vanemate igapäevaautode "väljasuremise" tempo
#81

(05-10-2017, 20:27 PM)impreza Kirjutas:  See film vähemalt 15aastat vana.....
Ei ole ju ühtegi sinise otsaga euru numbrit pigem 20aastat
ei ühtegi e46 e39....

Ilmselt täiesti õigus. Kaadreis vilksatab näiteks liini sõitev Ikarus, mida alates 2003 aasta veebruarist enam näha ei tohtinuks.
Vasta
#82

(05-10-2017, 21:01 PM)Laurts Kirjutas:  Viimane Ikarus sõitis 2003...

Minu mälu järgi kadusid kollased ikaarid juba eelmise sajandi lõpul. Need, mis 2000+ sõitsid olid kõik miskit muud karva võõbatud.

Ise arvaks max 1998-1999 selle video aastanumbriks.
Vasta
#83

Kas TAK-i Ikarused ikka jõudsid aknatihendite ülevärvimiseni? Pean paraku tunnistama, et ühistransporti olen viimaste aastakümnete jooksul kasutanud paar korda aga tähelepanuvõimega arvan korras olevat.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#84

Uue auto pidamise kulud, läbisõiduga 20k aastas
Vasta
#85

(05-10-2017, 20:18 PM)kopraonu Kirjutas:  Selline siis oli liikluspilt 10.a tagasi,kes kahtleb oma mälus.

Esimestel sekunditel on Narva mnt-Pronksi nurk, taamal on Pro Kapitali ärihoone valmimisjärgus. Hoone valmis 1998., seega võib video dateerida aastatesse 1997.-1998., mitte hiljem.
http://prokapital.com/projektid/pro-kapitali-arikeskus/
Vasta
#86

Ärge mind nüüd mahalööge,see ,kes video pani ei teadnud ka vist,millal tehtud või eksis.
Ma ei süvenenud väga sellesse,millal see tehtud on. Varem olin seda juba näinud.


Vasta
#87

(05-10-2017, 16:50 PM)kopraonu Kirjutas:  Kui küsida,mis mudelid veel on hävimise ohus siis üks neist on ka Audi 100 C4 v6 mootoriga isendid. Miks need? 
V6 on päris janune ja sellel mootoril on väidetavalt mehaanikute jutule, väga halb rihmasid vahetada. Lisaks ka kõverad plokikaaned ja ebatihedad kollektorid. Üldse ei soovitata seda ligi võtta,sest pidi olema hullem kui mingi suvaline Jaapanlane.
Miks need V6 nii ära aetud mootoritega on ehk see ilmselt ka kinni veidi autojuhis. Ülekuumenemisse lastud mootoril lähevad kaaned ruttu propelleriks. 

Ma olen vist üks vähestest, kes sellest paadiankrust lugu peab ning automaatkasti otsas ka veel. Joob jah palju, aga samas ei kiunu nagu siga aia vahel, kui natuke vajutada vaja. Raketist on asi kaugel, täpsemalt S-tähe kaugusel mudelivalikus, aga see on juba teine teema.
Lekked parandab uute tihenditega ja rihmavahetuse koos muu mudruga teeb normaalne juht ka õigel ajal ära, soovitatavalt pädevas kohas.

Audi S8 4.2 1998
Audi 200 2.1 5E 1981
Volkswagen T3 Syncro Caravelle GL 1990
Ex Audi 100 2.2 R5 1985; Audi 100 2.8E V6 1992; Audi 90 2.0 R5 1986, Audi 100 2.2 R5 1986, Audi 100 2.8Q V6 1991
Vasta
#88

Enamuse eesti potensiaalsetest Youngtimer autodest kipuvad hukka minema ennem,sest omanikud kipuvad olema ikkagi laisad,kui seda viisakalt öelda. Kõik lastakse üle nii rihmad kui õlivahetused isegi ja ikkagi on mentaliteet,et auto on tarbeese. Väga vähesed mõtlevad,teisiti ja hoiavad masinat. Ma olen hästi hoituid väga harva näinud(mis kogu aeg eestis olnud). Küll aga ohtralt neid väärkasutatuid,mille kuulutusi on nii KB,soov,FB gruppid täis. Kui me nüüd mõtleme natuke ajas tagasi,siis kas mitte nende igapäeva kasutuses olnud ladade ja mossedega polnud 15-20a tagasi küllalt sama seis?


Vasta
#89

Väidetavalt harrastas üks tuntud taksofirmagi hooldusvälpade lõhkilaskmisi majanduslikel põhjustel.
Õlivahetuse "harvendamine" ei vii ka kohe mootori lõppemiseni.
Tihtipeale kestab mootor mingi muu kalli detaili lõppemiseni ära ja siis on autol nagunii veskisse sõit.
Ei kiida sellist teguviisi heaks, aga need pole ju minu masinad.

Automoto foorumi kasutaja ei ole keskmine kodanik. Siia on kogunenud seltskond, kellel on huvi vanatenika vastu, enamasti ka teadmised ja oskused, remondikoht, tööriistad. Keskmine kodanik saab heal juhul aku ja küünalde vahetusega hakkama. Remondikohtades saadetakse enamasti 20 aastase masinaga puu taha või väänatakse korralik kirves selga. Mis Te arvate, kas sellisel inimesel on lihtsam oma vanakesega mehaanikutega kakelda või korra kuus uue(ma) auto liisingut maksta?

Romud on siis veel omaette teema. Sellised masinad, kus omanik parandab 76 korda summutiauku või veab järjekordset otsejuhet tuledele.
Oskused autot remontida on isegi olemas, aga raha läheb enamuses Bocki peale ära.
Tuttav ülevaatuseonu enam raha eest sellisele rondile Tüv ei tee.
No sõidab siis veel ilma ülevaatuseta kuni esimese trahvini.
Siis paneb rondi Facebooki (kui oskab arvutit kasutada), veab kokkuostu(kui on piisavalt lähedal) või lihtsalt aia äärde.
Sundkindlustuse (või potensiaalse automaksu) teade viib aiaäärse masina ikka kokkuostu.
Vasta
#90

Need,kes juba Bocki ja Säästu kanget tarbivad ei suuda enam varsti ka autot juhtida, rääkimata omamisest. Pigem on siin teema,et iga asi maksab raha ja kuna seda viimast ei teki puuotsast. Siis proovitakseki kuidagi piiratud võimaluste piirides ära majandada. 
Siis võetakse asju teisiti ehk,kui asi on odav siis ei peagi sinna raha alla matma,kui läbi siis läbi. 
Isegi olen kogenud,kus töökojad ei taha neid vanakesi võtta,sada häda ja ving(kisa) taevani. Kui juba töökoja juhataja ütleb,et kuule osta midagi uut,seda vana sara ei tasu parandada. Siis mille üle me siin vaidleme. Majanduslikult mõtlev inimene arvestab asja nii, aeg on raha ja iga liigutus peab mingil eesmärgil olema. 
Kunagi(2013) küsisin USA tuttavalt,et palju siis tema piirkonnas vanu autosid liigub. Ütles,et 80-90date romudega sõidavad vaid neegrid ja mehhiklased ning vaesed. Enamus aga ikkagi uutega,isegi noored. Päris vanu näeb ka aga harva enamasti vaid kokkutulekutel. 
Kas oleme nüüd 2017 Eestis samasse olukorda jõudnud?'

Hoopis teine teema on,kui tootjad piiravad originaal ja B varuosade kättesaadavust. Seda tehakse üsna aktiivselt vanemate autode puhul. Ehk siis eeldatakse,et sa siiski uuendada asju ja käid ajaga kaasa,mitte ei istu ühe asja otsast kinni.


Vasta
#91

Mis selles halba on kui inimesed uute autodega sõidavad?
Vasta
#92

Halb on see kadeduse tõttu.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#93

Ei ole uute vastu isiklikult, lihtsalt osale seltskonnast ilmselt ei jõuagi kohale,et kuskilt tuleb vanakese pidamisel piir ette. Sealt on kolm varianti: leida keegi,kes selle auto sinult ära ostab. Viia kohe veskisse purustamisele või säilitada siis hobiautone(vanatehnikana).
Neljas variant oleks ratsida asju ringi aretada jne aga selleks on võimelised mõned üksikud. Enamusele selline tegevus väga huvi ei paku, ka küllaltki resurssi mahukas tegevus.

Toon veel näite siis B3 Passati varal,mida võib ja mida ei tasu lammarist iialgi võtta, toetudes oma kogemustele.

- Ukselingid: Kahjuks B3 väga ebaõnnestunud disain,sellest hullem on külmkappi linkidega C3. Lammutusest toodud esimesed ukselingid. PIdasid vaid 3 kuud vastu nüüd on samahullud või hullemad kui vanad. Iga kord 5eur maksan ja see teeb kokkuvõttes natuke liialt suure summa pruugitud asja eest. Mul veel on ka kesklukk ja signalisatsioon ning sellel on teistmoodi ukselink,mis maksab poes kuni 25eur. Paraku tuleb välja,et mõtekas ongi kohe uus link osta,mitte 5 +5 eur iga kord lammutusse saata. Kui auto on peldik,siis ilmselt see 5eur link kärab küll. Aga ise tahaksin sõita,mitte jälle kinni kiilunud ukse lahtimuukimisega tegelda.

- amordid nii silla kui kapotti omad: enamus,mis ma olen näinud on suuresti surnud all. Neid ei tasu võtta kuna tihti pole ülevaadate palju nad tegelikult kulunud on. B3 ei maksa uued amordid nii palju,et mingi lammutuse jääkidega jamama hakata.


Vasta
#94

(06-10-2017, 09:57 AM)kopraonu Kirjutas:  Toon veel näite siis B3 Passati varal,mida võib ja mida ei tasu lammarist iialgi võtta, toetudes oma kogemustele.
- Ukselingid: Kahjuks B3 väga ebaõnnestunud disain,sellest hullem on külmkappi linkidega C3. Lammutusest toodud esimesed ukselingid. PIdasid vaid 3 kuud vastu nüüd on samahullud või hullemad kui vanad. Iga kord 5eur maksan ja see teeb kokkuvõttes natuke liialt suure summa pruugitud asja eest. Mul veel on ka kesklukk ja signalisatsioon ning sellel on teistmoodi ukselink,mis maksab poes kuni 25eur. Paraku tuleb välja,et mõtekas ongi kohe uus link osta,mitte 5 +5 eur iga kord lammutusse saata. Kui auto on peldik,siis ilmselt see 5eur link kärab küll. Aga ise tahaksin sõita,mitte jälle kinni kiilunud ukse lahtimuukimisega tegelda.
Vaata kas need lammari omad olid ikka OE tooted või miskid mehhiko/hiina kräpp - need viimased kestavad tõesti paar nädalat, samas originaalidega pole probleeme olnud. Lisaks tapavad ukselinke ka raskelt liikuv lukusti mehanism. Täpselt sama teema ka Golf2 ukselinkidega.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta
#95

Viimased,mis tõin olid OEM koodiga. Kuid viga selles,et kuna linke murtakse,mitte ei avata. Seetõttu kulub üks nurk neil sisse. Sealt edasi ongi teema,et lukusti ei avane ja kisud jõuga asja lahti. Võin ka pildi teha konkreetsest probleem kohast,mis linkidel kipub olema probleemiks. Lukustite ennastega ka on jamasid olnud. Külmaga jäävad kinni,kas kondents vesi vms külmub ära. Ning siis on vaid soojapuhuriga nad liikuma saadud.


Vasta
#96

Johhaidii no selle peale et amorte lammutusest ostma minna peab ikka eriline mõistus olema  Big Grin Mis järgmiseks? Piduriklotsid lammutusest?
Vasta
#97

(06-10-2017, 10:36 AM)Mart Laanelepp Kirjutas:  Johhaidii no selle peale et amorte lammutusest ostma minna peab ikka eriline mõistus olema  Big Grin Mis järgmiseks? Piduriklotsid lammutusest?

See,kelle kogemused ei ostagi, saab ju peale vaadates aru,et need asjad on juba eos surnud,mis sealt alt tulevad. 
Ise pole pidanud neid kulunud amorte ostma,sest tavaliselt on iga autoga neid tulnud terve virn kaasa ja needki on peale kontrollimist,kohe prügikonteinerisse(vanarauaks) läinud.
Aga ometi leidub inimesi,kes ostavad kulunud kettaid ja amorte jne. Kuna see on ju raha kokkuhoid? Kokkuhoid siis enda ohutuse pealt või selleks,et saaks oma panniga veel paar km sõita järgmise TÜVni? Mis ka põhjus poleks,ega seda lahti mõtestada ei oska ka parima tahtmise juures.


Vasta
#98

(06-10-2017, 10:36 AM)Mart Laanelepp Kirjutas:  Johhaidii no selle peale et amorte lammutusest ostma minna peab ikka eriline mõistus olema  Big Grin Mis järgmiseks? Piduriklotsid lammutusest?

ise ostaks heameelega lammutusest originaal piduriklotsid normaalses kulumises (2/3 säilinut pauguga pillilt pärinevat), kuna minu uute autode pidamise kogemus näitab, et tehaseklotsidega sõidan ca 150 000 km ja siis hakkan vahetama varuosa klotse iga aasta, st 20-30 tuhandese läbisõidu juures. Sugulased/tuttavad varuosapoes ütlevad, et ei oska soovitada mingit tehaseklotsiga samaväärset varuosa.
Vasta
#99

(06-10-2017, 11:02 AM)honkomees Kirjutas:  
(06-10-2017, 10:36 AM)Mart Laanelepp Kirjutas:  Johhaidii no selle peale et amorte lammutusest ostma minna peab ikka eriline mõistus olema  Big Grin Mis järgmiseks? Piduriklotsid lammutusest?

ise ostaks heameelega lammutusest originaal piduriklotsid normaalses kulumises (2/3 säilinut pauguga pillilt pärinevat), kuna minu uute autode pidamise kogemus näitab, et tehaseklotsidega sõidan ca 150 000 km ja siis hakkan vahetama varuosa klotse iga aasta, st 20-30 tuhandese läbisõidu juures. Sugulased/tuttavad varuosapoes ütlevad, et ei oska soovitada mingit tehaseklotsiga samaväärset varuosa.

Võta Ferrodo ja kestavad. Muidugi kui soovid minna detailsemaks on veel valikud nii pehmete ja kõvade klotside vahel. Klots peabki kuluma (tegu pehme klotsiga), vastasel juhul hakkkad piduri kettaid klotside asemel vahetama.

Autoplekksepa- ja keevitustööd,  värvimine, avariijärgne taastamine ning vanasõidukite renoveerimine. http://www.hmp.ee/
Vasta

Kõik algab hooldusest ehk,õppiga oma sõiduvahendit tundma:


Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne