskavast töötajaskonnast on mahutatav seaduse piiresse jäädavasse nn. lubatavuse piiridesse.

 Näide: tütar sõitis minu nimel oleva sõidukiga lubatust kiiremini , kiiruskaamera fikseeris . Tütar autot tagastades rääkis sellest , ootan siis teadet kohtuväliselt menetlejalt ja nädal möödas ning mitte miskit . Helistasin siis 6123000 kurdan muret , sealt siis "põrgatati" edasi , rääkisin , mis mureks ja palusin saata kordusteate teisele aadressile , oligi järgmine päev kiri kohal , trahv tasutud ja see asi lõpetatud. Hiljem sai kuskilt meediast kuulda , et postiljon lihtsalt puistas kirjad kuskile metsa ... .

 Siis tekkis uus "mood" :minu kirjad sattusid naabri postkasti ja naabri omad minule , seepeale hakkasin siis vaatlema , kuidas "postipoiss" tööd teeb ja üritasin veidi vestelda töö teostajaga - resultaat Null - umbkeelne venelane Harku vallas postiljoniks , jutule siis ametiisikuga ei saanud , jälgisin siis asjapulga tööd distantsilt ja ilmes , et peatähelepanu on koondatud "näoraamatus" suhtlemisele , töö oli naguteisejärguline . Kirjutasin Omnivasse kirja , sain isegi vastuse stiilis _ vaatame , kontrollime , parandame ja muu selline umbluu .
Vasta
#32

(01-10-2017, 07:57 AM)tcumen Kirjutas:  
(30-09-2017, 20:25 PM)maisalup Kirjutas:  Tundub, et mõnel kulleril on lihtsalt kopp ees väikesest palgast ja pikast tööpäevast ning on lihtsam panna, et kedagi polnud kodus kui ei viitsi kuhugile tallinnast kaugemale sõita...

Ja olgem ausad, sellise suhtumise korral pole põhjust seda palganumbrit tõsta ka.

"Kui te kurat tööle ei hakka normaalselt, siis raisk saate palka juurde!!" Big Grin


Aga Edvardi jutu jätkuks sobiks vast see. https://www.youtube.com/watch?v=tdz4DvDG_gg
Veits karm, aga ilmselgelt põhjendatud.


Ma küll ei mäleta enam teenuse pakkujat, aga pakk pidi jõudma mingi päev minuni. Saadeti sõnum japuha, et saabub hommikul 8:00 ja 9:00 vahel. No ma selline ööloom ja see kellaaeg ikka suht saast. Eks tuli see üle elada ja ajasin ennast üles. Pika ootamise peale hakkasin kannatust kaotama ja asja uurides pidavat olema kõik tehtud, et asi minui jõuaks aga mind ei olevat kodus olnud. MÖH...?
Seepäev jäi asi sinnapaika jäetud, kuna oli asjatoimetamisi. Ülejärgmine hommik, mingil arusaamatul põhjusel olin jätnud telefoni häälekaks ja see hakkas plärisema. No kangutasin ta ikka kuidagi kõrvaäärde ja oh imet, mulle pidavat pakk olema. Rääkisin kullerile jutu ära kuidas ta minuni jõuaks ja varsti oli ta siin. Kui uurisin, et miks eile nii ja täna naa, siis ta teatas rõõmsalt, et no talinast pölva käib tänapäeval pakk läbi Saaremaa. See ei olnud iroonia vaid oligi minu pakk käinud tegelikult seal. Big Grin

Kui on raha, siis ostan bensiini ja sõidan tsikliga. Kui ei ole, siis sõidan ilma.
Vasta
#33

Omniva on tõepoolest sarnane ropp värdmoodustis, nagu Elektrilevi jms. Süsteem toimib mingi imeläbi anonüümselt ja nö. kollektiivse organismina. Elik vastutajat sa ei leia ja isegi seda inimest mitte, kellega eelminekord telefonitsi vestlesid. Ogaraks võib end vihastada. Vanasti olid töötajatel telefoninumbrid ja meiliaadressid, nüüd on üldine pläust. Eks ikka riskide tasalülitamise huvides.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta
#34

(03-10-2017, 00:32 AM)DevilDeVille Kirjutas:  Omniva on tõepoolest sarnane ropp värdmoodustis, nagu Elektrilevi jms. Süsteem toimib mingi imeläbi anonüümselt ja nö. kollektiivse organismina. Elik vastutajat sa ei leia ja isegi seda inimest mitte, kellega eelminekord telefonitsi vestlesid. Ogaraks võib end vihastada. Vanasti olid töötajatel telefoninumbrid ja meiliaadressid, nüüd on üldine pläust. Eks ikka riskide tasalülitamise huvides.

Päris vanasti polnud ei maili ja vöib olla ka mitte telefoni,löid jalaga ukse lahti ja ütlesid mis
vaja Big Grin
Olid ajad ...................

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta
#35

(03-10-2017, 09:42 AM)impreza Kirjutas:  
(03-10-2017, 00:32 AM)DevilDeVille Kirjutas:  Omniva on tõepoolest sarnane ropp värdmoodustis, nagu Elektrilevi jms. Süsteem toimib mingi imeläbi anonüümselt ja nö. kollektiivse organismina. Elik vastutajat sa ei leia ja isegi seda inimest mitte, kellega eelminekord telefonitsi vestlesid. Ogaraks võib end vihastada. Vanasti olid töötajatel telefoninumbrid ja meiliaadressid, nüüd on üldine pläust. Eks ikka riskide tasalülitamise huvides.

Päris vanasti polnud ei maili ja vöib olla ka mitte telefoni,löid jalaga ukse lahti ja ütlesid mis
vaja  Big Grin
Olid ajad ...................

Oli, oli. Nii ca. 20 aastat tagasi oli vaja elektrit. Hommikul eestienergiasse ja asja ajama. Infost suunati õigesse kabinetti ja räägin jutu ära, eeeeeee see vale koht, saadeti järgmisse kabinetti. Kõik jutt otsast peale ja  eeeeeee see vale koht. Ja mingi 7-8 kabinetti hiljem jõudsin tagasi sinna kust alustasin. Selleksajaks oli juba lõuna käes ja palju õnne mulle. Kui siis tädidel kõhud täis said ja tagasi loivasid ei olnud ma enam isegi vihane  Smile   Ütlesin otse mis ma neist arvan jne. Sellepeale see tädi kellest hommikul alustasin, arvas, et noooo eks ma siis vaatan mis teha annab kui sa juba siin oled.  Paberimajandus sai sellekskorraks tehtud ja pidin veel tänulik ka olema, et üldse sain.  Peale igasugu muid akte ja sertifikaate oli mul 18 kuuga elekter olemas nigu naksti. Liin oli olemas, el.kilbi kapp oli, majas kaablid, kilp oli, ühesõnaga kõik oli valmis. Oli vaja ainult voolumõõtjat ja alajaamas liin sisse lülitada.
Kogu see aeg elasin majas sees ja bensu läks genekasse mõnuga.  Hiljem selgus, et mingi el. tüüp oli mingi paberi ära kaodanud ja tunnistas lõpuks viga ( algul üritas mult allkirja välja petta, et  umbes ma ise ei tahtnud varem voolu)  Ja selle jamapeale sain isegi kompensatsiooni  tervelt 400 krooni  Big Grin
Mulle igatahes meeldib internett ja telefon.
Vasta
#36

(03-10-2017, 10:36 AM)klemm Kirjutas:  
(03-10-2017, 09:42 AM)impreza Kirjutas:  
(03-10-2017, 00:32 AM)DevilDeVille Kirjutas:  Omniva on tõepoolest sarnane ropp värdmoodustis, nagu Elektrilevi jms. Süsteem toimib mingi imeläbi anonüümselt ja nö. kollektiivse organismina. Elik vastutajat sa ei leia ja isegi seda inimest mitte, kellega eelminekord telefonitsi vestlesid. Ogaraks võib end vihastada. Vanasti olid töötajatel telefoninumbrid ja meiliaadressid, nüüd on üldine pläust. Eks ikka riskide tasalülitamise huvides.

Päris vanasti polnud ei maili ja vöib olla ka mitte telefoni,löid jalaga ukse lahti ja ütlesid mis
vaja  Big Grin
Olid ajad ...................

Oli, oli. Nii ca. 20 aastat tagasi oli vaja elektrit. Hommikul eestienergiasse ja asja ajama. Infost suunati õigesse kabinetti ja räägin jutu ära, eeeeeee see vale koht, saadeti järgmisse kabinetti. Kõik jutt otsast peale ja  eeeeeee see vale koht. Ja mingi 7-8 kabinetti hiljem jõudsin tagasi sinna kust alustasin. Selleksajaks oli juba lõuna käes ja palju õnne mulle. Kui siis tädidel kõhud täis said ja tagasi loivasid ei olnud ma enam isegi vihane  Smile   Ütlesin otse mis ma neist arvan jne. Sellepeale see tädi kellest hommikul alustasin, arvas, et noooo eks ma siis vaatan mis teha annab kui sa juba siin oled.  Paberimajandus sai sellekskorraks tehtud ja pidin veel tänulik ka olema, et üldse sain.  Peale igasugu muid akte ja sertifikaate oli mul 18 kuuga elekter olemas nigu naksti. Liin oli olemas, el.kilbi kapp oli, majas kaablid, kilp oli, ühesõnaga kõik oli valmis. Oli vaja ainult voolumõõtjat ja alajaamas liin sisse lülitada.
Kogu see aeg elasin majas sees ja bensu läks genekasse mõnuga.  Hiljem selgus, et mingi el. tüüp oli mingi paberi ära kaodanud ja tunnistas lõpuks viga ( algul üritas mult allkirja välja petta, et  umbes ma ise ei tahtnud varem voolu)  Ja selle jamapeale sain isegi kompensatsiooni  tervelt 400 krooni  Big Grin
Mulle igatahes meeldib internett ja telefon.

No kui sa helistad ntx DPD service liinile hoiatatakse köige pealt et kogu jutt läheb linti
sellega tahetakse vist vihast kodanikku vähekese tagasi hoida ....
Mulle meeldib inimesega isiklikult rääkida ja kauba ostaksin poest isegi kallimalt kui neil
kohe pakkuda oleks .......

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta
#37

Aga täna seis selline et poes pead kah tellima Big Grin.  Nt. Mediamarkt ja olematu laoseis ok külmkapi või nõudepesumasina puhul tellin nagunii koju et vahet pole aga notebook? või lihtsalt pasa müümine al´a Hama ja Ok
Vasta
#38

Rghw.......pl...tr... ja sööme oma sõnu. Krt f... DPD pakk pidi olema kohal laupäev 30.09 krt s'iks kiire tööl, a ok vaba päev ja voila ei mingit kullerit. Esmaspäev helistan teen veidi lärmi, oih me ei tea miks ei toodud??????? Ok paar tundi edas sõnum pakk täna kell 1:01-2:01???? Ok ootame . Kell 16 tädike helistab vabandab ette ja taha kas peale kuut olete kodus saadame kulleri ok ja ootame ja ootame ja ....... täna helistan ootan ca 20 minenne kui keegi vastab ja kui ütlen , et tahaks paki kohta infi, siis sealt kõlab teie telefoni numbrilt eile ........ no tü........ nr teada me ei vasta sulle? Ok udjan tiba ja saadan kukele ütlen , et jagagu ise saatjaga. Tunnike hiljem  sõnum kuller toimetab paki 18:41-19:41 ???? Ok koju varem tibakse ootan ja ootan ja .............
   Homme kirjutan sellest ka ajkirjanikele tiba. No f... f... f...
 Mis kõige parem, pakis telo mille hind minu jaoks tänu ootamisele on ületanud paljude kuu palga ( telo ise maksis miski 190 raha) krt valus. Poiss juba irvitab, et oleks talle võinud iphoni osta oleks odavam olnud .
Vasta
#39

(03-10-2017, 22:09 PM)Inri Kirjutas:     Homme kirjutan sellest ka ajkirjanikele tiba. No f... f... f...

Milleks? Sellest ei muutu niikuinii midagi ja see on niigi teada, et DPD on üle prahi kõige sitem kullerteenus juba aastaid. Viimase 4 aasta stampvastuseid:

1) Tel nr puudub (on nii paki peal kui "süsteemis" must-valgel kirjas)
2) Saaja tel välja lülitatud (on sisse lülitatud 24/7)
3) Saaja aadress vale (on õige nii pakil kui "süsteemis")
4) Uksekell ei tööta (töötab)
5) Fonolukk ei tööta (fonolukku pole olemas)
6) Uksekood puudub (uksekoodi pole olemas)

7) Extra JACKPOT: kuller unustab paki depoosse ja ebaõnnestub järgmised 2-3 päeva üleandmisega. 

Tegelik põhjus kõigel sellel: kuller ei viitsi/jõua/saa kohale ilmuda. Misiganes põhjusel, näiteks talvel sajab lund või suvel on palav või kütus sai otsa või auto läks katki vms.

Viimane superpakkumine oli B2B toimetuseks oli reedel 18-19 vahel, kui tööpäev lõpeb 17.... Reedel!
Vasta
#40

DPD  kiidab ise et tal pakid täiesti kindlustatud 600 euri peale isegi siis kui kindlustatud spetsiaalselt pole

Mingi aeg tagasi oli selline juhtum et saatsin igavese juraka elektronlambi ( nii ca 1 m pikk ja 25 kg raske) DPD kullerit kasutades vennasvabariiki mimega UK

Peal mitmes keeles hoiatused et ära loobi kasti ja ettevaatlik jne .

Pakitud spetsiaalselt valmistatud puust kasti kus lamp vedrude peal

Tuli siis türklasest kuller ja viskas selle kasti pauguga kliendi nähes suure auto kasti serva pealt alla , sellist käitlemist polnud oodata ja 2 meetri pealt muidugi lendas lambi vasest ots paki alt vineerist välja ning seest hõõgniit tükkideks

Kunde informeeris koheselt mind, ma andsin DPD telefoni ja ise rääkis seal nendega ning ähvardas rahvusvahelise skandaaliga . igaljuhul mulle maksti 600euri välja ja saatsin uue, see läks kohale tervelt

On veel olnud paaril korral asjad pakis puruks ja siis saadetakse mulle peale kahjukäsitleja-jurist kes räägib asja mustast valgeks ja loomulikult olen kas mina või kunde süüdi kes koheselt mingit blanketti ei täitnud vaid paki vastu võttis ning reeglina nad midagi välja ei maksa 

DPD hinnapoliitika on suhteliselt kliendivaenulik , viimasel ajal on autojuhid olnud sõbralikud ja kella tundvad  ent ikkagi kasutan nende teenuseid äärmisel korral

Ma vahepeal saatsin nendega kui hinnad normaalsel olid ent viimase aasta jooksul olen ainult paar-kolm pakki läbi nende liigutanud
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne