GoPro Hero 4 lisaakud + laadija
#1

MODERAATORITELE: Minu arusaamist mööda käib GoPro ja selle tarvikud salvestusvahendina (vana-)tehnika kallal nokitseva ja seda dokumenteeriva inimese tegemistega käsikäes. Kui postitus on tehtud valesse kohta või üldse siia top notch, top shelf, one of a kind, 1% vanatehnika rebelite foorumisse ei sobi, palun seda ka teema postitajale privaatsõnumi teel teada anda, et postitaja sellest õppida saaks ja tulevikus sarnast olukorda ei juhtuks. Kui leiate, et teie aeg nii kallis on ja seda postitajate informeerimiseks kulutada pole mõtet, postitan käesoleva teema uuesti iga päev, et teile teie aja eest vääriliselt tasuda. Tänan!

Nimetus: GoPro Hero 4 lisaakud + laadija
 
Kirjeldus: Müügiks paar kuud kasutatud GoPro Hero 4 kaks lisaakut + laadija. Tegemist 1600 mAh akudega, toimivad kenasti. Akude müügi põhjuseks on uputamise teel tapetud GoPro 4 (uppumise hetkel oli juhuse tahtel sees originaalaku).

Seisukord: Töökorras, korralikud, kasutatud.

Hind: 15 EUR
Minu telefon/e-mail: youshouldbuildit_ät_geemail_punkt_komm
Asukoht: Otepää, saan saata SmartPostiga

[Pilt: mWoeyAq1SrLovdjV49RHiyA4Vl1qdQKIVhlN6YOi...29-h526-no]
Vasta
#2

mina kustutasin eelmise teema.
Jah - võib-olla keegi kasutab asja vanatehnikaga seotu dokumenteerimisel.
Samas teine mees kasutab Sony telefoni, kolmas midagi muud. Asju laevad üles eri arvutitega. Kas asume seega turuplatsil telefonide-arvutite + juppide ja lisavarustusega ning tontteabmillega kauplema?
vastus on lihtne "ei". Enne postitamist on soovitav ülejäänud rubriiki vaadata - kui seal ikka sarnase suuna asju ei ole, ju siis pole õige koht. Õnneks on pea kõigil kadutajatel üpris hea enesetsensuur ja kauplemiskuulutusi tuleb kustutada haruharva.

teema tuli suurema ringi selgituseks (ja äkki ka asjalike arvamuseavalduste vastukajaks) siia testimisrubriiki.

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#3

(08-10-2017, 11:50 AM)13piisab Kirjutas:  mina kustutasin eelmise teema.
Jah - võib-olla keegi kasutab asja vanatehnikaga seotu dokumenteerimisel.
Samas teine mees kasutab Sony telefoni, kolmas midagi muud. Asju laevad üles eri arvutitega. Kas asume seega turuplatsil telefonide-arvutite + juppide ja lisavarustusega ning tontteabmillega kauplema?
vastus on lihtne "ei". Enne postitamist on soovitav ülejäänud rubriiki vaadata - kui seal ikka sarnase suuna asju ei ole, ju siis pole õige koht. Õnneks on pea kõigil kadutajatel üpris hea enesetsensuur ja kauplemiskuulutusi tuleb kustutada haruharva.

teema tuli suurema ringi selgituseks (ja äkki ka asjalike arvamuseavalduste vastukajaks) siia testimisrubriiki.

Tänud vastuse eest!

Aastal 2009, kui siia foorumisse kasutaja registreerisin, panin müüki ühe väikse kabiiniga Belarussi. Siis läks samamoodi kuulutus "kaduma". Tõsi, pole olnud vajadust Belarussi uuesti müüa ja ei tea, kas see kuulutus jääks alles või kustutataks jällegi. 

Hetkel näen "Varia" all ka selliseid kuulutusi nagu "O: segumasina, O: lahtitõmmatava redeli, O: leivariiuli, ÄA: puidujääke, O: elektrikarjuse aia nööri, M: helitehnikat". Tundub, et see "tontteabmida" on juba juhtunud, sest ma ei saa aru, kuidas on leivariiul või elektrikarjuse nöör otseselt rohkem (vana-)tehnika kallal nokitsemisega seotud kui tööprotsessi salvestamiseks kasutatava videotehnika akud.

Võin teha siis antud olukorrast järelduse, et sõnal "Varia", mis tähendab "mitmesugust", on siin foorumis olenevalt moderaatori tujust tavapärasest erinev tähendus ja alateema kirjeldus "Kuulutused vanatehnika ja nokitsemise hobiga kokku sobivate asjadele-esemetele." ei pea paika juhul, kui postitaja arusaam hobiga kokku sobivatest asjadest ei kattu moderaatori omaga ning kuulutuste publitseerimise määrab moderaatori otsus, mitte alateema kirjeldusest lähtuv kuulutus.

Aga see selleks. Tänan veelkord vastuse eest! Ehk olen tulevikus targem.
Vasta
#4

(08-10-2017, 12:41 PM)donn Kirjutas:  
(08-10-2017, 11:50 AM)13piisab Kirjutas:  mina kustutasin eelmise teema.
Jah - võib-olla keegi kasutab asja vanatehnikaga seotu dokumenteerimisel.
Samas teine mees kasutab Sony telefoni, kolmas midagi muud. Asju laevad üles eri arvutitega. Kas asume seega turuplatsil telefonide-arvutite + juppide ja lisavarustusega ning tontteabmillega kauplema?
vastus on lihtne "ei". Enne postitamist on soovitav ülejäänud rubriiki vaadata - kui seal ikka sarnase suuna asju ei ole, ju siis pole õige koht. Õnneks on pea kõigil kadutajatel üpris hea enesetsensuur ja kauplemiskuulutusi tuleb kustutada haruharva.

teema tuli suurema ringi selgituseks (ja äkki ka asjalike arvamuseavalduste vastukajaks) siia testimisrubriiki.

Tänud vastuse eest!

Aastal 2009, kui siia foorumisse kasutaja registreerisin, panin müüki ühe väikse kabiiniga Belarussi. Siis läks samamoodi kuulutus "kaduma". Tõsi, pole olnud vajadust Belarussi uuesti müüa ja ei tea, kas see kuulutus jääks alles või kustutataks jällegi. 

Hetkel näen "Varia" all ka selliseid kuulutusi nagu "O: segumasina, O: lahtitõmmatava redeli, O: leivariiuli, ÄA: puidujääke, O: elektrikarjuse aia nööri, M: helitehnikat". Tundub, et see "tontteabmida" on juba juhtunud, sest ma ei saa aru, kuidas on leivariiul või elektrikarjuse nöör otseselt rohkem (vana-)tehnika kallal nokitsemisega seotud kui tööprotsessi salvestamiseks kasutatava videotehnika akud.

Võin teha siis antud olukorrast järelduse, et sõnal "Varia", mis tähendab "mitmesugust", on siin foorumis olenevalt moderaatori tujust tavapärasest erinev tähendus ja alateema kirjeldus "Kuulutused vanatehnika ja nokitsemise hobiga kokku sobivate asjadele-esemetele." ei pea paika juhul, kui postitaja arusaam hobiga kokku sobivatest asjadest ei kattu moderaatori omaga ning kuulutuste publitseerimise määrab moderaatori otsus, mitte alateema kirjeldusest lähtuv kuulutus.

Aga see selleks. Tänan veelkord vastuse eest! Ehk olen tulevikus targem.

Leivariiul ja elektrikarjuse nöör on seotud vanatehnika hobiga küll,leivariiul garaasi siis ei ole vahepeal tuppa asja ja
elektrikarjus ümber garaasi siis ei tule naine sulle sinna järgi et aitab juba küll ja tule tuppa Big Grin Big Grin

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta
#5

Ja GoPro ga pildistad seda ragamenti ,mida siin näidata... Big Grin(Tühja akuga muidugi tülikam Smile)
Vasta
#6

(08-10-2017, 12:41 PM)donn Kirjutas:  Hetkel näen "Varia" all ka selliseid kuulutusi nagu "O: segumasina, O: lahtitõmmatava redeli, O: leivariiuli, ÄA: puidujääke, O: elektrikarjuse aia nööri, M: helitehnikat". Tundub, et see "tontteabmida" on juba juhtunud, sest ma ei saa aru, kuidas on leivariiul või elektrikarjuse nöör otseselt rohkem (vana-)tehnika kallal nokitsemisega seotud kui tööprotsessi salvestamiseks kasutatava videotehnika akud.
õnneks pidid nt segumasina ostukuulutuse leidmiseks minema ajas tagasi jaanipäeva kanti ja leivariiuli jaoks märtsi. Kas on tegu modereerimispraagiga või mitte, on iseküsimus: nt need kaks teemat on ostusoovid ja vajaliku eripärase asja otsimine on ju kohati väga vajalik tegevus...

äkki siinsest teemast kirgastunud linnukese pliidiplaadi äraandmine leidis nüüd kah turuplatsi varia asemel omale paslikuma koha:
http://forum.automoto.ee/showthread.php?...#pid433383

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#7

See teema meenutab natuke seda poliitikavärki - kuni on mõistlikus koguses ja emotsioonid üle ei kee, pole hullu.
Lihtsalt tahaks kontrollitud seltskonnale info üles panna. Pealegi on nö ametlikud kanalid lootusetult devalveerunud...
Kas keegi on vaadanud, mis toimub KB tööriistad, masinad, seadmed alajaotuses? Soovis sama. Poodide uute asjade nimekirjad, börsis lisaks meeletu kogus merekonteinereid.
Ainult natuke on puudu, et Selver teeb igast vorstijupist ja saiapätsist pildi ja paneb need soovi ja börsi müüki. SadSad

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne