Iz 56 teine kaik puudu
#1
Oskab keegi öelda, mis võib viga olla, kui teine käik lihtsalt ragiseb. 1,3 ja 4 käigud töötavad ilusti, kui 2 sisse panna ja sidur lahti lasta hakkab lihtsalt kõvasti ragisema. Omaniku sõnul tuleks seibidega kastis mängida. Ja kui keegi teab kust saaks Iz 56 käigukasti skeemi, oleks ka super Smile

Tänud
Vasta
#2
Kasuta otsinguks: ИЖ-56 схема коробки передач
või
ИЖ-56 2-я передача не вклЮчаетса
Näiteks: http://moto.masteraero.ru/moto_rossiya_16.php
Инвалид информационной воины.
Vasta
#3
Sa võid vaadata ka planeta käimakastide skeeme või reguleerimise käike, eriti varasemad planetad. Väga suurt erinevust ei olnud, kastid ju samad, lihtsalt Mõned detailid lihtsalt aastate jooksul muutunud. Eelnevalt seibidega möllamisele tasuks detailide korrasolekut kontrollida. Ehk lihtsalt kahvel saba andnud või mõnel hammakal  hambad maas. Kaane eemaldamisel kindlasti seibid samadesse kohtadesse tagasi, muidu kipub esialgne reguleering paigast minema. Ning tihendi paksus, mis käimakasti kaane vahele käib on ka oluline, kuna see muudab ka reguleeringut.  Kuskil vene lehel oli terve süsteem, kuidas sai seda reguleerida, aga momendil es leia... Kas konkreetsel masinal on ka käsikäigukang olemas?
Almost Again
Vasta
#4
(06-10-2017, 13:01 PM)Necro Kirjutas: ... Kas konkreetsel masinal on ka käsikäigukang olemas?

No 56 peab kindlasti olema selle keeratava eboniit vms nupuga käsikangiga, Planeta 1 vist tuli kangiga ühes tükis metallnupuga.
Vasta
#5
Sellel masinal ei ole käsikäigu kangi. Homme hakkan lahti võtma, eks siis selgub. 
Tänud!
Vasta
#6
(06-10-2017, 16:07 PM)Motojoss Kirjutas: Sellel masinal ei ole käsikäigu kangi. Homme hakkan lahti võtma, eks siis selgub. 
Tänud!

järelikult vale mootor jne
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne