Küsin nõu ahju ehitamiseks
#41
(06-12-2017, 14:48 PM)Mart Laanelepp Kirjutas: Vabandan väga, pole tänu avaldanud kõigile kes kirjutasid. Uste valik on meil ikka väga niru. Pärast seda kui kõik Võru ehituspoed said läbi käidud käisime läbi kõik Tallinna ehitus-, kamina-, ja ahjupoed, siis Tartu omad ja tuleb tõdeda et valik on igal pool täpselt sama. Kõigis poodides on saadaval mõned HTT mudelid, siis mõned SVT-d ja mõnes poes ka Tartu Valumehaanika omasid. HTT-d on küll ilusad uksed aga väga kallid ja selle raha eest väga plekised. Klaasi kinnitused ja õhureguleerimis avad on kõik õhukesest plekist painutatud. SVT valik on ka kõigis poodides täpselt sama, uksed disainilt sigrimigrid aga hind mõistlik. Tartu uksed näevad kaugelt head välja aga lähemalt vaadates on valu nii ebakvaliteetne et oma ahjule sellist ette ei tahaks. Lõpuks sai valitud paljudest kehvadest variantidest kõige vähemkehv ja lõpuks ikka Võrust  Big Grin üks sirgema joonega SVT ära ostetud.

htt kallid uksed ja plekist õhuavad siis pole nagu näha,et pekki läheksid,vähemalt pole näinud.svt seevastu plekk millega klaas kinni pannakse seestpoolt kruvidega siis väga paljudel plekk kõveraks kooldund.peened kruvid vaja lahti kruvida,et plekk vahetada,aga kas lahti ka tulevad ei tea.
Vasta
#42
(06-12-2017, 20:49 PM)muska71 Kirjutas:
(06-12-2017, 14:48 PM)Mart Laanelepp Kirjutas: Vabandan väga, pole tänu avaldanud kõigile kes kirjutasid. Uste valik on meil ikka väga niru. HTT-d on küll ilusad uksed aga väga kallid ja selle raha eest väga plekised. Klaasi kinnitused ja õhureguleerimis avad on kõik õhukesest plekist painutatud. ...

htt kallid uksed ja plekist õhuavad siis pole nagu näha,et pekki läheksid,vähemalt pole näinud.svt seevastu plekk millega klaas kinni pannakse seestpoolt kruvidega siis väga paljudel plekk kõveraks kooldund.peened kruvid vaja lahti kruvida,et plekk vahetada,aga kas lahti ka tulevad ei tea.

Tuleb tõdeda, et viimase aastkümnega pole suurt midagi muutunud... Ju see ahjude ehitamine järjest hääbumas ole, moodsad lahendused tulevad peale.
Vasta
#43
(06-12-2017, 14:48 PM)Mart Laanelepp Kirjutas: ... Uste valik on meil ikka väga niru. Pärast seda kui kõik Võru ehituspoed said läbi käidud käisime läbi kõik Tallinna ehitus-, kamina-, ja ahjupoed, siis Tartu omad ja tuleb tõdeda et valik on igal pool täpselt sama....
ma oleks esimese asjana suundunud Aluksnesse ja kui sealt midagi ei leia, siis Valmierasse, lähemal ja valik põnevam...
Vasta
#44
Käidud ja nähtud, valik veel väiksem meie omast. Hinnavahed on nii minimaalsed et sõit ära ei tasu.
Vasta
#45
Leiad äkki mingi pildi ka, milline SVT uks ette läheb?
Olin ka pehmelt öeldes üllatunud, kui suvilas 6 aastat tagasi pandud klaasiga ahjuuks, mille raam tundus üsnagi malmine, on nüüd üsnagi kõver, kuigi köetud on pigem vähe ja lahjalt. Pilti pole käepärast (ja valmistajafirmat ka ei tea).
Vasta
#46
Selline uks sai:
[Pilt: 501.jpg]
Vasta
#47
Enda ahju selline Tartu (TVM) uks: http://www.valumehaanika.ee/images/products/2416.jpg
Pigem selline tugev tükk, laita küll ei saa, sajandi vanustest tellistest ahjule istub kenasti
   
Vasta
#48
(07-12-2017, 18:35 PM)Mart Laanelepp Kirjutas: Selline uks sai:

see jah mõistliku hinnaga ja link ainult logisema hakanud,aga noh uugamõtsa mutt kasutab kah.sama ukse paningi kunagi plekknäraka asemel mis toodi(eespool juttu sellest) ja siiani pole pidanud kahetsema.
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne