Puidust köögimööbel - isetehtud
Sai üks väike 2 m köök saunamaja tarvis valmis nikerdatud. Puudub valamu, aga kartulite kärsatamiseks (kui ise pliidil sangas olen) piisab. Kahtlemata teeb õrnem pool hõrgumad road valmis ja mina saan lihtsalt tulemit nautida.  Cool Kappide materjal on mänd, mis on viimistletud linaõliga. Uste liigutamiseks on küljes libasepishinged ja sepisrõngad käepidemeteks. Töötasapinnaks kask. Kokku läks maksma 261 EUR-i töökulu ja kodumasinate maksumust arvestamata. Iseendale palga maksmiseks peaksin nii ehk nii raha võtma oma rahakotist, kuhu selle kohe tagasi paneksin, seega minu jaoks võrdub see nulliga. 5 aastat tagasi, kui mööblit tootvas ettevõttes kööke projekteerisin, võrdsustati 1 m täispuidust kodumasinateta köögimööblit 1000 euroga. Aeg on edasi läinud ja ilmselt on ka köögid kallimaks läinud. Ehk sai isetehes odavamalt. Kui ei, siis vähemalt väikese ajaga, kuna tavaline tarneaeg jääb sinna ühe kuu kanti alates lepingu kinnitamisest ja ettemaksu laekumisest, millele eelneb omakorda aegavõttev meili teel või reaalelus suhtlus ettevõttega.

https://www.youtube.com/watch?v=P9otZszHylY

Vasta
Uus kaamera.
Režisööritöö läheb aina paremaks.
Perfektne tulemus.
Au ja kiitus!
Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
Ilus ja hea vaata kui inimsed tänapäeval ka ise midagi teevad !
Vasta
(16-10-2017, 21:34 PM)donn Kirjutas: 5 aastat tagasi, kui mööblit tootvas ettevõttes kööke projekteerisin, 

Ega sa ometi siis neile pliiti vastu seina ei projeekteerinud?
Suht jube ju kogu aeg nurga alt kastme valmimist vahtida....

.
Vasta
(18-10-2017, 17:37 PM)stihl Kirjutas: Ega sa ometi siis neile pliiti vastu seina ei projeekteerinud?
Suht jube ju kogu aeg nurga alt kastme valmimist vahtida....

Käesoleva köögi puhul pole tegemist külg ees nišši paigutatud pliidiga, millega töötades pead pannkooke nurga tagant ahjuroobiga krahmama, ahju kasutamiseks seina maha lõhkuma või drooniga õhkvõtteid tehes kastme ülekeemist kontrollima.

Ma ei tea, kus Sina toiduvalmistamise hetkel pliidi juures seisad, aga reeglina ollakse ikka pliidi ees. Ainus erinevus ühte seina ja köögi keskele projekteeritud pliidi vahel on see, et saad kastme valmimist vaadata mugavalt eest+ühelt küljelt, mitte eest+kahelt küljelt. Minu majapidamises on pannid ja potid ümmargused ja mõlemalt küljelt vaadates näevad välja täpselt samasugused, ainult peegelpildis (kui käepide on toa poole). Seega seina äärde projekteeritud pliit on täitsa okei. Ja pliite projekteerisin just sinna, kuhu klient soovis, ettevõttele sobivate nõuete piires muidugi.  Cool  Konkreetse köögi puhul määras pliidi asukoha ventilatsiooni väljaviik ja fakt, et soovituslikult pliiti ja külmikut kõrvuti ei paigaldata.
Vasta
Tip topp, ainuke millega norida on see, et uste sellise paigutuse puhul peab sul saunas väga püsiv niiskus olema. Vastasel juhul kas lendab kärbes varsti praost läbi või siis ootad kuivemat aastaaega, et kapiust lahti saada.
Vasta
Videost oli näha cutting list'i, mis programmi kasutasid kui saladus pole?
Muidu viisakas töö.
Vasta
(18-01-2018, 10:23 AM)kolentin Kirjutas: Videost oli näha cutting list'i, mis programmi kasutasid kui saladus pole?
Muidu viisakas töö.

Netist tasuta kättesaadav selline asi nagu MaxCut. Täitsa töötas. Kuna aga ainult üheks korraks oli vaja, siis ma ei tea, kas ta 30 päeva vms möödumisel mingit raha või registreerimist ka nõudma hakkab. Esmapilgul tundus nagu tasuta programm olema. Lihtsalt igaks juhuks mainin ära.  Wink
Vasta

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne