Uazik , ehk ellitavalt Villu :D
#1

    Tere kõigile . 

Aasta alguses sai endale soetatud  Nuias ümberehitatud UAZik Cool  Sai ta siis suht odavalt kätte ja mõte oli siis Noorkotkaste Türi rühmaga masin korda ja tänava leegaalseks muuta . 5 kuud hiljem ja kuskil 4000 € vaesemana - TA LIIGUB SIISKI. Tehtud tööd lühidalt - Masina keevitus , värvimine , 2 kuud piduritega nikerdamist , salongi ehitus, vints-raam katusele-rauad ja nipetnäpet veel  Big Grin Panen mõned pildid ka vastavalt tööde tegemise järjekorras siia .


Manustatud failid Pilt (pildid)
                       
Vasta
#2

Järgneb...  Toungue


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                           
Vasta
#3

Kui huvitavad mõned töönüansid , katsun lahkesti enda teadmisi jagada .
Vasta
#4

Üks video ka trossidega käiguvahetus mehhanismi paigaldusest https://www.youtube.com/watch?v=W70sz1lFst8
Vasta
#5

Trossid on siis et viimase pildi asemel oleksid käigud nagu esimesel?  Toungue
[Pilt: uaz_o_2006813.jpg]
Vasta
#6

Käigud on täpsed ja väga mugav vahetada , hind eestisse 172 €  Cool Samasugust süsteemi tehakse ka aeglusti ja esisilla jaoks ja paiknema hakkaks vana käigukangi asemel
Vasta
#7

(09-10-2017, 19:55 PM)onumarx11 Kirjutas:  Panen mõned pildid ka vastavalt tööde tegemise järjekorras siia .

[Pilt: attachment.php?aid=65552]

Mul tekkis seda pilti vaadates üks küsimus.
Selle kerega uazikul on nn. birka, kus ka VIN kood kirjas, kaardilugeja päikesevarju taga peidus.
Postitatud pildi järgi on see koht kinni ehitatud. Või on selle masina andmesilt mõnes muus paigas?
Teine asi, mis mulle silma jääb selle kinniehitusega seoses: see terav plaadiserv keskmist kasvu sohvri/reisija otsaesise kohal. Sellega ma võtaks midagi ette.
Vasta
#8

See ongi reisia turvalisuse eest , et peaga klaasi ei käiks Toungue Big Grin
Vasta
#9

(11-10-2017, 19:56 PM)tcumen Kirjutas:  
(09-10-2017, 19:55 PM)onumarx11 Kirjutas:  Panen mõned pildid ka vastavalt tööde tegemise järjekorras siia .

[Pilt: attachment.php?aid=65552]

Mul tekkis seda pilti vaadates üks küsimus.
Selle kerega uazikul on nn. birka, kus ka VIN kood kirjas, kaardilugeja päikesevarju taga peidus.
Postitatud pildi järgi on see koht kinni ehitatud. Või on selle masina andmesilt mõnes muus paigas?
Teine asi, mis mulle silma jääb selle kinniehitusega seoses: see terav plaadiserv keskmist kasvu sohvri/reisija otsaesise kohal. Sellega ma võtaks midagi ette.

Birka oli seal jah Big Grin  tõstetud kõrvalistuja vasakule käele , jalgade juurde , kus on ka tänapäevaste buhankade birka . Ja see terav serv on tegelikult on selline nagu ta on   Big Grin avariid selle tüübi  masinaga ei tahaks kindlasti üle elada , kuna ohutusvarustus 0  Cool
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne