Vihkan seda postiteenust, ehk kas tõesti teisiti ei oleks saanud?
#81

(24-12-2017, 08:58 AM)v6sa Kirjutas:  Kas tegelikult ka maksatakse TÄPSELT SAMA töö eest kaks korda vähem palka ainult seepärast, et tilli ei ole? Või on siiski tööülesanded erinevad?

Kui ma niimoodi kirjutan, siis nii ka on ja see ei ole ainult sängivabriku teema. Meil on siin päris palju tootmisjaamasid, mis kuuluvad välismaalastele ja trend on kõigis üks - käib ohjeldamatu naissoost aborigeenide diskrimineerimine.
Vasta
#82

Nüüd olete kohalike kullerteenuse pakkujate ja nende töötajate materdamisest küll kõrvale kaldunud.

Tekstid ja sisuloome sinu kodulehele, e-poele, blogile!
info.pantertrade@gmail.com
Vasta
#83

Omniva saatis reede pärastlõunal rõõmustava SMSi, mis teatas paki saabumisest. Rõõm sai aga otsa, kui saabus teadmine, et postkontor on nädalavahetustel kinni ning otseloomulikult püsib suletud ka sellele järgneval kahel riigipühal. Saaks neid (agaraid) automaate juba piisavalt, et pisikesed linnaserva-postkontorid rahus kinni panna saaks - nende (väheldane) olemasolu on pigem kahjuks, kui kasuks.

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#84

(24-12-2017, 12:12 PM)13piisab Kirjutas:  Omniva saatis reede pärastlõunal rõõmustava SMSi, mis teatas paki saabumisest. Rõõm sai aga otsa, kui saabus teadmine, et postkontor on nädalavahetustel kinni ning otseloomulikult püsib suletud ka sellele järgneval kahel riigipühal. Saaks neid (agaraid) automaate juba piisavalt, et pisikesed linnaserva-postkontorid rahus kinni panna saaks - nende (väheldane) olemasolu on pigem kahjuks, kui kasuks.

Jagan su muret ja olen samuti kaaskannataja rollis Big Grin. Täpselt sama keiss Big Grin.
Pakiautomaatidega on muidugi see mure, et eriti nüüd aasta lõpus, kui kaubavoog mitmekordistunud, lööb välja tendents, et inimesed ei jaksa masinaid nii kiiresti tühjendada, kui kuller pakke kappi saaks toppida.
Aga jahh, hetkel selline seis, et jääb ainult kõversuiselt ohata, et "...ja seal kuskil on ka minu uus fotopüss..."

Vasta
#85

Veel näide Omniva teemal.Hiinast pakk teel.Tracking näitab,et pakk kolmandat päeva Tallinnas.
Helistan Omniva klienditeenindusse,tütarlaps vastab,et ei ole mingit pakki Eestis ainult tracking
number jõudis nende süsteemi ning pakk on alles kuskil Hiinas.
Mõtlesin,et kui nii siis nii.Oh üllatust aga kui järgmisel päeval sõnum,et pakk elukohajärgses
postkontoris.Aga lõpp hea siis kõik hea.
Vasta
#86

See oleks päris lõbus lugu olnud, kui lähed postkontori ja antakse sealt allkirja vastu valgel paberilehel träking number : )
Vasta
#87

Smartpost saatis teate täna, et kuller tuleb ajavahemikul 09.00-21.00. Ime, et nädalapäevi vahemikuks ei pannud.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#88

eelmine neljapäev Riiast posti pandud pakk jõudis eile minu kohaliku postkontorisse. kiire teenus Big Grin
Vasta
#89

(08-01-2018, 11:53 AM)Kivipurustaja Kirjutas:  Veel näide Omniva teemal.Hiinast pakk teel.Tracking näitab,et pakk kolmandat päeva Tallinnas.
Helistan Omniva klienditeenindusse
ootad Omnivalt päris kiiret toimetamist - mul jõudis nt üks hiina-pakk 06 jaanuari hommikul Omniva kätte (sorteerimiskeskusesse jõudmine). Sõnum Laagri postkontorisse jõudmise kohta tuli täna gramm enne keskpäeva. Ehk siis aega läks sorteerimiseks ja linnaserva liikumiseks pealt 5 kalendripäeva / 3,5 tööpäeva. See on vist tavaprane, niiet mõistlik jätta neile nädalake toimetamiseks ning alles siis muretsema hakata...

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#90

(11-01-2018, 18:30 PM)13piisab Kirjutas:  
(08-01-2018, 11:53 AM)Kivipurustaja Kirjutas:  Veel näide Omniva teemal.Hiinast pakk teel.Tracking näitab,et pakk kolmandat päeva Tallinnas.
Helistan Omniva klienditeenindusse
ootad Omnivalt päris kiiret toimetamist - mul jõudis nt üks hiina-pakk 06 jaanuari hommikul Omniva kätte (sorteerimiskeskusesse jõudmine). Sõnum Laagri postkontorisse jõudmise kohta tuli täna gramm enne keskpäeva. Ehk siis aega läks sorteerimiseks ja linnaserva liikumiseks pealt 5 kalendripäeva / 3,5 tööpäeva. See on vist tavaprane, niiet mõistlik jätta neile nädalake toimetamiseks ning alles siis muretsema hakata...

Mind ei üllatanud mitte kättetoimetamise aeg vaid klienditeenindaja väide,et pakk pole füüsiliselt Eestis.
Näen ju trackingust,et pakk on jõudnud Omniva sorteerimiskeskusesse.
Vasta
#91

08.01 Eestist ksf Vösa poolt teele pandud pakk jöudis täna Saksamaale.Kiiresti
peaks ütlema aga vaatame kui kiiresti ta nüüd edasi minuni jöab..
Jenkistanist tulnud pakk jöudis Saksa 01.01 aga mulle kätte toodi 08.01
Terve nädal seikles kuskil..
Önneks viimasel ajal mingeid suuremaid vahejuhtumeid polegi nagu olnud Wink

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta
#92

Meerikast 13.12.2017 teele pandud pakk pole veel minuni jõudnud, sealt riigist lahkus juba 15.12

Meie omad laiutavad käsi, ei tea , paanikaks pole veel põhjust olid nende viimased vihjed......
Vasta
#93

(14-01-2018, 00:13 AM)AsTroSS Kirjutas:  Meerikast 13.12.2017 teele pandud pakk pole veel minuni jõudnud, sealt riigist lahkus juba 15.12

Meie omad laiutavad käsi, ei tea , paanikaks pole veel põhjust olid nende viimased vihjed......

Kus ta siis tracingu järgi asub???

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta
#94

USA ja Eesti vaheline pisipakkide jälgimissüsteem ei toimi või toimib ühepoolselt 

Mingi aasta juba sellega jama
Vasta
#95

Pakkide liikumisest selle nädala seisuga.
Helistas mulle eelmisel nädalal Telia ja andis teada, et Amino digiboxid lülitatakse välja ja mul on viimane aeg hakata Arrise eest renti maksma. Võtsin kohe jäiga poosi ja teatasin, et vana töötab hästi ja ma ei kavatse mitte millegi eest maksta. Lisaargumendina kasutasin 25 aastat vana autot, mis läheb käima ja käib sutsti teises riigi otsas ära nii, et ühtegi juppi küljest ei kuku. Mõjus, kiirelt leiti kusagilt tasuta Motorola Big GrinBig Grin
Tuleb kulleriga esmaspäeval...
Esmaspäev sai läbi, pakki netu. Teisipäeval võtsin chatribas nende kodulehel ühendust, et kus pakk? ÄÄ, eeeee jne. Mingi kommunikatsioonihäire olevat olnud ja hea, et teatasin, muidu polekski kohale jõudnud. Ok tuleb siis kolmapäeval. Leppisime uuesti kokku, et helistab vähemalt pool tundi ette, HELISTAB.
Kella 4 paiku sõnum, DPD toob teile midagi 17:03 ja 18:03 vahel. Just nii suure täpsusega oli kirjas. Loomulikult selles ajavahemikus pakki ei tulnud.
Õhtusöögi ajal helises telefon ja uuriti kas ma kodus. Kolme minuti pärast oli auto kohal ja kutt ründas kohe kõrvalmajja, ju jäi mu selgitus, kuhu peab tulema, keelebarjääri taha kinni. Lõpp hea, kõik hea.
Ja kui nad veel surnud ei ole, siis veavad pakke siiamaani laiali.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#96

Kõik väljaspoolt EU LIITU tulevad pakid läbivad tolli kontrolli olenemata hinnast. Kui vaja veel tolli maksta või tundmata asi kuskilt kaubandusest siis veel aega otsa ja kirjavahetust. 

Üld juhul tellitud kaup hiinast Omnivas 5+3 tööpäeva tollimisega kui ise trackid ja saadad kohe tolliagentuuri dokud ära.

Ilma tollita ikka sama aeg keskeltläbi sest tollis ju uurivad mis asi seal sees võiks olla kui tuleb Hiinas ja on GIFT.

Meerika kaubanduses juba EUga maksad maksud enamusjuhtudel ette ära ja kaup tuleb 3-5 päevaga Omnivast koju.

Väga palju ikka endas kinni, kuidas paprid tehtud. 

Minul sellised kogemused.
Vasta
#97

(05-04-2018, 10:49 AM)Marko Kirjutas:  ...Mõjus, kiirelt leiti kusagilt tasuta Motorola Big GrinBig Grin  ...
Ei tahaks sinu rõõmu tumestada, aga vähemalt minul läks see Motoroller palumata tarkvarauuenduste peale lõpuks nii sigaaeglaseks, et iga nupuvajutuse järel sai köögis võileiva ää teha enne kui midagi toimuma hakkas. Tuli Arris ikka ligi võtta. Emal on siiamaani Amino ja töötab normaalselt. Kõiki funktsioone vist ei saa kasutada, pole süvenenud. Vanainimene peale sisse-välja ja kanalivahetuse niikuinii midagi ei kasuta.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta
#98

(05-04-2018, 11:22 AM)Basilio Kirjutas:   minul läks see nii sigaaeglaseks

Eks siis panen Amino tagasi ja pahnale kutsun kulleri järgi. Või viskan kolhoosikeskuses üle leti Smile

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#99

(05-04-2018, 10:49 AM)Marko Kirjutas:  Helistas mulle eelmisel nädalal Telia ja andis teada, et Amino digiboxid lülitatakse välja ja mul on viimane aeg hakata Arrise eest renti maksma. Võtsin kohe jäiga poosi ja teatasin, et vana töötab hästi ja ma ei kavatse mitte millegi eest maksta. Lisaargumendina kasutasin 25 aastat vana autot, mis läheb käima ja käib sutsti teises riigi otsas ära nii, et ühtegi juppi küljest ei kuku. Mõjus, kiirelt leiti kusagilt tasuta Motorola Big GrinBig Grin
Tuleb kulleriga esmaspäeval...
Esmaspäev sai läbi, pakki netu. Teisipäeval võtsin chatribas nende kodulehel ühendust, et kus pakk? ÄÄ, eeeee jne. Mingi kommunikatsioonihäire olevat olnud ja hea, et teatasin, muidu polekski kohale jõudnud. Ok tuleb siis kolmapäeval. Leppisime uuesti kokku, et helistab vähemalt pool tundi ette, HELISTAB.
Kella 4 paiku sõnum, DPD toob teile midagi 17:03 ja 18:03 vahel. Just nii suure täpsusega oli kirjas. Loomulikult selles ajavahemikus pakki ei tulnud.
Õhtusöögi ajal helises telefon ja uuriti kas ma kodus. Kolme minuti pärast oli auto kohal ja kutt ründas kohe kõrvalmajja, ju jäi mu selgitus, kuhu peab tulema, keelebarjääri taha kinni. Lõpp hea, kõik hea.
Ja kui nad veel surnud ei ole, siis veavad pakke siiamaani laiali.
Mul sama algus. Vana kehtetu, osta või rendi uus. Keeldusin. Pakuti tasuta kasutatut. Olin nõus aga lisasin kaebuse telia peale. Kui plaaniline remont, saadavad hoiatuse, et öösel kellast kellani pole pilti. Ükspäe tulen linnast, tänavanurgal just post vahetatud, tambivad kinni. Maapuur ja pisem kaubik sealsamas. Järgmine päev pilt kadunud, internet sama teed läinud ja telefon tumm. Vaatan väravast, mees kohmitseb vahetatud posti juures. Lubab tunni-poolteisega pilti. Helistan oma moblalt "tasuta" teliasse, kõik need muusikad, õpetused, numbri vajutused ära kuulanud, saan teada, et jah kahjuks meil RIKE. Mina ärritun ja tõstan häält - mis rikkest saab juttu olla kui ele vahetati posti ja oli ette teada, et tuleb ka juhtmeid ringi tõsta. See on plaaniline remont ja viisakas oleks ikka ette teatada. Kui selle ka digiboksi pakkujale ette laulsin, pakuti kuus kuud tasuta salvestust kauba peale.

Ega see uus boks kaua vastu pea. Üks päev juba näitas täpilist ekraani, pilti netu, hääl on. Restardiga läks õnneks korda aga ma sain selle täpilise ekraani videosse, et kui kaebuse esitan, siis tõendus olemas.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

See uuema tehnika ja suuremate programmide pealetung on igal pool. Mingil määral on võimalik sõdida aga ega pääsu pole. Eila just arutasime seda teemat siin. Mul oli millalgi arvut, kus C-ketas 30 giga, hiljem sai 80G lisatud. Praegu on ainult Vint u 20 G. Kusjuures see 30ne arvut käis netis ja mängis ilma jõnksutamata Kazaast tõmmatud videoid. Kus on progress? Win explorer näeb suht sama välja ja neid servast tiritavaid kastikesi pole ma kunagi kasutanud. 0,5 terabaidine kõvaketas vedeleb niisama, raiskab ressurssi (minu raha) ja vaja mul teda vaevalt kunagi läheb millekski muuks kui vindi jooksutamiseks.

Tegelikult on see lonkava posti- ja kullerteenuse teema Smile
Progressiga võitlemiseks läheme kõik millalgi garaazi ja teeme vanale autole tule kolvile.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne