Vihkan seda postiteenust, ehk kas tõesti teisiti ei oleks saanud?

Paar pakki pandi USA-st teele ja elu tundus lill Big Grin 
Esimene pakk läks teele 30.06 ja trackingu järgi kihutas kenasti Eesti poole. Ja oh seda üllatust kui 09.07 HELISTAS omnvia kuller ja teatas kenasti,et vot me nüüd kohe varsti jõuame mainitud aadressile. Ei osanud kohe midagi kostagi selle peale. Esimest korda minu postipaki ajaloos helistas omniva kuller ning ma sain ka tagasi helistada talle ja ka oli ta nõus minuti ootama,kuniks poiss jalgrattal kohale jõuab ja paki vastu võtab. Super

Aga nüüd teine pakk. Ka see hakkas tulema 30.06 aga tracking lõpppeski USA-st väljumisega 30.06
Peale seda vaikkus. Kohalik postkontor väitis,et nemad ei näe ega tea midagi. Ja see ei ole nende probleem. Ei aidanud ka helistamine omnivasse.17.07 siis hea tuttav soovitas kohale minna pääkontorisse. Läksin siis kohale ja tuli sama jut mis kohalikuski. Ei tea ja pole näind. Sain ka teada,et neil käib nii palju pakke ju läbi,et nad ei jõua kõigiga personaalselt tegeleda Toungue 
Ma siis nõudsin seal juhatajat või kedagi,kes midagi teaks või omaks pädevust vaadata. Kuna hääletoon oli juba natuke ka tõusnud koos kaduvate närvirakkudega,tuli lõpuks üks proua kes asja vaatama asus. Ja oh imet. Pakk täitsa Eestis olemas. Aga läinud kuhugi seisma jäänud? pakkide hulkka. Mulle väideti ka,et pakil polnud minu kontakte peal ning seepärast asi seisis. Ometi oli pakil kirjas nii minu telefoni nummer kui ka e-maili aadress ja loomulikult ka posti aadress. Palusin infot,et millal see pakk siis juba ka kohal oli. Seda ei saanud aga mulle öelda,kuna see info olevat mingi seadusega keelatud. Hiljem trakckingut vaadates on ka lahe. 30.06 USA ja siis otse 17.07 omniva. Samas kui teisel pakil olid kenasti kõik vahepealsed laadimised ja ümbertõstmised kirjas.

Nii,et 50/50

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta

Endal hea kogemus KongHongist välja saadetud pakiga. Ilma pikema jututa, oli siis mõne päevaga asi juba Eestis ja sai kohe ka maksud vastavaile repressiivorganeile tasutud.
Pärast DHL muidugi oma tuntud headuses helistab, et olen umbes minuti pärast sul värava taga, et võtke aga vastu...õnneks oli noorem põlvkond kodus parajaste. Vahest joppab nende asjadega kah.
Vasta

Lihtkirjadega on ka vist jokk , ilmselt lähevad oranzist postkastist kohe otse paberijäätmete konteinerisse , ned küll eriti ei saada aga kuu aega tagasi tuli üks saata ja senimaani pole kohale jõudnud
Vasta

sai ostetud phonecaseseurope nimelisest kontorist ühed kaaned.
paar nädalit tellimisest sai helistatud, no et kaua võib oodata.
õnneks soome firma ja suhelda lihtne.
selgus, et kohe saadetud teele ja omniva oleks pidand postkasti tooma.
kõne omnivasse päädis sellega, et soovitati uus osta ja vähem nuriseda.
soomlased uut müüa ka ei tahtnud, saatsid hoopis tasuta. leppisime teise
aadressi ja samane omniva sai kahe päevaga kohale toodud.
esimest pole siiani.
kokkuvõttes seega pool kiitust ja pool laitust kohalikele postiljonidele.
aga somme peab kiitma. suhtumine hea ja kaup aus.
Vasta

Eks nende hiina asjade hinnad medemaale jõudes on juba sellised et müüja võib mitu uut kadunud asjade asemele saata kartmata kahjumisse jäämist.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta

(31-08-2018, 12:42 PM)diesel Kirjutas:  kõne omnivasse päädis sellega, et soovitati uus osta ja vähem nuriseda.

Päriselt? Tyri, ma oleks sellise jutu kohe kella külge pannud. Ilmtingimata.
Vasta

http://arileht.delfi.ee/news/uudised/ees...d=84043084

Kui postipunkte looma hakati( neid kus poemüüja sulle paki üle annab) kilgati rõõmsalt, et teenusekvaliteet ei muutu. Paneme ainult kulukad postkontorid kinni ja "korrigeerime" teenust kaasaegsemaks.
Nüüd on sellegi projekti päevad loetud, sest kohe algusest peale, minu arvamusel, oligi see mõeldud ajutise ning lööki pehmendava abinõuna.
Kõige hullem on see, et Omniva, kogu oma mainekujundusse süstitava raha kiuste, kallab ise neile "võitudele" teise käega vett peale. Ja need summad ei ole väikesed. See raha on paraku musta auku visatud, sest Eesti Post oli on ja jääb rahva süljetopsiks, kahjuks igati õigustatult.

Tekstid ja sisuloome sinu kodulehele, e-poele, blogile!
info.pantertrade@gmail.com
Vasta

Need Eesti Posti hääletorud ajavad jama, või mis jama: puhast paska tuleb sealt.
Artiklis viidatud Lääne-Nigula vallas sulgemisele minev Palivere postkontor on tegelikult juba aprillist alates "ajutiselt suletud". Peale seda, kui seal töötanud proual sai sest sandipalgast ja mõõda maakonda ringirallimisest kõrini ning asjalikuma tööandja omale leidis.
Osaliselt sellesama töötaja äramineku tõttu pandi kinni ka Uuemõisa postkontor. Selle kohta öeldi, et seda tehti klientide soovil.
 Ja üldse kogu see kaader seal on enamuses paras kamp poolearulisi, eeskätt juhtkond.
Mõistlik inimene seal üldiselt kaua vastu ei pea, põgeneb esimesel võimalusel.
Vasta

Läksin Tartus täna veidi peale kuut õhtul Eedeni keskusse, et ka postkontorist pakk ära võtta. Laupäeval kuuest suletud ja pühapäeval üldse kinni. Kuramuse kokkuhoid! Niigi vahi seda kuidas mujalt jõuavad pakid kiirelt kohale ja siis kohalik asutus jahvatab neid niiet...
Vasta

(20-10-2018, 23:09 PM)Alts Kirjutas:  Läksin Tartus täna veidi peale kuut õhtul Eedeni keskusse, et ka postkontorist pakk ära võtta. Laupäeval kuuest suletud ja pühapäeval üldse kinni.
pakkidega on keerulisem, aga nt tähtkirjade osas kiidan MuPo-t E-võimekuse eest ja ärgitan ksf-e ekstra nende järele vantsimise asemel neid elektroonselt küsima Wink
Minu hiljutine loomkatse:
MuPo saatis mulle tähitud kirja ja loomulikult saabus see taas nii nii esimese kirjana, kui korduvana naabervalda. Nimelt asub miskipärast seal mu "elukohajärgne postkontor" - kohas, kuhu mul ei ole otseselt pea üldse asja.
saatsin MuPo-le kirja, milles palusin eeldatava nõude väljastada elektroonselt meilile. Lisasin igaks-petteks sama palve ka digiallkirjastatud konteineris. Panin mõttes panuse sellele, et igati mõistlik ja lihtne soov ei saa sama mõistlikku ja lihtsat käitlemist. Vastus oli käes aga (vist) juba järgmisel päeval: minu osas on viimasel ajal olnud vaid üks nõue (auto osas, millega ei sõida mina ise) ning see nõue on (auto kasutaja poolt) juba täidetud.
kaalusin muidu oma nn avalduse puhul ka paluda edaspidi edastada kõike elektroonselt mu @eesti.ee aadressile, aga ei hakanud asja keerulisemaks ajama - saab ju esimese nn loomkatse järel alati eraldi teha. Peakski nüüd vastava avaldumise ära tegema - võimekus on ehk olemas ja kardetavasti tuleb MuPo-suhtlust veel ka tulevikus: milleks siis veel need paberite liigutamised "kindlasse kohta kindlal ajal", kui asja saab palju efektiivsemalt tehtud Smile

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta

Omniva on lahe Cool .Inglismaalt varuosa kolme päevaga Eestis.Kaks nädalat mitte mingit liikumist.
Kolivad oma logistikakeskust,no hea küll saan aru.
Täna sõnum,et pakk elukohajärgses postkontoris.Lähen siis postkontorisse,silt ukse peal,
suletud tehniliste probleemide tõttu.Mitte mingit viidet millal avatakse ja kas üldse.
Kõne klienditeenindusse,peale kahtkümmet minutit klaverimuusikat loobusin.
Ühtegi tuttavat ka pole tööl seal,et saaks uurida iseseisvalt mis värk on.
Krt.asi on sisuliselt kodus ja kättesaamiseks peavad nad ikka mingi jama korraldama
lisaks kogu aja ja närvikulule.
Vasta

Minul häda Viljandi DPD pakirobotiga. Vast vähemalt viiel korral on olnud jamad. Küll  ei võta aparaat pakki vastu,kuigi minu saadetav pakk oli mõõtudes.....  Järgmine kord ei skanneeri triipkoodi.... ja nii mitmel korral. Ühel korral arvasin,et printeri viga mille kassett otsakorral ja vedas mingei lisatriipe paberile...
Eila üritasin pakki saata. Esimese võttis vastu ja teist mitte. Pidin sõitma teise linna otsa ja seal asi toimis. Olen sinna helistanud... tuleb torust võõrkeelset jutuvada....  vahest omakeelset vabandamist jne. Viimasel pakil oli triipkood kenasti trükitud. Ei tea mis jamps,lubati helistada,siiani ei midagi.
Mõned päevad tagasi ei saanud Ostas pakikaarti.... jälle suhtle,helista jne Tegin Ostale kirja,et ma mõtlen tõsiselt kas kasutan enam DPD teenust kuna praktiliselt pooltel kordadel on mingi jama olnud. Osa vigu võib oma kaela ajada aga Smardiga pole üldse mingit jama olnud aastate jooksul. On olnud paaril korral segadust aga see on olnud lihtsasti lahendatav..... ja ma ei pidanud seda suureks hädaks.

Ei asenda inimest ükski robot! Roboteid võite ju teha ja isegi autod ise sõitma panna aga ümber nende peate ikka silkama lugupeetud inimesed! Big Grin Ptüi! Pähh!
Vasta

Naine tellis Eesti netipoest paar asja - nädal ootamist ja saime kõne Narvast (Ise elame Sakus) - pakiautomaadist saadi pakk naise nimele. Klienditeenindajaga kontaktisaamine kestis kokku ca 3 tundi, see aga ei osanud muud öelda, et pakk üleantud - lubasid edasi uurida. Iga kord, kui välismaalt pakk saabumas, loodad, et seekord lotovõitu ei saa ja pakk juhtub Itellale.
Vasta

(15-11-2018, 14:12 PM)Talupoeg taluja Kirjutas:  Minul häda Viljandi DPD pakirobotiga. ..

DPD pakihunniku skanner töötab teatud ühel õigel kaugusel ja loeb ka täiesti viletsaid triipkoode. Hind kah suht mõistlik teine. Ostaga on tõesti vahel et ei genereeri pakisilti aga tavaliselt järgmine päev nupp olemas ja saab sildi kätte. Samas saab ka pakimasinast sildi aga pole seda kunagi kasutanud - ei viitsi seal andmesisestuse imesid teha kui inimesed selja taga ootavad.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta

(15-11-2018, 16:56 PM)Walter Kirjutas:  
(15-11-2018, 14:12 PM)Talupoeg taluja Kirjutas:  Minul häda Viljandi DPD pakirobotiga. ..

DPD pakihunniku skanner töötab teatud ühel õigel kaugusel ja loeb ka täiesti viletsaid triipkoode. Hind kah suht mõistlik teine. Ostaga on tõesti vahel et ei genereeri pakisilti aga tavaliselt järgmine päev nupp olemas ja saab sildi kätte. Samas saab ka pakimasinast sildi aga pole seda kunagi kasutanud - ei viitsi seal andmesisestuse imesid teha kui inimesed selja taga ootavad.

Loeb küll aga ütleb et vigane kood. Sad
Vasta

(15-11-2018, 12:16 PM)Kivipurustaja Kirjutas:  Omniva on lahe Cool .Inglismaalt varuosa kolme päevaga Eestis.Kaks nädalat mitte mingit liikumist.
Kolivad oma logistikakeskust,no hea küll saan aru.
Täna sõnum,et pakk elukohajärgses postkontoris.Lähen siis postkontorisse,silt ukse peal,
suletud tehniliste probleemide tõttu.Mitte mingit viidet millal avatakse ja kas üldse.
Kõne klienditeenindusse,peale kahtkümmet minutit klaverimuusikat loobusin.
Ühtegi tuttavat ka pole tööl seal,et saaks uurida iseseisvalt mis värk on.
Krt.asi on sisuliselt kodus ja kättesaamiseks peavad nad ikka mingi jama korraldama
lisaks kogu aja ja närvikulule.


Mul läks Tallinnast pakk Kuusallu 5 päeva  Cool Big Grin

vabal ajal painutan kaablit...
Vasta

Aga mul tuli Poolast pakk kohale Eestisse vähem kui 24h alates tellimisest. Ja see oli siis juba eelmise nädala kolmapäev. Tracking näitab,et pakk Eestis. Käitlejaks omniva. Täna siis kannatus katkes ja kõmpisin postkontorisse. Vaatab ja teatab,et just täna on pakk saabunud jaotuskeskusesse. Ma juba jõudsin rõõmustada,et äkki saab siis õhtul kätte postkontorist. Aga kena neiu tõi maapeale tagasi ja teatas,et healjuhul teisip. õhtul aga ilmselt ikka kolmap.õhtul järgmine nädal. Suht masendav. Aga öeldi,et varsti läheb kõik paremaks kuna neil uus keskus valmimas ja kolivad just. Et siis lendavad pakib sips ja sips kuhu vaja välgu kiirusel.   Optimist Smile

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta

Omniva uues sorteerimisjaamas

https://www.facebook.com/groups/17467048...277448399/

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta

(16-11-2018, 17:37 PM)Aspelund Kirjutas:  Omniva uues sorteerimisjaamas

https://www.facebook.com/groups/17467048...277448399/

A.

no pilusilmad suudavad vähemalt kõik pakid sel viisil õigel aal teele panna, meite omad ei saa s!ttagi edasi liigutatud.
Vasta

Pilukate juurest, viimane pakk, 6 päevaga onava sorteerimiskeskusesse. Ja nüüd ootan ja ootan ja ootan...

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne